Go down

Co sądzisz o opisach i dementorach w tle działów?

7 - 35%
4 - 20%
2 - 10%
7 - 35%
 
Wszystkich Głosów: 20
 
Poll closed
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Wypowiedz się o zmianach! Empty Wypowiedz się o zmianach!

Sob Kwi 14, 2018 6:23 pm
Od dzisiaj możecie cieszyć oczy nowym wyglądem. Co sądzicie? Wpadł wam w oczy jakiś błąd? Jakie są wasze odczucia względem zmian mechanicznym? Coś wam się podoba, nie podoba?
Piszcie śmiało!
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Sob Kwi 14, 2018 9:24 pm
Pierwsza rzecz która rzuca się w oczy: powiadomienia mają taki sam kolor jak pasek. Żeby je otworzyć trzeba kliknąć niewidzialny napis.

Jestem też zdania że forum wyglądałoby milion razy lepiej gdyby opisy działów były widoczne cały czas.

Wypowiedz się o zmianach! TsMKFWY

Tu mi coś wystaje.
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Sob Kwi 14, 2018 10:09 pm
2. To do ewentualnego przedyskutowania/głosowania.

3. Jutro powinna nadejść pomoc z tym wystającym i nie tylko (drobne problemy z różowymi kontami).
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Sob Kwi 14, 2018 10:17 pm
Po 1: jest jakiś burdel czcionkowy, wszystkie posty powinny mieć tę samą czcionkę, tę prostą, cienką co sporo rzeczy jest nią napisane np. ogłoszenie, wyjątkiem mogą być jakieś nagłówki, a tu dzieją się takie rzeczy:
Wypowiedz się o zmianach! 12310
I na cb też powinna być ta sama, prosta czcionka. I W NAZWACH POSTACI, I WSZĘDZIE!!!!

Po 2: dalej jestem za wywaleniem tego tła z dementorkiem pod każdym z działów:
Wypowiedz się o zmianach! 1234510
A to, że opisy są niewidoczne mi pasuje, fajny jest ten rozwijany pasek.

Po 3: Ranga chyba ciutkę wyżej. Ja wiem, że niektóre nie sięgają dołu ava, ale chyba sporo wyszło mi w tej ramce więc lepiej będzie je podnieść by w żadnym wypadku nie dotykały skraju.
A i wgl jak się najedzie na ava żeby wyświetlić ilość fasolek danej postaci itp. to ranga dalej się świeci i trochę zasłania.

Po 4: Do ogarnięcia:
Wypowiedz się o zmianach! Przech10


Ostatnio zmieniony przez James Potter dnia Nie Kwi 15, 2018 5:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
Minerwa McGonagall
Nauka
Minerwa McGonagall

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Nie Kwi 15, 2018 5:18 pm
Jedna rzecz mi się mocno rzuciła w oczy: kolor Krukonów zlewa się (przynajmniej u mnie) z kolorem nieżywych.
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Nie Kwi 15, 2018 6:06 pm
Piszę z tego konta, bo nie umiem.

1. Postaram się zminimalizować ilość czcionek, najpierw też odkryję wszystkie miejsca z czcionkami.

2. Ankieta? Chociaż mam wrażenie, że tu zdania będą podzielone. Jedni wolą ukryte opisy i brak dementorów, drudzy wyświetlane opisy i dementorów, etc. Nie wiem, może zrobię ankietę na zasadzie sprawdzenia jak to wygląda i może więcej osób zagłosuje niż się wypowie.

3. Totalnie nie wiem jak to się ustawia, musiała nam też z tym pomóc stara pani techniczna, może ją jeszcze poproszę, albo może Chey już to ogarnie, jak jest wstawiony kod.

4. Tak, to akurat dlatego, że działów fabularnych jest dużo i rzuciłam na razie w cholerę na rzecz innych rzeczy, ale pamiętam o tym i będzie edycja. Dzięki za czujność!

5. Kolor dla nieżywych do małej zmiany - zapisane.
Charlotte Macmillan
Oczekujący
Charlotte Macmillan

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Nie Kwi 15, 2018 7:26 pm
Wiem, że jako ktoś, to poszedł z forum to tak słabo tutaj się wypowiadać, jednak o niebo lepiej by wyglądało, gdyby podpisy nie były na tym samym ciemnym tle co posty. Znacznie estetyczniej i mniej męcząco dla oczu patrzę sobie
Charlotte Macmillan
Oczekujący
Charlotte Macmillan

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Nie Kwi 15, 2018 7:30 pm
ach, i jeszcze to
Wypowiedz się o zmianach! EfbpcrN

dało by się coś zrobić, żeby ten znaczek znikał? bo strasznie źle wygląda jak na siebie nachodzą :c

i jeszcze dałoby się wyjustować listę ostatnio zalogowanych? też byłoby o wiele estetyczniej
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Kwi 16, 2018 12:04 am
1. Charlotte, nie jestem pewna czy to możliwe, ale spróbuję się dowiedzieć :c

2. O znaczek spytam się poprzedniej pani od kodów! Dopisane.

3. Zapisane.
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Kwi 16, 2018 4:21 pm
Pytanie o to czy Kołysanka ma discord przypomniało mi... że zniknęły te linki, które wisiały na łańcuszku po prawej. Tzn te prowadzące do wiki, grupki, fanpage itd. Chyba jednak by się przydały, nawet w stopce pod chatboxem, czy coś. Logo discorda jest w font awesome, więc można wykorzystać.

Poza tym byłabym wniebowzięta gdyby w trakcie pisania posta emotki po lewej były niewidoczne, bo kiedy próbujesz się skupić na poście walący sobie różdżką w dupę Dumbledore nie bawi, a denerwuje.

+ gdyby dodać odstęp po prawej stronie od powiadomień byłabym w niebie.

@edit

Nie rozumiem też tej kreski, która rozdziela post od podpisu. Przecież post jest na innym tle niż podpis, to chociaż usuńcie kreskę. ;_;
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Kwi 16, 2018 6:28 pm
1. Tak, pamiętam o nich. Chcę je zalinkować i może zaznaczyć kolorami w ogłoszeniu w prawej kolumnie.

2., 3. i 4. Zapytam się o to technicznego.


Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Pon Kwi 16, 2018 11:11 pm
Dodałam ankietę. Bardzo bym prosiła o szczery wybór i ewentualne skomentowanie tego.

Kilka zmian zostało już przeprowadzonych, reszta oczekuje na sprawdzenie tego przez osóbkę, która bardziej od nas to ogarnia.
Lilou Blue
Ravenclaw
Lilou Blue

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Wto Kwi 17, 2018 7:27 am
Moim skromnym zdaniem tła działów są dobrym pomysłem, z tą różnicą, że każdy powinien mieć własne, inne. Każde mogłoby być w jasnej kolorystyce, ale jest taka mnogość zdjęć, że wartoby nimi urozmaicić nieco forum.
Schowane opisy zwiekszają przejrzystość, popieram.
Dodatkowa uwaga: uważam, że ładniej by wyglądało gdyby nazwa użytkownika była wyśrodkowana nad avatarem.
Minerwa McGonagall
Nauka
Minerwa McGonagall

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Wto Kwi 17, 2018 9:24 am
Tła działów są, jak dla mnie, spoko i powinny zostać tak, jak są. Do tego ich opisy powinny być widoczne - teraz forum sprawia wrażenie pustego i niedokończonego, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Jakby nie było żadnych opisów w ogóle.

Popieram wycentrowanie nazwy użytkownika!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Wto Kwi 17, 2018 5:13 pm


Jakich zdjęć? :O Pytam, bo nie wiem czy rozumiem. Ogolnie w tym wyglądzie chodziło, żeby było minimalistycznie - jedno zdjęcie pod działy = szybciej ładuje się forum, no i jednak trudno znaleźć jakieś zamienniki, skoro tło to dementorzy i cała szata forum krąży wokół tej tematyki. Chyba że chodziło o coś innego?

Wyśrodkowanie nazwy? Już piszę do pana technicznego.

Z tym jest mega problem, patrząc na obecną ilość głosów to... spodziewałam się tego. Ja sama mam mieszane uczucia, bo dla mnie obie wersje mają swoje duże plusy i minusy. No nic, zobaczymy jak się to dalej potoczy.
Sponsored content

Wypowiedz się o zmianach! Empty Re: Wypowiedz się o zmianach!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach