Share
Go down

Solaris i Daphne

on Nie Sie 06, 2017 1:18 pm
Spis zwierzątek:Solaris jest to płowobrązowa sowa z gatunku Bubo. Długość jej ciała to 65 cm. Posiada masywną głowę i krótki ogon. W locie jej skrzydła są szerokie i zaokrąglone.
Mimo swej drapieżnej natury, w stosunku do swojej właścicielki zachowuje się przyjaźnie, chyba, że ta próbuje wysłać ją gdzieś w czasie deszczu. Swój protest ogłasza, dziobiąc palce swojej opiekunki. Wiernie towarzyszy Vivienne już od pięciu lat i jeszcze nigdy jej nie zawiodła. To właśnie ona przekazuje listy panny Russel do adresatów.Daphne to kot gatunku perskiego. Jej sierść jest biała, a oczy zielone.
Jest mądrym zwierzakiem, który, pomimo początkowej niechęci, teraz świetnie dogaduje się z Solaris. Nienawidzi, kiedy w pobliżu jej właścicielki pojawia się ktoś obcy. Czuje się wtedy zazdrosna i zaniedbana, co okazuje strzelaniem fochów. Kiedy już znudzi jej się bycie obrażoną, domaga się od Vivienne pieszczot i specjalnego traktowania. Daphne zdecydowanie nie należy do łatwych zwierząt. Jest wybredna i często wredna dla swojej opiekunki. Mimo jej ciężkiego charakteru, Vi bardzo kocha kota i w głębi duszy wie, że zwierzak odwzajemnia jej uczucia.

Wiadomości wysyłam przez: Solaris
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach