Share
Go down

Tajne i jawne kluby, stowarzyszenia oraz grupy zainteresowań

on Pią Sty 05, 2018 1:10 pm
W Wielkiej Brytanii (i nie tylko) funkcjonuje wiele tajnych i jawnych organizacji i klubów. Jedne z nich w cieniu planują swoją dominację nad światem, a inne... cóż, spotykają się raz w miesiącu, aby czytać wiersze. Najważniejszymi dla fabuły stowarzyszeniami są oczywiście Zakon Feniksa i Śmierciożercy, ale poza nimi warto rozejrzeć się za innymi grupami. Przynależność do nich może skutecznie urozmaicić życie twojej postaci.

Jeżeli masz pomysł na własne ugrupowanie zgłoś je koniecznie administracji! Jeżeli chcesz zapisać się do któregoś z istniejących ugrupowań z listy poniżej napisz o tym w temacie z aktualizacjami!


Główne ugrupowania fabularneŚmierciożercyGrupa popleczników Voldemorta, wyznających głoszone przez niego idee i gotowych spełnić każdy jego rozkaz, chcąc jak najlepiej pomóc mu w zdobyciu władzy. Nietrudno domyślić się, że są to zwykle czarodzieje i czarownice czystej krwi, pałający nienawiścią do mugoli i mugolaków. Co zaś z ową nienawiścią się wiąże, to chęć oczyszczenia świata ze szlam i zdrajców krwi, zaś mugolom wskazanie ich miejsca, będącego w hierarchii równym temu, jakie przypisuje się domowym skrzatom. Według Śmierciożerców bowiem światem powinni panować czarodzieje, w dodatku czarodzieje, mogący poszczycić się odpowiednim statusem krwi.
Nie wahają się przed użyciem któregokolwiek z Zaklęć Niewybaczalnych, czy jakichkolwiek innych, zwykle mało przyjemnych w skutkach. Nieobce są im bowiem wszelkie tajniki czarnej magii, przy czym chętnie i często z owej korzystają. Co gorsza zaś, wielu z nich zajmuje istotne pozycje w czarodziejskim świecie - głównie takie bowiem osoby werbuje do grona swych wyznawców Voldemort oraz jego najwierniejsi, najbardziej zaufani poplecznicy. Co się zaś owych tyczy - dość łatwo ich rozpoznać wśród pozostałych Śmierciożerców. Tylko oni dostąpili bowiem zaszczytu, jakim było naznaczenia ich lewych przedramion Mrocznym Znakiem - symbolem, przedstawiającym trupią czaszkę z wężem w miejscu języka.
Poplecznicy Czarnego Pana stają się coraz liczniejsi i z każdym dniem rosną w siłę. Ale oprócz łaknących oczyszczenia świata magicznego z osób nieczystej krwi, jak i tych, którzy robią to tylko dlatego, że się boją, pojawiają się też złowrogie, dotąd niewidywane istoty... Voldemort jako pierwszy zapanował nad Yeti, przekonał również kilka wilkołaków i wampirów do współpracy. Nie należy zapominać też o trollach i olbrzymach. Prócz tego krążą również pogłoski o tym, że sprowadził śmierciotulę.
Ostatnimi czasy natomiast Lord Voldemort zaczął gromadzić również uczniów. Każdy zwerbowany otrzymuje srebrny pierścień z zielonym oczkiem (zielony ametyst) oraz z wyrytym tajemnym napisem z boku. Kamień ten wpływa na łatwiejszy odbiór myśli tego, kto go nosi na swym palcu - może też wzmacniać ochronę umysłu, o ile czarodziej ma opanowaną choć w minimalnym stopniu oklumencję. Mówi się też, że możliwa jest penetracja myśli innych na wyższym poziomie, o ile znają się choć trochę na legilimencji. Ściągnąć owy sygnet może tylko inna osoba, która sama go posiada. Uczniowie zresztą dobrze się z tym kryją, a reszta jest nieświadoma, co zaczyna się dziać w szkole.
Ponadto Czarny Pan posiada swoich szpiegów i wyznawców nie tylko wśród zwykłych czarodziejów, ale także w Ministerstwie Magii. Na bieżąco informowany jest o wszelkich posunięciach Ministerstwa, zaś jego poplecznicy nie wahają się przed użyciem Imperiusa dla uzyskania coraz to nowszych informacji. Co gorsza, w ostatnim czasie podejrzewać można, że zwolennicy czystości krwi dotarli nie tylko do Ministerstwa, ale również do Hogwartu - i to nie jedynie w postaci zwerbowanych niedawno uczniów. Mówi się, że także tutaj Lord Voldemort ma swoich szpiegów... Choć przecież zamek Hogwart od zawsze uważany był za najbezpieczniejsze miejsce, zaś Albus Dumbledore za jedyną osobą, która ewentualnym rządom Czarnego Pana mogłaby zagrozić.
Każdy, kto zamierza dołączyć do Śmierciożerców powinien jednak pamiętać o tym, że zdobycie Mrocznego Znaku i stanie się jednym z najbliższych zwolenników Lorda Voldemorta nie jest takie proste. W szeregach występują też osoby, które się zbytnio boją, by się sprzeciwić lub są pod wpływem zaklęcia Imperius.


