Go down
Tomas Duncan
Hufflepuff
Tomas Duncan

Podania Empty Podania

Pią Kwi 27, 2018 2:38 pm
Tutaj zebrane są wszystkie podania złożone przez Tomasa
Tomas Duncan
Hufflepuff
Tomas Duncan

Podania Empty Re: Podania

Pią Kwi 27, 2018 2:38 pm
Imię i Nazwisko: Tomas Duncan
Wiek: 17 lat
Dom: Hufflepuff
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Podanie napisane zostało na pergaminie ozdobionym ususzonymi płatkami słonecznika
Po mojej szkole oczekuje przede wszystkim porządku i bezpieczeństwa. Chciałbym aby każdy czuł się tutaj dobrze, znał swoje prawa i obowiązki. Ponieważ sam staram się wiedzieć o nich wszystko co mogę, chciałbym móc przekazywać swą wiedzę zagubionym uczniom, i właśnie dlatego ubiegam się o stanowisko Prefekta. Doskonale zdaje sobie sprawę, że na swym koncie mam głupie pomysły incydenty, które spokojnie mogłyby mi zapewnić, że nigdy owego stanowiska nie otrzymam, uważam jednak, że każdy może przejść przemianę. Sądzę, że narzucenie sobie tak istotnej roli wymusi we mnie wyższe poczucie obowiązku i zaangażowania w społeczność szkolną.
Jako uczeń siódmego roku, myślę, że nadszedł najwyższy czas by uporać się z własnymi słabościami i pomagać innym. Jako przynależący do domu borsuka, jestem osobą lojalną, serdeczną i pomocną, staram się swe zadania wykonywać z należytą uwagą i ich nie zaniedbywać tak często. Obowiązki zalegające na prefekcie wykonywałbym z najwyższym poświęceniem i troską, a i z uśmiechem na ustach.
Na ogół jestem lubiany (chyba) i nie sprawiam większych kłopotów, zawsze można na mnie liczyć, nawet w sytuacjach w których sam nie umiem się odnaleźć. Lubię przezwyciężać trudności i nie boję się nowych wyzwań.
Szczerze wierzę w sprawiedliwość i drugą szansę. Liczę się z moralnością innych ludzi.
Pomimo swojej niezbyt złożonej osobowości i drobnych uchybień w mym zachowaniu, myślę, że poradzę sobie doskonale w tej roli, i liczę, że dane mi będzie chociaż spróbować.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach