Go down
Nathalie Powell
Hufflepuff
Nathalie Powell

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Sie 18, 2016 2:32 pm
Nick: Hmm no... Co by ci tu powiedzieć. Nie zaprzeczam, że pasuje, bo to właściwie twoje imię, więc dziwnie by mi było teraz coś zmienić. Poza tym 'Ce' jest takie urocze, co już zdecydowanie do Ciebie nie pasuje xD, ale mi się podoba.
10/10

Avatar: Czasem jak dowalisz jakimś to aż normalnie nie mogę, ale to... No przyznam ci wyjątkowo, urzekło mnie. Idealnie pasuje do postaci i ma świetny klimat. Z czystym sercem oceniam:
2/10
no dobra... 10/10

Podpis: No co tu dużo mówić. Prosty, wciąż ci pasuje, tutaj nie mogę się przyczepić. Mimo wszystko... (no muszę coś w końcu skrytykować) - znudził mi się. Wiem jaki był wcześniej, a tu jest nie wiele więcej (nie to bym sam jakoś wielce zmieniała xD).
8/10

User: Wbrew wszystkim uprzedzeniom - JAKA TO TY JESTEŚ STRASZNA - to ja tak nie myślę. Oczywiście, jako Admin masz obowiązek zwracać uwagę, opierdzielić czy powiedzieć coś by ile można machać ręką, a ja uważam to za słuszne. Potrafisz sensownie wytłumaczyć swoją postawę, starasz się rozwijać forum, widać, że ci zależy i to bardzo cenię w tobie. Masz u mnie ogromny plus za to! (ale to już wiesz, bo jak się rozgadamy to mijają godziny)
10/10

Posty: Przyznaję, że nie prowadziłam z tobą sesji, bo zwyczajnie nie miałam okazji i nie wiem jak by to wyglądało, bo mamy bardzo różne postacie, ale jak czasem czytam twoje posty... W mojej głowie pojawia się milion myśli, a jedna z nich np. "co jest z tobą kobieto nie tak?" xD Piszesz bardzo dobrze, przejrzyście i oczywiście ukazujesz Ce w pełni. Nie potrafię tu za dużo skrytykować, bo jak się zabierałam do przeglądania to sesje bardzo mnie wciągały.
10/10

Postać: Ce jest bardzo charakterna i ogólnie popierdolona, ale właśnie dlatego mi się podoba. Ma swoje przekonania, jakieś powalone kaprysy, bo jak się źle spojrzysz to jeszcze cię poszczuje jakimś zaklęciem. Sama nie potrafię prowadzić za bardzo takich osób, bo chyba jestem za bardzo miłą "Matką Teresą", ale chciałabym. Podziwiam i pochwalam.
10/10

JA TO JESTEM ZA DOBRA,
ale co ja mam ci zarzuć no?
Lubię twoje posty i to jak się wczuwasz w te postacie. Może i niektórzy myślą, że jesteś wredną mendą (no bo w sumie jesteś xD), ale ja lubię takich ludzi, dlatego my się dogadamy.
Very Happy
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Wrz 09, 2016 12:52 pm
Powell, Powell, Powell... Very Happy
A groziła Ciocia Alice, że Cię jeszcze dorwie?
No to masz za swoje...
pjuchony



Nick: Well well well, Powell... Buhahaha Nie no, lubię. Zwłaszcza nazwisko, które (nie bij!) kojarzy mi się z pałą xD Choć Nathalie to dobre dziecko, jakoś tak mi do niej pasuje... Poza tym przyjemnie się je wymawia.

Avatar: Tutaj szczerze przyznam, że skradłaś moje serce jako Cara Delevingne i strasznie ciężko przestawić mi się na tę słodką blondynkę, którą masz teraz. Patrząc jednak obiektywnie, avatary masz zawsze dopracowane i - po prostu - ładne. Nie są przesadzone, Nathalie wygląda na nich na zwykłą nastolatkę a nie wymalowaną modelkę i cieszy moje oczy.
Miłość

Podpis: KOCHAM! Zawsze gdy trafiam na Twoje posty to zawieszam na nim oko przynajmniej na kilkanaście sekund. Mimo, że wiele się tam dzieje jest estetyczny i nie razi w oczy, a poza tym pasuje do naszej cudownej ścigającej!

User: Taka niby grzeczna, taka milutka a MENDA SKOŃCZONA. Królowa szydery i latawiec jak ja to mówię... Oj, pamiętam ten pierwszy kwietnia, nie myśl sobie, że nie! Patolu jeden... Miłość No, a tak poza tym to szczerze kochana osóbka. Zdolna, pomocna z fantazją! No i dzielna Puchoneczka, która i Sahirowi pogrozi na CB XD Nie boi się zaszaleć, choć zawsze pilnuje by wszystko odbywało się wiarygodnie. Mimo, że ostatnio biega jak szalona i więcej jej w technicznym wsparciu niż na fabule to z pewnością wróci! A ja będę na nią czekać, bo warto.
Mam tu miejsce

Posty: Łohohoho, tutaj to się dzieje! Miałyśmy okazję trochę ze sobą popisać i było to naprawdę przyjemne doświadczenie. Bardzo sprawnie posługujesz się językiem, Twoje opisy przyjemnie rozkładają się w głowie (lol, jak to brzmi...) i pozwalają wszystko sobie zwizualizować, świetnie radzisz sobie zarówno w sesjach, w których na pierwszy rzut oka nic się nie dzieje bo akcja opiera się głównie na narracji i w tych, w których trzeba zaszaleć. Czasem rozpisujesz się bardziej, czasem mniej - zawsze jednak przyjemnie się to czyta. Uwielbiam, mam nadzieję, że będzie ich więcej!

Postać: Moja malutka puchoneczka... Very Happy Sprzedałaś Alice kopa w brzuch a ona i tak Cię uwielbia XD Nathalie jest bardzo naturalna, nie stara się za wszelką cenę wybić na pierwszy plan, Quidditch to całe jej życie i jest w tym konsekwentna. Mimo, że dość nieśmiała to nie ma co się obawiać, że przez całą sesję będzie patrzeć w podłogę i mruczeć pod nosem. Jestem strasznie ciekawa co tam jeszcze dla niej wymyślisz!


I tak Cię nie cierpię Miłość bezwzględna
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Wrz 10, 2016 1:51 am
Nick: Jeden wielki ciul. Po prostu. Ale okey, powiedzmy, że pasuje. Alice Huj... Hughes. Zwyczajnie imię dla zwyczajnej dziewczyny, no i nazwisko proste, nieskomplikowane. 8/10
Avatar: Jest całkiem w porządku, pasuje do postaci, choć jak dla mnie powinna mieć ciemniejsze włosy. Tak przynajmniej dotychczas sobie wyobrażałam Alice. 8,5/10
Podpis: Ładny podpis zrobiony przez Archiego! Naprawdę mi się podoba, choć zdążył mi się nudzić, więc tylko... 9/10.
User: Hejcę i nienawidzę srogo, i w ogóle nie dość, że wypijasz mi ostatnie piwa, to jeszcze mnie obrażasz i w ogóle, co ty sobie wyobrażasz. Masz ty rozum i godność... no przecież, że nie Very Happy. No ale powiedzmy, że już się do ciebie przyzwyczaiłam i aż dziw mnie bierze, że tak stały kontakt mamy, kto by pomyślał. Ble, ble, ble. Same minusowe tabliczki. -0,111111/10
Posty: Coś tam czytałam, może nie wszystko, bo mi się nie chce (wydało się), ale wystarczająco. Widać że się starasz, nawet jeśli czasem na siłę i czujesz się jakbyś wypluła coś obrzydliwego. Not bad. No i przede wszystkim jest ta różnica między Tobą jako Tobą a Twoją postacią. 9/10 za starania.
Postać: Jeden wielki ciul... no dobra, może całkiem normalny, to że ty prywatnie masz swoje fantazje to inna sprawa Buhahaha. Alice Hughes, Prefekt Naczelny, Pałkarz drużyny Hufflepuffu, kujon. Ledwo się trzyma na nogach, ale coś tam robi, lata czasem na różne spotkania, podrywa bibliotekarza, smokogeja i deszcza, który wygląda jak baba. Ciężkie życie, ale daje radę. Jako że jestem na miłym koncie, to dam miłą ocenę Very Happy 8,5/10 na zachętę, też ciężko oceniać skoro nie miałyśmy takiej konkretnej sesji czy coś, nie. Ale niech będzie.
Septimus Sewer
Nauka
Septimus Sewer

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Maj 13, 2017 8:12 pm
Nick: 10
Avatar: 7
Podpis: 7
User: nie znam
Posty: nie wiem
Postać: 10
Reine Delaunay
Biznes
Reine Delaunay

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Maj 20, 2017 5:20 pm
Nick: wydaje mi się być w porządku, więc jakieś 6,5 na 10.
Avatar: Trochę niewyraźny, lekko przeciągnięty, więc 5 na 10.
Podpis: Ten gif jest świetny, podpis też całkiem w porządku 7,5 na 10.
User: Ciężko mi stwierdzić, niedawno dołączył, także trzymam kciuki!
Posty: Jeszcze nie wiem.
Postać: Wydaje się być ciekawa, więc na zachętę tak z 7 na 10.
Septimus Sewer
Nauka
Septimus Sewer

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Maj 21, 2017 6:59 pm
Nick: 7
Avatar: 9
Podpis: 10
User: nie znam
Posty: nie czytałem
Postać: 10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Cze 23, 2017 5:03 am
Nick: Rozwala mnie za każdym razem, gdy go widzę 8/10.
Avatar: Jakość średnie, ale za to gif po najechaniu na ava wygrywa wszystko, dlatego też 6/10.
Podpis: No ten gif też super! Choć podpis nieco pusty, choć cóż, Alan Rickman noooo 8/10.
User: Wydaje się sympatyczny, ale jeszcze nie znam go zbyt dobrze by oceniać, także bez oceny
Posty: Zawiodłam się, bo posty krótkie, za krótkie i troszkę niedopracowane, jednakże może coś się zmieni i będziesz się bardziej rozpisywał? Choć kto tam to wie, dlatego 4/10.
Postać: Niezbyt znam, czytałam głównie Kartę Postaci i kilka postów, ciężko mi wywnioskować. Zapowiada się ciekawie, ale co dalej będzie to... cóż. Żaden jasnowidz nie przewidzi 6/10.
Scarlett Byrne
Oczekujący
Scarlett Byrne

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Lip 20, 2017 3:38 pm
Nick: 10
Avatar: 8
Podpis: 7
User: 10
Posty: 10, bo widziałam, że zawsze starasz się pisać kreatywnie i masz fajne pomysły na eventy :D
Postać: 10
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Lip 21, 2017 12:12 pm
Nick: Jest w porządku, więc takie mocne 8 na 10.
Avatar: Moim zdaniem nie jest za bardzo klimatyczny, dlatego też 6 na 10.
Podpis: Nie ma, więc... 0 na 10.
User: Ciężko powiedzieć, bo nie znam, ale wydaje się być w porządku.
Posty: Króciutkie bardzo, przynajmniej wtedy jak byłaś, także czekam na więcej by się wypowiedzieć na razie takie 6 na 10.
Postać: Wydaje się być w porządku, choć jeśli chodzi o KP to Scarlett była się naiwna w kwestii Toma. 6 na 10.
Scarlett Byrne
Oczekujący
Scarlett Byrne

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Lip 23, 2017 7:42 pm
Nick: 10
Avatar: 10 Depp <3
Podpis: 6
User: 10
Posty: a nie wiem, chyba nie miałam okazji ich poczytać
Postać: 10 :D
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Sie 17, 2017 1:11 pm
Nick: Jest w porządku, więc takie mocne 8 na 10.
Avatar: Moim zdaniem nie jest za bardzo klimatyczny, dlatego też 6 na 10.
Podpis: Coś jest, ale... 1/10
User: Ciężko powiedzieć, bo nie znam, ale wydaje się być w porządku.
Posty: Króciutkie bardzo, przynajmniej wtedy jak byłaś, także czekam na więcej by się wypowiedzieć na razie takie 6 na 10.
Postać: Wydaje się być w porządku, choć jeśli chodzi o KP to Scarlett była się naiwna w kwestii Toma. 6 na 10.

Daję to, co dawałam wcześniej, bo nic się od tamtej pory nie zmieniło (może oprócz podpisu xd).
Charlotte Macmillan
Oczekujący
Charlotte Macmillan

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Sie 26, 2017 6:22 pm
Nick: No bardzo spoko, takie mocne 8/10
Avatar: Można było wybrać lepiej, ale mimo wszystko 8/10
Podpis: Moje dzieło więc nie może być inaczej niż 10/10 XD
User: Myślę, że tutaj nie można ocenić inaczej niż 10/10
Posty: Przyznaję, że na tej postaci nie śledziłam non toper, ale na innych jak popłyniesz to na mocne 9/10
Postać: Jak dla mnie (z tego co zauważyłam) bardzo trzyma się swojego założenia więc 10/10

mam cię na oku
Scarlett Byrne
Oczekujący
Scarlett Byrne

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Sie 28, 2017 6:05 pm
Nick: 10
Avatar: 8
Podpis: 10
User: nie znam
Posty: nie wiem
Postać: 10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Wrz 01, 2017 1:22 am
Nick: Jest w porządku, więc takie mocne 8 na 10.
Avatar: Moim zdaniem nie jest za bardzo klimatyczny, dlatego też 6 na 10.
Podpis: Coś jest, ale... 1/10
User: Ciężko powiedzieć, bo nie znam, ale wydaje się być w porządku.
Posty: Króciutkie bardzo, przynajmniej wtedy jak byłaś, także czekam na więcej by się wypowiedzieć na razie takie 6 na 10.
Postać: Wydaje się być w porządku, choć jeśli chodzi o KP to Scarlett była się naiwna w kwestii Toma. 6 na 10.

Daję to, co dawałam wcześniej (z innego konta), bo nic się od tamtej pory nie zmieniło (może oprócz podpisu xd).
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Wrz 01, 2017 2:53 am
Nick: Odniosę się do samego nazwiska, bo za żartowanie sobie z imienia pewnie by mi się dostało jakąś klątwą. patrzę sobie Nadal kojarzy mi się z Rocketem z Guardians of the Galaxy. patrzę sobie

Avatar: Bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba. Wiadomka.  Koza

Podpis: Tak jak wyżej, choć pionowe ucięcie na boku trochę rzuca mi się w oczy.

User: Zmusza do gadania, skłania do małych ilości snu, aktywuje głupawki i ogólnie samo zło. Cotowogólemabyćidźsobie.

Posty: Więcej wątków czytałam u Lilki, ale i tutaj zdarzyło mi się kilka poczytać, styl wszędzie jest taki sam, więc mogę stwierdzić, że mi się podobają. Och i ach, czuj się doceniona. Jezu jak się cieszę

Postać: Niespełniona dentystka rzucająca klątwami w ludzi. Cotowogólemabyćidźsobiex2.

Ogólnie podsumowując...

3 razy na NIE
Simon Cowell płacze, gdy patrzy
kupcie temu człowiekowi bilet do Meksyku
Sponsored content

Oceń użytkownika - Page 6 Empty Re: Oceń użytkownika

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach