Go down
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Cze 10, 2015 9:59 pm
Nick: Liv Mendez! Strasznie lubię wymawiać Twoje imię i mogę je nucić i tak mi aż chce się fruwać! Nazwisko kojarzy mi się z Mendą i Meduzą...xDDD Ale i tak ładnie współgra i łatwo idzie zapamiętać jedno i drugie i no po prostu, awwwrm! <3 10/10
Avatar: A cóż to za roześmiany i szczęśliwy kwiatuszek? :flower: Pocieszny po prostu! Może trochę mi czegoś w tle brakuje, ale roześmiana Liv ma coś w sobie! 9/10
Podpis: Podoba mi się ogrooomnie! Skromny, nieprzesadzony, no i bardzo klimatyczny! Mogłabym się tak wpatrywać i wpatrywać i ten cytat bardzo pasuje! 10/10
User: No kochana osóbka, pełna ciepła i wrażliwości i energii! Chociaż czasami jest cicha, to jednak nie to nic złego - wręcz przeciwnie! Przy niej wypadam słabo, hehhe! No i lubię otrzymywać od Ciebie snapy, Liv! Bardzo! :wink wink: MILIONY GALEONÓW!
Posty: Miałam tę przyjemność czytać Twoje posty! Może nie wszystkie, może niedokładnie, co niektóre, ale do tej pory mile wspominam event z Tobą i Neve! Po prostu...! I widziałam, że nieźle się rozpisałaś z Sahirem! Bardzo też podobała mi się reakcja Liv na pogrzebie, poza tym Twoje posty są takie ładne, długie i nie ma do czego się przyczepić, nawet jeśli szukałabym przez milion lat! <3 10000/10
Postać: Podoba mi się kreacja Liv! Z chęcią wciągnęłabym Cię w jakąś sesję i zapewne w końcu to zrobię! Niezmiernie fajne jest to, że ją rozwijasz, że reaguje naturalnie i nie jest przesadzona w żaden sposób. Nie czytałam, co prawda wszystkich Twych sesji, ale te na które zerknęłam zdecydowanie mi wystarczyły! I super jest to, że Twoja Liv nie jest obojętna na to, co dzieje się wokół, że dostrzega dużo rzeczy! 10/10
Giotto Nero
Oczekujący
Giotto Nero

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Cze 11, 2015 8:12 pm
Nick: Kanon wiele nie daje w kwestii wymyślania imion, aczkolwiek Lily Evans jest git. Proste, dźwięczne, łatwo zapamiętać, 7/10
Avatar: Dobra dupa z twarzy, 9/10
Podpis: Brakuje mi jakiegoś majestatycznego podpisu, typu "kokaina, jądro, planeta". Wtedy byłby 10/10. Dam 8/10
User: No tak średnio bym powiedział. Wredna, władcza, straszy widłami, ale dba tu o wszystko i jej widać najbardziej zależy. Grande gitarra, 10/10
Posty: Czytałem ledwo kilka postów, bo ogólnie nic nie czytam poza instrukcją do matki Stiflera. Te, które widziałem, mają poziom, ale brak ewidentnego pierdolnięcia, jakie jest niezbędne by zaistnieć gdzieś dalej, niż tylko na zamku, 8/10
Postać: Nie przepadam za kanonami, czy jest to HP, Avengers, Twój Stary w Kosmosie czy Muppet Show 1000. Odgrywanie postaci idzie Ci całkiem nieźle z tego co pamiętam z filmów o starej Larry'ego. Przez wzgląd na moją niechęć do kanonów - 6/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Cze 12, 2015 4:20 pm
Nick: Cio...Giotto Nero! Egzotyczny chłopak, nie wiadomo skąd, ale ogólnie imię i nazwisko krótkie i treściwe, łatwo idzie zapamiętać. 8/10
Avatar: Baaaardzo ładny avatar, bardzo klimatyczny i ślizgoński, pasuje do Twojej postaci, a na dodatek napisy nie rażą w oczy! Ogólnie cudnie, choć trochę mi się znudził! 9,5/10
Podpis: Gif jest bardzo fajny, choć moim zdaniem za prosty podpis i mi brakuje jakiegoś kodowania mimo wszystko! Także tylko 7/10
User: No co ja mogę powiedzieć o tej wrednej mendzie, ciągle gadającej o sporcie, wysyłającej jakieś podejrzane linki, a na dodatek ciągle mnie obrażającej? NO CO JA MOGĘ POWIEDZIEĆ, OPRÓCZ TEGO, JAK BARDZO CIĘ NIE LUBIĘ?! A tak serio...bywasz irytujący, uważasz, że jesteś zabawny, ale to nie jest do końca prawda, niemniej wznosisz specyficzny klimat na chatcie i w ogóle o dziwo wracasz także....-1919191/10 :D
Posty: Nie czytałam zbytnio postów Giotto, kilka mi mignęło, ale widać, że dbasz o poziom, że masz swój styl i się go trzymasz, no i nie masz tysiąc błędów w jednym poście, co się chwali. Na razie moim zdaniem Giotto jest za cichy i w ogóle słabo go widać, niemniej...8/10 na zachętę.
Postać: Tak jak napisałam wcześniej, Giotto to taki cichociemny wężyk, który pojawia się to tu to tam. W KP było widać, że jakąś koncepcję na tę postać masz, ale co będzie dalej...? Na to trzeba poczekać! Może wtedy będzie mi się lepiej wypowiedzieć. 8/10
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Cze 14, 2015 7:51 am
Nick: Trudno nie zapamiętać xD Jak dla mnie, to imię i nazwisko jest spójne i w jakiś sposób zapowiada potencjalny charakter postaci, jeśli ktoś jej nie zna. Nie mam większych zastrzeżeń. Szczerze mówiąc, to ani mi się nie podoba, ani nie podoba, po prostu jest ok ;3 8+/10
Awatar: Klimatyczny z całą pewnością, może nie do końca pasuje do szkolnych klimatów (powiedział ten, który ma bardzo szkolny awatar), ale nadal przykuwa uwagę ze względu na swoją osobliwość. Ja postawiłem na przeciętność i człowieczeństwo w awatarze ;3 Lubię, kiedy awatary nie są przefajerwerkowane, ten jest schludny, fajny, a kolory sprawiają, że skupiamy się na postaci na zdjęciu zamiast na reszcie. A i emocji nie brakuje w nim. 9/10
Podpis: Sam nie wiem, jak go ocenić... Nie chodzi o to, że mi się nie podoba, ale ciężko mi być obiektywnym tutaj... Podoba mi się ten manewr ze spowolnionym czasem, jest w tym coś, czego nie umiem określić... Teksty jak najbardziej pasują. Wszystko trzyma się kupy i fajnie się go ogląda. 10/10
User: Hmm... Tyle osób Ci pisało mnóstwo akapitów, to ja nie będę powtarzać tego schematu i streszczę się. Kochana adminka, którą uwielbiam wkurzać. Po prostu. A i doceniam fakt, że nawet ze mną potrafisz się dogadać, choć potrafię być wrzodem na dupie xD ROZPIERDOL/10 (Resztę dopowiedz sobie sama ;P)
Posty: Nie pisałem z Ce i wątpię, żeby mój Mati prędko z nią nawiązał kontakt, chociaż kto wie? Niemniej kiedy czytałem posty na pogrzebie, to się za głowę złapałem. Gdzie Ty bierzesz na to manę!? Masz swój poziom i liryczność, która potrafi przerosnąć niejedną osobę. Słyszałem, że nawet Sahir, choć bardzo lubi z Tobą pisać, to na Twoje posty też zbiera manę, a słynie z nie byle jakiej weny. Także znowu ROZPIERDOL/10 (Może popiszemy coś dłuższego niż odczarowanie Evans? xD Mój Mati to cicha woda ;) )
Postać: Chętnie bym się o niej wypowiedział, ale wiem, że mógłbym ocenić źle. Z oceną się wstrzymam w tej rubryczce do momentu, gdy skończymy jakiś wspólny wątek. Także brak oceny w tym miejscu, niemniej muszę przyznać, że pierwsze wrażenie jest naprawdę ok :) A potem, to się okazuje, jakie z niej ziółko ^^ O Rockers krążą w końcu legendy xD