Zasady Rekrutacji:


1. Osoba, która chce dostać się do Śmierciożerców i jest uczniem, musi najpierw zdobyć specjalny srebrny pierścień z zielonym oczkiem, który świadczy o popieraniu poglądów Czarnego Pana. Później będzie musiała postępować wedle instrukcji przedstawiciela Śmierciożerców w Hogwarcie.
2. Osoba, która chce dostać się do Śmierciożerców, a jest już dorosła, powinna poszukać informacji na temat zwolenników Czarnego Pana i miejsc ich spotkań. Jednakże nie może się na takim spotkaniu pojawić z niczym, ponieważ zostanie ukarana - torturami, albo śmiercią.
3. Przyszły Śmierciożerca musi udowodnić swoją lojalność i przydatność, a także brak jakichkolwiek skrupułów w spełnianiu rozkazów Czarnego Pana i jego najbardziej zaufanych zwolenników.
4. O wypaleniu Mrocznego Znaku na przedramieniu Śmierciożercy decyduje tylko i wyłącznie Lord Voldemort.
5. Za zdradzenie Śmierciożerców, ujawnianie tajnych informacji i niepowodzenia w misjach dany czarodziej może zapłacić wysoką cenę.


Zakon FeniksaZakon Feniksa - tajna organizacja, powołana przez Albusa Dumbledore'a. Celem jej członków jest stawianie oporu i walka z poplecznikami Czarnego Pana. Za podstawowy cel stawiają sobie oni dbanie o bezpieczeństwo mugoli i czarodziejów, pochodzących z rodzin mugolskich. W szeregach Zakonu nie brakuje jednakże osób, mogących poszczycić się czystością krwi, przez Śmierciożerców okrzykniętych jednak mianem zdrajców.
Zwykle są to osoby świetnie radzące sobie w walce z czarną magią, pewne swoich przekonań i gotowe poświęcić wszystko, łącznie z własnym życiem, by bronić niewinne osoby. Często członkami Zakonu zostają aurorzy, choć nie jest to wcale regułą - nie każdy bowiem czarodziej, który świetnie radzi sobie w starciu z wyznawcami idei Voldemorta, musi być aurorem.
Członków Zakonu starannie wybiera i werbuje sam Dumbledore. Śmiało więc można powiedzieć, że w szeregach organizacji znajdują się jedynie osoby w pełni zaufane, gotowe poświęcić się sprawie. Trudno byłoby wśród nich znaleźć potencjalnego zdrajcę, nawet jeśli niekiedy niektóre osoby mogą wydawać się dość ekscentryczne... Dyrektor Hogwartu ufa im bezwarunkowo i dokładnie takiego samego zaufania oczekuje pomiędzy poszczególnymi członkami. To bowiem uznać można za podstawę poprawnej współpracy, nie mogąc kierować się samą tylko chęcią pokonania zwolenników idei czystej krwi.
Podobnie jak w przypadku Śmierciożerców, członkowie Zakonu Feniksa obecni są zarówno w Ministerstwie Magii, w Hogwarcie, jak i w wielu innych instytucjach - zarówno magicznych, jak i mugolskich. O istnieniu organizacji nie ma jednak pojęcia Ministerstwo ani nikt, kto nie jest z nią bezpośrednio związany. Ludzie ci działają bowiem w jak największej tajemnicy, zachowując tym samym wszelkie możliwe środki ostrożności. Niewielkie pojęcie o samych członkach, czy szczegółach działalności Zakonu ma nawet sam Voldemort, choć przecież mogłoby zdawać się, że jego szpiedzy sięgnęli już niemal wszędzie.
Na ten moment muszą działać ze szczególną ostrożnością, zważywszy na to, że nastały ciężkie czasy i niewielu tak naprawdę jest czarodziejów, którym można zaufać i zwerbować do Zakonu. Dlatego też rekrutacja przeprowadzana przez Albusa Dumbledore'a i przez resztę członków jest starannie przygotowywana. Każda dobrze zapowiadająca się osoba musi udowodnić swoje oddanie sprawie, lojalność, odwagę, a także gotowość do działania, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.


Zasady Rekrutacji:


1. Osoba, która chce dostać się do Zakonie Feniksa musi mieć poparcie przynajmniej jego 2 członków, którzy z ręką na sercu będą mogli poręczyć, że dany czarodziej jest godzien zaufania.
2. Przyszły członek musi udowodnić swoje oddanie sprawie i to, że jest gotowy na wszystko poprzez wykonanie jednej z misji dla Zakonu, a także dostarczając dowód swej lojalności, który przekona wszystkich, że zasługuje na to by stać się pełnoprawnym działaczem.
3. Podczas zebrania Zakonu Feniksa, wszyscy jego członkowie muszą zgodzić się na przyjęcie danego czarodzieja do ich wspólnoty poprzez głosowanie, gdzie będą omówione wszystkie za i sprzeciw.
4. Nowo przyjęty członek Zakonu Feniksa nie może nic nikomu wspominać o stowarzyszeniu, a także nie może zdradzać żadnych poufnych informacji osobom do tego niepowołanym.


Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Sob Lis 17, 2018 8:22 pm, w całości zmieniany 2 razy

Re: Tajne i jawne kluby, stowarzyszenia oraz grupy zainteresowań

on Pią Sty 05, 2018 1:23 pm

Ugrupowania drugoplanoweSekta Entuzjastów Magii ZakazanejCzarna magia od zawsze kojarzy się ze złem i nic w tym dziwnego - raczej nie wykorzystuje się jej do dobrych celów. Na świecie istnieje jednak wielu jej entuzjastów, a co więcej (!) naucza się jej w zagranicznych szkołach! Przeplata się ona więc przez życie każdego czarodzieja, chociaż niektórzy tego nie dostrzegają, a przynajmniej starają się nie patrzeć w tamtym kierunku... Wiele zaklęć czarnomagicznych jest zakazanych przez brytyjskie prawo, za niektóre można spędzić dożywocie w Azkabanie, a na czarnoksiężników nie patrzy się przychylnym okiem (chyba, że w okolicach Nokturnu...), dlatego entuzjaści tego typu magii lubią pozostawać w cieniu. Ugrupowanie, które jest tutaj opisywane to ugrupowanie tajne. Jego spotkania odbywają się od wielu lat w Londynie, w mieszkaniu znajdującym się nad sklepem Borgin i Burkes. Aby dostać się do środka należy przejść na zaplecze i wspiąć się na górę po krętych schodach, po czym zastukać określoną ilość razy w ścianę i wypowiedzieć hasło. Na jego spotkaniach czarnoksiężnicy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, a także przekazują wiedzę dotyczącą niektórych czarów. Do ugrupowania nie są przyjmowani uczniowie ani młodzi dorośli - aby się do niego dostać musisz posiadać już jakąś wiedzę, którą przekażesz innym. Chociaż na spotkaniach pojawiają się Śmierciożercy, to jest ono wolne od podziałów ze względu na krew, ponieważ jego założyciel, znany wszystkim jako Nestor, jest czarodziejem półkrwi.


Powiązani NPC


Nestor - potężny czarodziej, którego wieku lepiej nie zgadywać. Bardzo nie podoba mu się obecna polityka władzy i często powtarza, że podstawową cechą dobrego ministra magii jest siła. Nie wiadomo jak nazywa się Nestor, jednakże przyznał się otwarcie do bycia czarodziejem półkrwi. Uważa, że międzynarodowy kodeks tajności to bzdura, a osoby uzdolnione magicznie, niezależnie od pochodzenia, powinny władać światem. Nestor jest doświadczonym legilimentą i kiedyś na oczach reszty członków zamordował jednego z nich, ponieważ "jego myśli wskazywały na to, że zamierza zdradzić grupę". Poza spotkaniami praktycznie nie da się go spotkać.

Melody i Charles Rosier - wychudzona czarownica o czerwonych oczach, która ciągle śmieje się w paniczny sposób, oraz jej ułożony, wiecznie wpatrujący się w przestrzeń mąż. Nigdy nie nazwali się Śmierciożercami, ale trzeba być głupkiem aby nie domyślić się, że są na usługach Lorda Voldemorta. Chociaż ich ręce są zawsze zasłonięte, nikt nawet nie próbuje brać pod uwagę braku Mrocznego Znaku wypalonego pod nadgarstkiem. Melody uwielbia wszystko komentować, a Charles z ucieszeniem kiwa głową kiedy ktokolwiek obraża mugoli, paląc przy tym papieros za papierosem.
Gdzie można ich spotkać: spotkania Śmierciożerców, można ich po prostu znać jeżeli jest się osobą czystokrwistą i ma jakiekolwiek kontakty z tą rodziną, handlują narkotykami. Często robią zakupy na Nokturnie.

Perun - bardzo nieprzyjemnie wyglądający wilkołak. Nie ma już prawego oka, a lewe prawie stracił (o czym świadczy paskudna blizna). Poza tym jego ręce mają na sobie dziwne oparzenia. Mówi z rosyjskim akcentem, często jest trochę pijany. Nie lubi tematu czystości krwi. Otwarcie mówi, że jest mu to po prostu obojętne. Plotki mówią, że jego brat również był wilkołakiem... kiedyś... zanim Perun rozszarpał mu tchawicę w postaci wilka.
Gdzie można go spotkać: Często pije w barze na Nokturnie. Poza tym jest bezdomny, więc po prostu szlaja się po ulicach i opuszczonych budynkach.

Ecart Collins - głowa rodu Collins i ostatni żyjący męski przedstawiciel. Mimo że pochodzi z Transylwanii, szybko wkręcił się w klimat Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim w działalność klubu,
choć pojawia się na Nokturnie niezbyt często. Dba o swój wizerunek, stara się nie wyróżniać, czy to na spotkaniach czy poza nimi, gdy przebywa w okolicy. Interesuje się działalnością Czarnego Pana, ma mnóstwo przyjaciół, ale praktycznie tyle samo wrogów.
Gdzie można go spotkać: Lubi bywać w Hogsmeade, ale także i w eleganckich, dbających o prywatność restauracjach. Od czasu do czasu zagląda do Ministerstwa Magii.


Sposób rekrutacji


Fabularnie lub poprzez zapisanie się w temacie z aktalizacjami. Wymaganiami są: zaangażowanie postaci w czarną magię, znajomość kilku czarnomagicznych zaklęć, minimum 20 lat oraz znanie któregoś z członków (usera lub NPC).


Ruch Płaskiej ZiemiMikołaj Kopernik?! A cóż to za szarlatan?! KAŻDY szanujący się czarodziej wie, że te mugolskie bzdury o tym, aby Matka Ziemia była kulą to jakiś chory żart! Na szczęście rozdający swoje ulotki Ruch Płaskiej Ziemi kiedyś doinformuje to niewyedukowane społeczeństwo gamoni, że chodzą po płaskim gruncie! Niezliczone ilości dowodów poparte prawdziwymi badaniami z użyciem czarów i wahadełek, wszystko potwierdzone przez teoretyków magii z doktoratem. Trzeba przebić się przez armie mugoli na Antarktyce i udowodnić wszystkim, że to miraż, fatamorgana! Obudźcie się ze snu zimowego!
To niesamowite stowarzyszenie zwołuje swoje sabaty raz na jakiś czas, aby porozmawiać o dezinformacji i zamęcie jakie wprowadzają do świata czarodziejów mugolskie media. Część członków faktycznie wierzy, że Ziemia jest płaska, a część nie, mimo tego przychodzi tam aby porozmawiać o swoich bardzo istotnych teoriach spiskowych dotyczących illuminatów, reptilian władających rządem USA, kosmitów i innych POWAŻNYCH SPRAW nie dających im spać po nocach.


Powiązani NPC


Wielki Geronimo - tak naprawdę Michael Dubois, główny zwolennik myśli, że Ziemia jest płaska. Wielokrotnie porównywany do Adolfa Hitlera przez wzgląd na charakterystyczne wymachiwanie rękoma podczas przemów. Broni swoich poglądów nawet kiedy nie ma racji. Otwiera i zamyka wszystkie konferencje.
Gdzie można go spotkać: Chodzi w różne miejsca i się wymądrza, ale ciężko określić gdzie pojawi się tym razem.

Beatrice Santana - twórczyni nurtu myślowego o wibracjach ego. Prowadzi wiele tajemniczych wykładów o zagadkowych tytułach: "Jak Twoja wewnętrzna struktura Ego ulegnie rozkładowi znikną problemy i choroby z Twojego życia" czy "Twoje życie jest iluzją". Kiedyś próbowała nauczać w Hogwarcie, ale Albus Dumbledore kategorycznie odmówił.
Gdzie można ją spotkać: Pisze artykuły dla brukowców, czasem koczuje pod siedzibą Proroka Codziennego.

Wróżbita Michael Magical - przez członków nazywany współczesnym Nostradamusem. Twierdzi, że jest wieszczem, który przewidział koniec świata i parę innych spraw. Właściwie, to nikt nigdy nie udowodnił, że ma dar widzenia. Jego źródłem zarobku jest przewidywanie przyszłości mugolom, którzy płacą mu za mądrości takie jak: "Panie Wróżbito Michaelu, kiedy minie moja alergia na pyłki? Cała jestem osmarkana" - "Moja kula mówi, że na jesień...".
Gdzie można go spotkać: Posiada zakład wróżbiarski w centrum Londynu, w mugolskiej dzielnicy. Przyjmuje klientów codziennie od 10 do 11.


Sposób rekrutacji


Po prostu przyjdź i POSŁUCHAJ. Niech prawda do ciebie dotrze, nie żyj w wiecznej ciemności! UZYSKAJ ODPOWIEDZI NA NAPRAWDĘ WAŻNE PYTANIA.


Grupa literacka "Iskierka"Znajdująca się w Londynie Magiczna Biblioteka kryje w swym wnętrzu wiele zagadek i tajemnic. Pomijając mnogość ksiąg na przeróżne tematy, jej gmach zawiera szereg ukrytych komnat niedostępnych dla oczu przypadkowego czarodzieja. Przepustki, dziwne kartki i wezwania. Mawia się, że po prostu przechowywane są tam informacje ważne dla Ministerstwa Magii, stąd cała ta dziwaczna otoczka. Jedno z pomieszczeń zamkniętych dla cudzych oczu nie ma jednak nic wspólnego z teoriami spiskowymi. Jest po prostu miejscem prowadzonej przez pracowników biblioteki grupy literackiej. Lubią mawiać, że wena jest jak ognisko. Na stosie drewna złożonego z energii musi pojawić się iskra pomysłu, która wznieci pożar naszej twórczości.
Na spotkaniach członkowie dyskutują o ciekawych książkach, krytykują szkolne podręczniki, czytają znane wiersze, interpretują je, opowiadają o swoich dziełach. Grupa organizuje również otwarte dla wszystkich chętnych wieczorki literackie, a także ciekawe spotkania z autorami. Obecnie marzeniem założycielki jest zgromadzenie jak najwięcej portretów należących do znanych i cenionych poetów, z którymi będzie można wdawać się w dyskusje w holu głównym biblioteki, a także przeznaczonych do tego salonach.
Wszystko co związane z iskierką kojarzy się z sympatią i serdecznością, ponieważ większość zrzeszonych przez nią poetów i pisarzy często wymienia ze sobą listy i dzieli opiniami.


Powiązani NPC


Panna Tiffany - urocza, odrobinę pulchna czarodziejka pochodzenia mugolskiego, obecnie inicjatorka większości działań Iskierki. Wiecznie narzeka na brak faceta, lubi słodycze i papierkową robotę. Sporadycznie pisze artykuły do Proroka Codziennego i tak wypromowała grupę w prasie, dzięki czemu zyskali wielu nowych członków, sponsorów i fanów.
Gdzie można ją spotkać: Pracuje w bibliotece i Proroku Codziennym.

Szympans - a właściwie... pan Grimoire. Szalony animag, który pozostaje w postaci zwierzęcej przez większość czasu. Można go spotkać przybijającego pieczątki do różnych pism... nogą. Pisze komedie i zabawne wierszyki, które są satyrą współczesnych czasów, oczekiwań wobec innych osób i importu bananów do Wielkiej Brytanii.
Gdzie można go spotkać: Pracuje w bibliotece i sowiej poczcie. Czasem można usłyszeć jak dyskutuje z sowami.

Braian Salezian - czarujący mężczyzna pochodzenia amerykańskiego, artysta malarz, sporadycznie poeta. Został ściągnięty do stowarzyszenia przez pannę Tiffany, której zależało na wykorzystaniu jego kontaktów do sprowadzania zza granicy dzieł przedstawiających znanych pisarzy i poetów. Przychodzi na spotkania posłuchać cóż takiego jego brytyjscy koledzy w tym miesiącu napisali. Ma bardzo gorący temperament.
Gdzie można go spotkać: Nie wiadomo.


Sposób rekrutacji


Jeżeli chcesz zostać członkiem po prostu zgłoś się w temacie z aktualizacjami lub przyjdź na spotkanie - grupa jest całkowicie jawna, informacje o niej można znaleźć w gazetach i bibliotece.


Bez granic


„Komuś tak młodemu, jak ty może to wydać się niewiarygodne, ale dla Nicolasa i Perenelli to coś takiego, jak położyć się do łóżka po długim, bardzo długim dniu. Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody. A ten kamień... cóż, to wcale nie była taka wspaniała rzecz. Sam pomyśl: tyle pieniędzy i lat życia, ile zechcesz! Dwie rzeczy, których ludzkie istoty pragną najbardziej... Tylko że ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze".
Stworzenie kamienia za którego pomocą będzie można uzyskać nieskończone bogactwo i nieśmiertelność to marzenie spędzające sen z powiek wielu czarodziejów. Spróbować chciałby każdy, tylko... jak? Eliksir na wilkołactwo? Chcesz uzyskać go bez testów na prawdziwych wilkołakach? Co nas obchodzą przypadki śmiertelne?!
NAUKA WYMAGA POŚWIĘCEŃ!
I to właśnie motto tego ugrupowania: bez granic. Oficjalnie się tego nie mówi, ale krąży wiele plotek o tym, że pewne osoby są zaangażowane w nie do końca moralne testy na zwierzętach i ludziach. Sprowadzanie legalnych i nielegalnych ksiąg, badania i otwarte umysły chcące chłonąć wiedzę i dzielić się nią z innymi. Jeżeli dla nauki zrobisz wszystko, to szybko się tutaj odnajdziesz.


Powiązani NPC


Alfred Hannibal - za dnia pracownik szpitala im. św. Munga, w nocy zaś... stuknięty laborant, który gdzieś tam w swojej piwnicy próbuje dojść do sekretów rodziny Flamel i innych poszlak prowadzących do utworzenia kamienia filozoficznego. Jego cel jest jeden: nieśmiertelność.
Gdzie można go spotkać: Pracuje w św. Mungu, jest Śmierciożercą.

Ophelia Hannibal -
szalona żona pana powyżej, która w imię nauki... dała się utopić. Jak więc żyje? Cóż, mówi się, że potwór Frankensteina to fikcja literacka, ale Alfred uparcie twierdzi, że ożywił ją dzięki magii pioruna, który uderzył w ich posesję w pewną burzową noc. Plotka głosi, że aby żyć kobieta musi pożywiać się teraz mózgami, ale nigdy jej na tym nie przyłapano. Niegdyś posądzano ją o wampiryzm, ale Ophelia na słońcu ma się bardziej niż świetnie.
Gdzie można ją spotkać: Pracuje w Departamencie Tajemnic. Podejrzanie często można ją spotkać na cmentarzu.

Hans Jugend - wilkołak, który... próbuje wynaleźć lek na wilkołactwo. Skuteczny i ostateczny, za wszelką cenę! Hans nienawidzi swojej wstydliwej, kudłatej przypadłości i jest w stanie poświęcić wiele dla osiągnięcia wyznaczonego celu. Musiał uciekać z Niemiec do Wielkiej Brytanii ponieważ jest poszukiwany za testy na ludziach.
Gdzie można go spotkać: Nokturn.


Sposób rekrutacji


Jeżeli posiadasz fabularne uzasadnienie przynależności, to zgłoś się w temacie z aktualizacjami. Jeżeli nie - spróbuj poznać któregoś z NPC-ów lub członków.


Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Sob Lis 17, 2018 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach