Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Strona główna forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2

Jak ma wyglądać dział Biblioteka?
Tak jak teraz (Dział Ksiąg Zakazanych będzie jeszcze edytowany)
50%
 50% [ 2 ]
Tak jak proponuje Greg
50%
 50% [ 2 ]
Mam inną propozycję
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

AutorWiadomość
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Strona główna forum   Pią Wrz 29, 2017 2:41 am

First topic message reminder :

Jak widać na ML uwielbiamy ankiety i tematy związane ze zmianami, propozycjami.  Wychodząc od dyskusji na temat nowego układu działów ML, chciałabym wiedzieć jak Wy widzicie działy i tematy na forum. Podobny temat pojawił się już wcześniej w ramach innej ankiety, ale jak widać jest to nadal istotne. Poniżej prezentuję opcje, które się pojawiły - jeśli pojawi się coś nowego, dodam również.

1. Jak ma wyglądać "Świat"?
a) Podział Wielkiej Brytanii na cztery działy - Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia (z ewentualnie oddzielonym Hogsmeade i Londynem)
b) Zrobienie z Londynu osobnego działu, nieprzypisanego do Wielkiej Brytanii, reszta zbita
c) Tak jak jest teraz
d) Inna propozycja

2. Jak ma wyglądać  "Hogwart"?
a) Podział na piętra, tereny przyzamkowe (jakoś tak), wieże (i ewentualnie sale lekcyjne?)
b) Jeden dział na cały Hogwart
c) Tak jak jest teraz (obecnie Hogwart jest ukryty oprócz boiska, boisko widoczne tylko ze względu na mecze, ale również zostanie schowane na czas wakacji; jakby ktoś nie wiedział każde piętro ma swój dział, etc.)
d) Inna propozycja

3. Co z miejscami zamieszkania?
a)  Wrzucić do innych działów
b) Zostawić jak jest

Więcej nie daje, bo ankieta ma dość ograniczone możliwości, ale wszystko można przedyskutować pod spodem włącznie z działami technicznymi - pojawiła się myśl by Magiczne Media wsadzić w jakiś inny dział.

Co do ankiety, każdy ma prawo do wybrania po jednej opcji z każdego poruszonego zagadnienia, czyli do trzech głosów. Głosy można wycofywać/zmieniać jakby co!

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Paź 16, 2017 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Alexandra Grace

VI rok

PisanieTemat: Re: Strona główna forum   Czw Lis 02, 2017 10:52 pm

Dobra. Jako że nie idzie mi pisanie kreatywne to chociaż postanowiłam pomyśleć i się ładnie rozejrzeć po tej Bibliotece, by wiedzieć, jak by mi było łatwiej ogarniać tam cokolwiek i przy okazji wspomóc rozmowę na jej temat skoro nic innego mi dziś nie idzie. Może jakiś pożytek z tego przyjdzie.

Księga Praw Magicznych: Wszystko to co na starcie ludzi obchodzi przede wszystkim: Dla początkujących, regulamin, fabuła, klimat, zajęte wizerunki, co z tą wikipedią, jak rzucać kostkami (TO PRZEDE WSZYSTKIM SERIO. JAK KTOŚ MA MÓZG MOJEGO POKROJU TO SIĘ POTEM ROK UCZY I PYTA MILION RAZY NA CB JAK TO DZIAŁA), jak się zdobywa doświadczenie, te cuda o tworzeniu różdżek, poszukiwania, galeony, nieobecności i odejścia, chętnie pogram

Dział Ksiąg Zakazanych: Tutaj to, co interesuje człowieka, kiedy chce zrobić coś konkretniejszego niż tylko techniczne sprawunki, a raczej to, co już bliższe codziennemu życia użytkownika. Nauka zaklęć i eliksirów, genetyka i umiejętności nabyte, lista eliksirów i zaklęć, spis przedmiotów, mioteł, przejść i nagród fabularnych itp; lista zawodów, oba tematy o fasolach i dla dużych i dla małych niech się tu znajdą,
I oddzielnie w nim Nauka w Hogwarcie:
Niech znajdzie się w nim plan lekcji, dyżury prefektów, Quidditch, statut, lista zakazanych rzeczy Filcha i jego kartoteka, temat z teleportacją, informacja o klubach i zapisach, poradnik dla nauczycieli, spis przedmiotów i ich tematy, Portretowy Szmer,

Jakiś dział administracyjny i do administracji (bez tworzenia kolejnego działu dla użytkowników jeszcze, jak dla mnie to niepotrzebne, znaleźć tylko na to jakąś nazwę), bo teraz rzeczywiście wszystko, co ja bym w sumie widziała w jednym dziale jest dosłownie wszędzie. Wrzucić w to cudo loterie, konkursy, kto tu adminuje, mg-uje, miejsce na pytania i inne problemy, prośby, czy co tam człowiek sobie akurat wymarzy (powroty, zakładanie lokalizacji itp. sprawy, niech to wyląduje w tym oto dziale)- wszelkie zgłaszanie spraw, miejsce na tworzenie ankiet i pisaniu o zmianach, jakie wprowadzono i jakie by się chciało jeszcze, wyzwania, o i ten temat Czyj Cień? (nie wiedziałam nawet o jego istnieniu!), reklama, radio

Kroniki niech się przytulą z rzeczami znalezionymi, czy cóś:
Niech tutaj będą spisy wszelakie również (postaci kanonicznych, NPC-ów, rody czystokrwiste, wyklęte, spisy rocznikowe, prefektów, pracowników MM, Munga i Hogwartu, Śmierćków, Zakonu), a poza tym niech sobie będzie ten podział na uczniów, dorosłych i martwych do tego, rozwój postaci, bank Gringotta, poczta, wspomnienia, Prorok Codzienny jeśli coś w nim ma zaistnieć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Strona główna forum   Pią Lis 17, 2017 5:14 pm

Ankieta zamknięta.
Z powodu zbyt małego zainteresowania, spróbuję wziąć pod uwagę i to, co zaproponował Greg i to, co zaproponowała Alex.

Choć nie uważam, tak dodam tylko na marginesie, że łączenie kart postaci - czyli kronik - z rzeczami znalezionymi to dobry pomysł.

PisanieTemat: Re: Strona główna forum   

Powrót do góry Go down

Strona główna forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nowe funkcje forum
» Regulamin forum
» Podręcznik do Zaklęć Złożonych (Rozdział I)
» Lista zajętych osób do avatarów
» Pokój Marzeń