avatar
Gość

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Cze 14, 2015 11:37 pm
Nick: Ciekawe, aczkolwiek wolałbym Mathias Rozkurw. 8/10
Avatar: Jaki z ciebie superman, skoro włosów na klacie nie pokazujesz? Marne 6/10
Podpis: Gdyby kończącą myślą było "...włosy na klacie" byłoby 10/10, jest 8/10
User: Bardzo w porządku gość, którego znam jak nikt inny. Nie widziałem go nigdy, nie pisałem z nim, być może włosy na klacie mi go zasłoniły. W każdym razie, dam mu 1/10 na zachętę.
Posty: Nie czytam postów bez włosów. 7/10
Postać: Ogólnie spoko gość, bez włosów na klacie, jeszcze za młody. 7/10
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Cze 15, 2015 2:43 am
Nick: Epatuje siłą. Pozwala wreszcie uwierzyć, że testosteron jest w stanie wybić se ponad dźwięki Magicznej Kołysanki i zalać nas wszystkim niczym Magiczne Disco - Polo! Porwać do tańca, zmusić do zrzucenia szmatek... A nie, to zaraz...
Avatar: /me zrzuca szmatki jak szalona
Podpis: Jest siła. Jest moc. Rozebrała bym się, gdybym tylko nie zrobiła tego w poprzednim punkcie.
Usher: Nic nie powiem, bo znowu zagwarantuje mi wpierdol na mieście... 
Posty: A kogo to obchodzi? 
Postać: Wreszcie (!) prawdziwy menszczysna, który ma świadomość, że liczy się tylko włos na klacie i obcisłe gacie. Jestem pewna, że opanował by nawet kurwice Rockers a Sahir był by przy nim jeszcze bardziej homo. RATOWNIK, KTÓRY OCALI SL PRZED ML <3
/me właśnie się topi i czeka na usta - usta
Oliver Miracle
Oczekujący
Oliver Miracle

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Lip 19, 2015 6:02 pm
Nick: Alice jest dość popularnym i zwykłym imieniem jeśli idzie o spotykanie ich na żywo, na forach zazwyczaj nie mogę się go dopatrzyć bo ludzie robią "usdgfdgh za zwykłe!". Jest więc pomimo swojej pospolitości oryginalne no i po prostu ładne, 9/10.
Avatar: Generalnie starałem się pozostać obiektywny bo dziewczyna totaaaalnie nie jest w moim guście i z wyglądu nie podoba mi się. Ale avatar w swojej obróbce ładny a i kadr całkiem okej - 8/10
Podpis: Śmiesznie ucięty z dołu, jak obramowanie to dałbym na całość ale poza tym jest w porządku. Skill którego ja nie posiadam :P 9/10
User: ciekawski.
Posty: Generalnie fajnie, że nie zalegasz z odpisami. Styl zwyczajny, długość okej, no post jak post, przeciętny 6/10
Postać: Nie bardzo mogę się wypowiedzieć po przejrzeniu kilku postów :c
Steve Fluffy
Oczekujący
Steve Fluffy

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Lip 20, 2015 8:24 am
Nick: Znałam tylko jednego Oliwera w swoim życiu i był strasznie porąbany XD. Mam nadzieję, że ten Oliver nie będzie. 9/10
Avatar: Nie, nie i jeszcze raz nie. Tak obrzydliwego awatara nie widziałam nigdy. Kolczyk jak u krowy u młodego ucznia, większość twarzy zasłania ćma (w sumie fajna, no ale to ma być awatar postaci, a nie jest nią ćma). Tęczówka niebieska... A w karcie napisane, że albinos. Mam mieszane uczucia. 1/10
User: Kontaktowy, wesoły, takich jakich trzeba na tym forum! 10/10
Posty: Jak na razie jest jeden post. Rzeczowo, ale w narracji pierwszoosobowej. Za nią za bardzo nie przepadam, dlatego obniżam ocenę. 8/10
Postać: Jeszcze nigdy na forum nie widziałam albinosa, jak już to grali niepełnosprawnymi, ślepymi, niesłyszącymi, itp. Więc pomysł na postać mi się podoba. Mam nadzieję, że tego nie zawalisz i wykorzystasz wielki potencjał Olivera w rozgrywce. 10/10
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Lip 20, 2015 3:11 pm
Nick: Steve, Steven, Stefan, można by było tak mówić i mówić! Ale pasuje, zdecydowanie. Fluffy również, choć mam ochotę nucić pewną piosenkę, gdy tylko wymawiam Twoje nazwisko.
9/10

Avatar: Bardzo ładny avatar, choć jak dla mnie, Steve wygląda tutaj za staro na ucznia - bardziej już, jakby był po Hogwarcie. Niemniej przyjemne zdjęcie dla oka! I to jest zdecydowanie plus! Choć mam też wrażenie, że czegoś mi tutaj brakuje.
8/10

User: Oj z Tobą to różnie bywa! Bywasz czasami, aż za szczera, ale zawsze rozwala mnie to, jak wchodzisz na cb i jesteś pokojówką Sahira! No i niesamowite jest to, że mimo, że zrezygnowałaś, nadal do Nas zaglądałaś i takie tam! I naprawdę przyjemnie się z Tobą rozmawia nieraz na cb. Plus oczywiście za te wszystkie propozycje i skargi; pamiętam je dokładnie! :D
9,666/10!

Posty: Nie czytałam, co prawda wszystkich Twoich sesji i jakoś szczegółowo, ale te do których już zajrzałam przypadły mi do gustu! Zwłaszcza to, jak pisałaś na evencie z Żerlicą! Po prostu! Gdyby nie to, że zrezygnowałaś z forum w trakcie, to pewnie dostałabyś coś super ode mnie za to! Posty są ciekawe, pasują do Twojej postaci, czasami może za mało czuję klimatu tamtych lat, ale to da się wybaczyć. No i bardzo fajna sesja z Kathleen pod pomnikiem! 9/10


Postać: Steve jest szalony! Śpiewa pająkowi, ratuje tyłek swojej dziewczynie, boi się, ale potrafi też wziąć się w garść, gdy jest taka potrzeba! I jest ciekawski, jak przystało na Krukona! Podoba mi się, że ciągnie go do przygód, że nie zamyka się na różnego rodzaju akcje i że zdaje sobie sprawę, że coś się wokół niego dzieje. Jestem ciekawa, co będzie z nim dalej i w jakim kierunku go poprowadzisz! Poza tym plus za odstające uszy i okulary!
10/10
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Paź 04, 2015 12:14 am
Alice Huges przeciera zaślinione policzki...
miłość  miłość  miłość
Dobra, jedziem...


Nick: Charles Myrnin Huc... Tyle razy, ile wbiłam sobie do łba jak to się pisze - tyle razy zapomniałam XD Zawsze kontrolnie wolę sprawdzić i... To jest bardzo OK :D Zwłaszcza, że bardzo do Pana pasuje panie psorze.
Avatar: Cfffaniara... Jony Depp zwyczajnie nie może wyglądać źle, bo nawet jeśli wygląda źle - wygląda pięknie. Co nie zmienia faktu, że avatary masz zawsze klimatyczne i... no przecież nie napisze, że lądują w fapfolderze... - bardzo estetyczne.
Podpis: CHOLERNIE MI SIĘ PODOBA. Serio. Poprzedni (sprężynka!) był cudny i byłam pewna, że trudno będzie go przebić, ale ten jest jeszcze lepszy! Nie wiem czy robisz je sama czy korzystasz z pomocy, ale tak czy siak - pomysł jest zapewne Twój i za to wielkie plusy <3
User: ... ... ... O nie...XD Kochana. Serio - Kochana, wbrew temu, że czasem Kurwica. Bardzo jej zależy (co widać) i nawet jeśli nie ma czasem siły to fakt, że nadal niektórzy z nas żyją o czymś świadczy <3. Zdolna i ambitna - niech tylko ambicja nie przysłoni Ci reszty a ML będzie jeszcze większą potęgą niż do tej pory <3 No i uwielbiam przy Tobie siedzieć czy nawet spać, szykuj poduszkę, wpadnę z kompotem :D
Posty: Bardzo... przyjemne? To określenie z całą pewnością nie oddaje ich w pełni, ale serio - bardzo przyjemnie się je czyta (nawet jeśli nie są skierowane do własnej postaci) i naprawdę przyjemnie się odpisuje. Potrafisz wcielić się w postać i okazywać to nie tylko słowami czy gestami, ale też narracją, co bardzo mocno buduje klimat.
Postać: Sporo poczytałam, trochę usłyszałam. Charles Myrnin Cośtam to wciąż piękna, fabularna zagadka, człowiek z rysą, z którym kontakt miałam jedynie gdy towarzyszyła mu koza (bądźmy tolerancyjni) i na przesłuchaniu. Jednak nawet po tym krótkim obcowaniu (obcowaniu... wcale się nie rozmarzyłam, wcale...) mogę stwierdzić, że jest naprawdę genialny. Zdystansowany ale nie ignorujący, inteligentny i ciekawy. Mam nadzieję dorwać go kiedyś jeszcze na fabule a moje mugolskie serce może jedynie rozpaczać, że melepetka po lewej nie spogląda na niego moimi oczyma...

Tak czy siak ----> Miłość
Minabi Izumi
Martwy †
Minabi Izumi

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Lut 12, 2016 6:48 pm
Nick: Alice śmieszek. Po tym czasie, który minął nie wyobrażam sobie Ciebie inaczej nazwanej. Pasuje do postaci, zwłaszcza nazwisko, które kojarzy się z tuleniem. Hehehe. 9/10
Avatar: Jest całkiem przyjemny i ładny, ale jak dla mnie aż za bardzo żółty i trochę mnie oczy bolą jak się na niego dłużej patrzę, więc... 8/10
Podpis: Archie zrobił kawał dobrej roboty. Subtelny, prosty i przy tym na swój sposób magiczny. Cytat i gif pasują świetnie! 9,5/10
User: NAJGORSZY Z NAJGORSZYCH! NEUEEUEUEUEUEUEUEUEEE. A tak serio, to bardzo śmieszkowaty, pomocny i w ogóle szaleństwo niczym ja na błoniach hehehe. Jesteś z nami długo, bronisz nas, dajesz swoje sugestie i w ogóle można na Ciebie liczyć. Nigdy nie zapomnę tej wódki z zimną sagą. Gupi dałn. -10110101001/10
Posty: Fajne, takie przyjemne, niektóre rozwalające, a niektóre poważne - potrafisz dobrze dopasować się do sytuacji i to jest super, na dodatek ciągle się rozwijasz! Także jak się pojawią to są git. O ile się pojawiają Cool 8,5/10
Postać: Alice to huragan żółtości! Najchętniej zgarnęłaby wszystkich i karmiła ich kurczakami i ziemniakami, albo czymś tam innym także...! No co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz. Najlepiej po prostu samemu się przekonać o tej żółtej kuli Cool 9/10
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Wto Cze 28, 2016 9:13 pm
Nick: 10/10 (jedyny w swoim rodzaju)
Avatar: 7/10 jak na moje można było znaleźć bardziej od wzorujący osobowość Minabiego, ale i tak spoko
Podpis:10/10 prosty, bez udziwnień... takie są najlepsze
User: Ce jest pomysłowa i każdy to wie, tym bardziej, że jak stworzy jakąś postać to wie jak nią chce grać, i co chce z nią zrobić i to robi... więc props 10/10
Posty: Bardzo fajne, wprowadzają w klimat tego dryfowania tej postaci pomiędzy światem realnym, a tym co uroiło się tylko w jego głowie.
Postać: A sama postać jest naprawdę zaczepista. W szkole przyda się taki wariat, który będzie widział wszędzie gnębi wtryski. Plus Minabi z ogonem syreny... mrrrr brałabym ;)
Argus Filch
Nauka
Argus Filch

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Lip 01, 2016 8:59 pm
Nick: 8/10 Bardzo bajkowy - bajeczny można rzec. Wprowadza odświerzając, hinduski klimat w tę kipiącą zewsząd potterowską angielszczyznę.~
Avatar: 5/10  zakładam, że Panna Esmeralda jest bardzo piękną kobietą jednakże, niestety jak patrzę na ten avek, to widzę jedynie przekupkę z parku miejskiego w Haridwarze udającą geishę. Nielogiczne, prawda?
User: 10/10 słyszałem, że dużo działasz na forum. Propsy za radio, stawianie tarota, oraz urokliwość.
Posty: Czytałem co prawda tylko niektóre, ale z tego co udało mi się wywnioskować naprawdę, serio, serio ładnie piszesz. Wiadomo, można się przyczepić, ale ja sam jestem dość początkującą osobą, dlatego uważam, że nie mam prawa zgrywać czepialskiego. Plusik od Filczeła. Idź, idź dalej na fabułę kopać wszystkim tyłki, a co! Tylko woźnemu nie podpadnij...
Postać: Ciężko mi ocenić, bo nie miałem styczności. Co mogę powiedzieć, bo na pewno coś powiem! Pół-willa, wampir wow, jako koksu. Jest bardzo ezoteryczna, pochłonięta przez mary własnego świata tkwi w pięknie własnej rzeczywistości. Na dodatek przybiera maski, dając się tym samym"upupić" jakby to ujął Gombrowicz. Wampiryzm wciąż nie był w stanie jej z tego stanu otrząsnąć, choć widzi ten chaos świata, to jednak ta granica pewnej niewinności nadal nie jest przekraczana. A może już jest? Tak jak powiedziałem, niestety nie znam postaci, ale chętnie poznam czy to Filczełem, czy to Rudym(hehe przejmę go, zobaczycie.) Da się być w pełni sobą, nie musząc przybierać żadnych form i zachować tę ulotność bytu? Nie w przypadku Esme, ale mimo to, ta specyficzna eteryczność nadal jest zachowana, za co Esme dostaje ode mnie 7/10 C:
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Lip 01, 2016 9:28 pm
Nick: Cóż można rzec? Epicki. Legendarny. W głowach każdego bardzo dobrze już wyryty. A to drugie imię - bajka! 10/10
Avatar: Pokazuje pana Filcha z bardziej ludzkiej, nieperfekcyjnej strony, choć tak przywykliśmy do wyidealizowanego, pozbawionego skazy wizażu. Ta inteligencja i spryt, które wręcz emanują z delikatnie zmarszczonych brwi przystojnego mężczyzny niemalże zapiera dech w piersiach. 10/10
Podpis: Gif. Dziękuję. 10/10
User: Chociaż nie miałam zaszczytu porozmawiać, po kreacji postaci, sposobie pisania postów i już samego wyboru kanonu, którym się userka zaopiekowała, mam dość wysokie mniemanie. W obecnych czasach wszystkie postaci są brane bardzo poważnie, odzwierciedlając poniekąd usera (sama grzeszę w ten sposób swoją ambicją, Rockers potwierdzi), więc ktoś z tak wspaniałym dystansem do tego, co pisze i jak pisze jest niesamowicie cenny. Daję a conto 10/10, choć nie miałam osobiście styczności.
Posty: Kocham. Prawdziwe kopalnie złota. Zawsze podziwiałam ludzi, którzy potrafią pisać komicznie, poprawnie i dając przy tym czytelnikom niesamowitą frajdę. Tak, jak nie mam w zwyczaju czytać postów w sesjach innych od prowadzonych przeze mnie (arogancja mocno), Twoje posty czytam z zapartym tchem. Są cudowne. 10/10
Postać: Wspominałam już, uwielbiam kreację Argusa. Nie został przez autorkę wygładzony, rozmazany - zachował wszystkie swoje zmarszczki, krzywe zęby i podejrzane spojrzenia. W książkach JoRo był dość jednowymiarową postacią. W Twoich postach poznajemy "głębię" tej jednowymiarowości. Filch wciąż jest stereotypem i jedną wielką hiperbolizacją, ale śmieszy. I czasem nawet myśli. 10/10



Nie słodzę nikomu. Oceny obiektywne. To, że wszędzie 10/10 jest czystym przypadeczkiem. Nie wyznaję właśnie swojej miłości. Nie.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Lip 02, 2016 9:55 pm
Nick: Dumnie, arystokratycznie jak przystało na dziedzica. Kanonicznie, co jeszcze mogę powiedzieć, idealnie pasuje. 10/10
Avatar: Przyznam się, poniekąd mam słabość do tego avatara, dlatego że cała postać jest wyraźnie widoczna, te ułożenie dłoni i mina zdająca się być pełna cierpliwości (ja wiem jednak jaka jest prawda!). Ogółem pełna elegancja, świetnie to wygląda i nic dodać ani odjąć. Maksimum.
Podpis: Tutaj nie będzie już tak słodko Cool Trochę mi się już znudził, choć jest estetyczny i ładny, ale strasznie śmieszkuję ze zdjęcia po prawej stronie XD Takie lśniące włosy jak z reklamy szamponu. Cytat super dobrany, ogólnie nie najgorzej, ale mogłoby być lepiej. 7/10
User: No co ja tu mogę powiedzieć... mamy za dużo wspólnego! XD To czasem przerażające, ogólnie jesteś osobą do rany przyłóż i choć czasem mam ochotę tobą potrząsnąć, gdy mówisz jakie to posty kupa i w ogóle blech, to uwielbiam cię. I męczę piosenkami, grafikami, wszystkim totalnie. Totalny szacunek, uszanowanko i wszystko co najlepsze. Milion.
Posty: JESZCZE RAZ USŁYSZĘ, ŻE PISZESZ BEZNADZIEJNIE CZY COŚ W TYM RODZAJU TO NIE RĘCZĘ ZA SIEBIE. Uwielbiam Twoje posty, czasem tylko smuteczkuję jak Rudolf mnie ignoruje, ale ogólnie to się jaram.  Posty są długie, ciekawe, przyjemnie się na nie odpisuje i co najważniejsze czyta. Podoba mi się jak się nieraz bawisz w nich stylem. Minus tysiąc milionów.
Szykuj się Cool
Postać: Twój Rudolf jest najlepszym Rudolfem na świecie, po prostu bezsprzecznie i jedną z najlepszych postaci męskich z którymi przyszło mi grać. Nienawidzę go, gardzę i obrażam, ale zarazem kocham straszliwie i te wszystkie jego oblicza, które po prostu są dla mnie... wow. To samiec alfa, typ dominujący, a przy okazji potrafiący się śmiać z głupich, dziecięcych wybryków. Po prostu kreacja mega.  Zero punktów.
A tak serio, po prostu nie ma dla ciebie wystarczającej skali.

STRASZNIE SŁODZĘ!
Sponsored content

Oceń użytkownika - Page 5 Empty Re: Oceń użytkownika

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach