Go down
Lucille Selwyn
Oczekujący
Lucille Selwyn

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Sie 20, 2017 6:04 pm
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Fg2mwy1ext91
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 5isnjklw0efd
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 32dunlvl6sxb
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 B374ex6aoroa
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 H3xa94axu6so
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Xgdyoyrqgzci
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Yk01ids1hh3q
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 U3zpzzutvhs2
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Sc0weim78c79
Tadam! Liczę, że odrobinę pomogłam ;)
Reine Delaunay
Biznes
Reine Delaunay

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Sie 22, 2017 2:18 am
Dziękuję <3 Jasne, że tak!

Lord Voldemort
Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać
Lord Voldemort

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Wrz 10, 2017 4:28 pm
Szukam jakiejś złej do szpiku kości, który stworzy mi jakieś avatary równie złe, mroczne, a przy tym czarujące.
W tym stylu, co mam obecnie. Koniecznie młody ja, pamiętajcie, że jeszcze nie jestem bez włosów i bez nosa, ale tez nie mam już 20 lat.
Może się zająć tym nawet kilka osób, pozwalam.
avatar
Gość

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Paź 03, 2017 8:05 pm
A ja bym poprosiła o może jakieś avki dla Wolfa? Na wizerunku ma być Jon Kortajarena, ale osobiście sama nie umiem znaleźć dobrych wymiarowo, a nie chcę psuć ładnych zdjęć... Mogę też jakieś (zdjęcia) podesłać, tylko większe, mniejsze? :D
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Paź 04, 2017 10:12 pm
Yyy w ogóle nie umiem znaleźć zdjęć na których on wygląda na wiek Hogwartowy. D: Gdybyś podesłał/a mi jakieś fotki tutaj to ci wytnę, tylko napisz czy mają być kolorowe czy czarno-białe.
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Paź 04, 2017 10:18 pm
To może ja tak ładnie poproszę jakąś dobrą duszę o trochę avków dla Myrtle Pyzy Flint. Czyli z panią Astrid Bergès-Frisbey.
Sama mam coś takiego do ewentualnego wycięcia, ale nie pogardzę większą ilością.

https://i.pinimg.com/736x/25/34/15/2534159fac60d85e0755e9358da3a40b--dark-hair-brown-hair.jpg
http://ilarge.lisimg.com/image/7674643/1118full-astrid-berges--frisbey.jpg
https://assets.vogue.com/photos/589132f485b39596184725fc/master/pass/00-astrid-berges-frisbey.jpg

miłość
avatar
Gość

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Paź 08, 2017 2:07 pm
Czy mogę prosić o pomoc? François Arnaud ma bardzo niewiele avatarów. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś stworzył jakieś dla mojej jeszcze bezimiennej postaci. Nie mam dużych wymagań. Ważne, żeby były klimatyczne. :)
avatar
Gość

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Paź 08, 2017 2:28 pm
Też bym prosiła o avatary w odpowiednich dla forum rozmiarach. Pan się nazywa Cory Michael Smith, znany głównie z roli Edwarda Nygmy, gdzie ma przecudowne zdjęcia. ;3
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Paź 08, 2017 3:16 pm
Panie Myślęnadtym, nie szukałam za głęboko więc to tylko kilka pierwszych lepszych zdjęć ale może akurat - (avatarki są tylko wykadrowane i zmniejszone, więc można ja jeszcze robić po swojemu of kors)
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 7fdbb310
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 54f3ca10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 89f75a10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 A75c4d10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 D8384310
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Paź 08, 2017 3:26 pm
Panie Jones, sprawa podobna, zdjęcia tylko wykadrowane i zmniejszone. Przy tym wizerunku to bym tak mogła godzinami, bo pan jest cudny, ale ograniczyłam się do kilku pierwszych XD

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 B3430a10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Ba908210
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 C6eff310
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 93a7b110
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 5b6f6110
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Paź 08, 2017 3:49 pm
Dobra Voldziu, twoja kolej. Nie przerabiałam ich, bom leniwy kalosz, ale myślę, że jakby je tak przyciemnić z deczka to będzie mrocznie czy jak tam sobie chcesz.
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 0ee04210
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 8d786b10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 9c579810
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 93495110
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Paź 08, 2017 4:01 pm
Oficjalnie otwieram fabrykę avatarów!
Następna w kolejce pani Pyza, ładna kobitka, to i zdjęcia bardzo ładne.
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 3b2db710
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 5bdb1810
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 9ee70810
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 17ce5b10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 C8753c10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 De537d10
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Ea032010
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pon Paź 09, 2017 1:33 pm
Dziękuję, dziękuję, dziękuję! miłość
avatar
Gość

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Paź 10, 2017 1:28 pm
Wielkie dzięki!
Astoria Greyback
Oczekujący
Astoria Greyback

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Paź 10, 2017 2:10 pm
Poproszę o Adelaide Kane. Dowolne zdjęcia i dowolny kolor włosów. <3
Sponsored content

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 3 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach