Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pon Wrz 09, 2013 8:12 pm
Dla wszystkich od wszystkich.
Jeśli masz jakiś problem ze swoim avatarem, bądź z podpisem - napisz tutaj.
Ktoś z pewnością postara Ci się pomóc.
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sob Paź 05, 2013 7:32 pm
mam takie dwa zdjęcia. i nie wiem, które lepsze. to problem numer uno. ale jeszcze jedna sprawa, bardzo się nie lubimy. ja i grafika komputerowa. co zresztą nie trudno zauważyć. mógłby ktoś wyczarować dla mnie jakieś cudo z jednego z tych obrazków, wspomnianych powyżej?
;>
byle bez przesady. prosta obróbka, żadnych napisów, może jakaś ramka, minimalizm w czystej, skondensowanej postaci.
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sob Paź 05, 2013 7:42 pm
Ja mogę.
Tylko podeślij zdjęcia.
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sob Paź 05, 2013 7:44 pm
dziękuję pięknie. <3
James Potter
Oczekujący
James Potter

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sob Paź 12, 2013 6:31 pm
Poszukuję ava dla Rogasia. Zna ktoś kogoś, kto by pasował na Pottera i nie był już zajęty? c:
avatar
Go??

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Paź 15, 2013 2:23 pm
Skoro już jakaś dłoń jest, to się jej chwycę. Chodzi może komuś po głowie ktoś, kto mógłby wyglądać jak Rudolf? Nie, nie ten z czerwonym nosem z zaprzęgu św. Mikołaja. Lestrange.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Paź 16, 2013 7:39 pm
1
2
3 (wersja w której jesteś podobny do brata)
4
5
6
7
8

Póki co, to tyle... nie wiem czego dokładnie oczekujesz, więc też nie wiem czego szukać XD
avatar
Go??

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Paź 16, 2013 8:22 pm
Przynajmniej nie było tam Pana Paskudy... ; )
W każdym razie dzięki, coś powinnam wybrać. Jeśli nie z tego wyżej, to ze tego, co sama w międzyczasie wykopałam.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Sro Paź 16, 2013 8:23 pm
Pff. Jak możesz.
:c
No ale ok ^^
Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Pon Lis 18, 2013 10:10 pm
No bardzo by było miło i słodko, gdyby ktoś pomógł z wyglądem Dorcas. Bo wybredna się zrobiłam i nic sobie sama znaleźć nie mogę.
Co bym chciała? Brązowe włosy (mogą być mniej lub bardziej kręcone), raczej opalone niż blade stworzenie, mile widziane piegi i brązowe oczka.
Jak ktoś pomoże to bardzo będę kochać. <3
Mary Macdonald
Oczekujący
Mary Macdonald

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Lis 19, 2013 9:41 am
http://www.tumblr.com/tagged/brandi-bondoc
pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Tumblr_mmpli0l3zn1qlzhxoo1_500

http://www.tumblr.com/search/Jessica+Sikosek
pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Tumblr_mjx66pVx2E1rpu7pio1_500

albo któraś panna stąd http://frecklednose.tumblr.com/archive
daj znać jeśli coś ci się spodoba i będziesz potrzebowała pomocy z avem :)
Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Lis 19, 2013 11:04 am
Bardzo, bardzo kocham <3 To drugie - idealna Dorcas!
Dziękuję!
Nathalie Navarro
Martwy †
Nathalie Navarro

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Sty 12, 2014 7:38 pm
1

Czy ja bym mogła prosić o dostosowanie powyższego zdjęcia do rozmiaru avataru? Dziękuję z góry <3
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Nie Sty 12, 2014 9:24 pm
pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! JqrD3cO
avatar
Oczekujący
Mike Jerkins

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Wto Sty 14, 2014 8:43 pm
Ludzie! Czy ktoś z was byłby tak dobry i zmieniłby rozmiar mojego avka na odpowiedni? Z góry dzięki!
Sponsored content

pomocna dłoń - Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis! Empty Re: Pomocna dłoń - wytniemy ci avek, zrobimy podpis!

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach