Go down
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Sty 14, 2014 8:56 pm
Takiego małego na większy się nie opłaca. Podaj link do jakiegoś większego.
Mary Macdonald
Oczekujący
Mary Macdonald

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Czw Sty 22, 2015 8:05 pm
Poprosze jakies fajne avy, duuzo avkow z Barbara Palvin, wszystko jedno z jakich fot, byleby pasowala do Mary, czyli niesmiala (bez duzych dekoldow xD) i niebieskie oczy zeby bylo widac ;.;
James Potter
Oczekujący
James Potter

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Czw Sty 22, 2015 8:18 pm
Irytek
Poltergeist
Irytek

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Paź 14, 2015 10:07 am
Szukam chętnego do zarobienia paru fasolek za zrobienie ładnego avka dla Irytka~ Fotki podeślę, więc wychodzi sama zabawa w fotoszopie <3
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pią Maj 05, 2017 11:35 pm
Szukam kogoś, kto mógłby mi zrobić podpis na Charlesa, Lily, Reine i może Sharon :C

Ktoś pomoże? Och nieeeeee
Charlotte Macmillan
Oczekujący
Charlotte Macmillan

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pią Maj 05, 2017 11:43 pm
Jako, że okłamuję samą siebie, że ogarniam już fotoszopa to mogę spróbować pomóc z podpisami Tęczowo mocno także jakby co to proszę zamówienia składać na pw XD
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sob Maj 13, 2017 6:38 pm
Dobre duszyczki, szukam kogoś kto byłby chętny zrobić mi podpisy dla Snejpiego, Toma i ewentualnie Jamesa. Wszystkie specyfikacje itd oczywiście podam na pw jeśli znalazłby się ktoś taki.
(nie piszę do nikogo konkretnego bo nie wiem kto aktualnie ma czas ><)

Płacę miłością i w ogóle nieodparty urok
Charlotte Macmillan
Oczekujący
Charlotte Macmillan

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Maj 14, 2017 8:24 pm
zapraszam na pw, pomogę z podpisami Pragniesz tego
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Czw Lip 06, 2017 1:35 pm
Snejpu, zgłoś się do Lotty a nie! :XXXXXXXXXXXXXXX
Alice Prewett
Ministerstwo Magii
Alice Prewett

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Sie 09, 2017 1:54 am
Jeśli ktoś ma czas to przydałyby się jakiekolwiek avatary Carey Mulligan. Najlepiej w blondzie, ale niczym nie pogardzę. <3333
Lucille Selwyn
Oczekujący
Lucille Selwyn

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Sie 13, 2017 11:32 pm
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 5tc4vsr407zd
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Or7hkzcu0g01
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Pa3l2bfufgfv
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 3k6tnw46wcwu
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 01gw7wdobtpx
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Qx2tkopyxiia
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Vw136uk1st5i
Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 9qvsibbbhh5y

Proszę bardzo! Może nie powalają, ale zawsze możesz je sobie dowolnie poobrabiać, żeby było lepiej. Nie jestem mistrzem fotoszopa, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam <3
Sage Greyback
Oczekujący
Sage Greyback

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pon Sie 14, 2017 4:58 pm
Skoro działa jakaś pomoc avatarowa, to może ja też się zgłoszę, bo jestem leniem ze słabym netem. Aidan Turner - ktoś, coś? Fajnie by było, gdyby avki nie były specjalnie uśmiechnięte czy wesołe. Poza tym, wiadomo, ukocham wszystkie. Jezu jak się cieszę
Tomas Duncan
Hufflepuff
Tomas Duncan

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pon Sie 14, 2017 5:24 pm
Jako, że niewiele mam do roboty, postanowiłam na szybko znaleźć kilka propozycji Pssst

Piękne to one nie są, bo jestem grafik cebuli i nie mam żadnego porządnego programu - ale ten pan ma naprawdę sporo zdjęć, które po odpowiedniej obróbce świetnie się nadają na profilówki!

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 0f1b2310

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 1b3fe010

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 A4eb1510

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 C0cad910

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 D1f12310

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Df424010
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Sie 15, 2017 1:52 am
Są super! Strasznie mocno dziękuję, zwłaszcza ten ostatni jest świetny - nie widziałam jeszcze tego zdjęcia. Właśnie o coś takiego mi chodziło. och myłość
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Sie 20, 2017 4:58 pm
Szukam kogoś, kto by mi ładnie porobił avki na Charlesa. Podrzucam tablicę i kolekcję.
Sponsored content

Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! - Page 2 Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach