Go down

Co sądzisz o opisach i dementorach w tle działów?

7 - 35%
4 - 20%
2 - 10%
7 - 35%
 
Wszystkich Głosów: 20
 
Poll closed
Alexandra Grace
Gryffindor
Alexandra Grace

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Wto Kwi 17, 2018 8:52 pm
Zaczęła mnie zastanawiać kwestia progów. W sensie takim, że dobra, robimy sobie zakupy w temacie o Punktach Doświadczenia tak, jak to z fasolkami również się odbywa. Tylko gdzie to będzie odnotowane? Dla fasolek mamy KR, czy w niej trzeba też dopisywać jakie ma się już progi wykupione i jakiego rodzaju, czy jak to ma działać tak w sumie? Wiem, że to pewnie oczywiste pytanie albo gdzieś coś jest napisane, ale nijak tego nie widzę, a zastanawia mnie.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Wto Kwi 17, 2018 9:40 pm
Nie dopisałam, a faktycznie progi dajemy w kartach rozwoju. Dzięki za cenną uwagę, już edytuję wzór!
Felice Felicis
Oczekujący
Felice Felicis

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Czw Kwi 19, 2018 1:01 pm
A ja mam taki pomysł żeby w ogłoszeniach podlinkować w obecnej dacie aktualny post o pogodzie, ewentualnie po prostu podlinkować ten temat. Jest sporo różnych działów i poddziałów i można się zgubić co gdzie jest, a sporo linków w mapie forum nie działa, przynajmniej u mnie ;n;

Opisy rozwijające się po najechaniu są fajne, myślę że to całkiem dobry pomysł. Tła do działów koniecznie powinny być. Czy będą się zmieniać te tła co jakiś czas? Teraz motywem przewodnim są dementory, za jakiś czas będą np miotły, dobrze rozumiem? Bo na stałe to tak mi się wydaje że lepsze tło akurat by mogło być. Ale to już kwestia gustu.

Ah i uważam, że nie powinny przeskakiwać  linki do podziałów z jednej linijki do drugiej. Chodzi o to:
Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 TGGiHVa
Może by to jakoś podzielić w ogóle żeby było po równo działów w obu linijkach i wyśrodkować?

I bardzo popieram pomysł o ukryciu emotek przy pisaniu albo chociaż przestawieniu dumbledorowej dupki (i innych niegrzecznych gifów) w bardziej ukryte rejony xd różne osoby patrzą przez ramię i zwłaszcza na uczelnianym kompie tak głupio xD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pią Kwi 20, 2018 11:15 pm
Na razie nie planujemy zmiany tła do działów. Może kiedyś się coś pomyśli, tego nie wykluczam.

Link do pogody wrzucę w ogłoszenie, a emotki jak na razie przestawię. Może Chey wymyśli jakby je schować, o ile oczywiście jest taka możliwość - można ewentualnie wyłączyć, ale wtedy mało kto będzie wiedział o ich istnieniu.

Linki w działach też zostaną zmienione tak by było estetyczniej.



James Potter
Oczekujący
James Potter

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Nie Kwi 22, 2018 5:06 pm
Jeszcze kilka miejsc gdzie trzeba podmienić czcionkę:

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Dsdsds11

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Gkki11

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Przech12

I w tego typu postach trzeba bd pozamieniać, nie wiem czemu jest dedykowana tamta czcionka:
Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Zzzzzz10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Nie Kwi 22, 2018 5:11 pm
To dlatego, że czcionka była wpisana w kod - tak przynajmniej mi się wydaje. Przy edycjach podmienię ją. Co do reszty podeślę Cheyowi.
Cheyenne Collins
Ministerstwo Magii
Cheyenne Collins

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Kwi 23, 2018 10:13 pm
Nie podmieniaj. Skonstruuję kod i zamieni się całość na class. Co do reszty: zaraz się za to wezmę.

EDIT:
Pozmieniałem.
Jeżeli jakiś temat ominąłem to proszę mi go podesłać na PW.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Sro Kwi 25, 2018 9:20 pm
Głosować jeszcze można do soboty. W sobotę ankieta zostanie zamknięta.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Sro Maj 02, 2018 12:12 am
Totalny ze mnie nieogar, ale... zamknęłam ankietę!
Wyniki wyglądają następująco. Jeśli ktoś chce się wypowiedzieć to śmiało. Większość z podanych przez Was rzeczy została ogarnięta. Reszta czeka, gdyż ani ja ani za bardzo Chey tego nie ogarniamy.
Isaac Fawler
Ravenclaw
Isaac Fawler

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Sob Cze 23, 2018 3:07 pm
A dla mnie jest trochę za ciemno xD
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Cze 25, 2018 7:11 pm
Buttony fejsbukowe, pinterestowe, wiki itd. mogłyby otwierać się w nowych kartach.

Trochę mi nie siedzi nowe ogłoszenie główne, pal licho że wcześniejsze bardziej podobało mi się wizualnie i wcale tu nie chodzi o to, że było to moje dzieło xD ale to zdjęcie w tle sprawia, że jest to wszystko trochę nieczytelne, szczególnie linki, no i głupio że się ucina jak jest mniej informacji np. przy kliknięciu kalendarza, chociaż doceniam że jest wyśrodkowane na głowę czarodzieja.
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Cze 25, 2018 7:27 pm
Heja, poprawić to się da jak najbardziej i zrobię to dzisiaj. Poprzednie ogłoszenie było ładne, ale niekoniecznie funkcjonalne, przynajmniej w moim odczuciu, przez te małe tabelki ;_;. Zrobiłam więc to w celu ograniczenia informacyjnego chaosu. Chętnie połączyłabym obie wersje w jedną, ale nie byłam pewna czy mogę się tak po prostu dotykać czyjejś grafiki.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Cze 25, 2018 7:39 pm
Grafika jest moja, więc jak masz na nią jakiś inny pomysł to możesz z nią robić co chcesz.
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Cze 25, 2018 7:42 pm
Oczko. To coś w takim razie wykombinuję i tu podeślę. Chyba, że ty byś chciał/a się tego podjąć, to wtedy złap mnie na PW albo disco i się dogadamy, ale do niczego nie zmuszam.
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Wto Cze 26, 2018 1:21 pm
Buttony powinny już otwierać linki w nowych kartach.
Sponsored content

Wypowiedz się o zmianach! - Page 2 Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach