Share
Go down

Greg

on Wto Sie 15, 2017 11:41 pm
Imię i Nazwisko:  Grégoire Avery
Stanowisko:
Genetyka i zdolności: Magia niewerbalna

Ilość fasolek: 103 fasolki
Fasolki otrzymane za: napisanie karty postaci (85 fasolek), dorosły mężczyzna (14 fasolek), uzupełnienie profilu (4 fasolki), bycie bossem radiobossa (15 fasolek).
Fasolki zabrane za:
Opanowane zaklęcia:
Opanowane eliksiry:

Wymyślone eliksiry:
Wymyślone zaklęcia:

Atuty: - Świat stoi otworem - postać jest ciekawa, głodna informacji na temat otaczającego ją świata i zjawisk. Nie odpuszcza, dopóki nie dowie się czegoś więcej.
- Poliglota - postać cechuje łatwość w nauce języków. Najczęściej zaczyna grę znając już jakieś, ale i w trakcie gry łatwiej się ich uczy.
- Obieżyświat - postać dużo podróżowała w swoim życiu. Nieobce są jej obce zwyczaje, ma wiele tematów do rozmów, a do tego posiada zdumiewającą umiejętność pakowania całego dobytku w jedną, poręczną torbę.
- Doktor Frankenstein - postać przejawia skłonności do niecodziennych eksperymentów. Może (choć nie musi) podpierać swoje wizje nauką, jej działania jednak często wykraczają poza ogólnie przyjęte normy społeczne i moralne
- Patrz i podziwiaj - postać tworzy wynalazki związane z interesującą ją tematyką. Dowcipne teleskopy? Garnki, które pozwalają oddychać pod wodą? Na pewno coś wykombinuje i swoją wizją zaskoczy niejednego czarodzieja.


Słabości: - Naczelny dziwak - czy to jakaś aura, czy z nim naprawdę jest coś nie tak? Z pozoru może wyglądać całkiem normalnie, jego zachowanie również nie musi odbiegać od normy, ale jednak nikt nie ma ochoty z nim obcować... Czy to sprawka tej fryzury? A może zamiłowania do rzeźbienia kapusty z mydła? Wszyscy unikają naczelnego dziwaka, postać może stać się wręcz obiektem żartów i plotek, a w przypadku uczniów - kozłem ofiarnym.
- Mściciel - wystarczyło jedno wydarzenie z przeszłości, żeby całkowicie zmienić życie postaci. Na co dzień może funkcjonować całkiem normalnie, lecz z tyłu głowy wciąż analizuje każdą sytuację w kontekście swojej nowej misji - poszukiwania zemsty. Obsesyjne myśli, powracające koszmary, nieustannie rodzące się podejrzenia... Mściciel nie uwolni się od cierpienia, dopóki jego subiektywnej sprawiedliwości nie stanie się zadość.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach