Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Listy do A. Greybacka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alec Greyback

Strona cienia

PisanieTemat: Listy do A. Greybacka   Sro Cze 21, 2017 8:50 pm

Spis zwierzątek:
Nox

Wiadomości wysyłam przez: Nox
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pandora Sayre

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Listy do A. Greybacka   Nie Lis 05, 2017 4:58 pm

Ty… Ty... NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH PONURAKÓW.

Czy ty masz za grosz rozumu w tej swojej zamroczonej od alkoholu głowie? Jak mogłeś? Poważnie, jak? Nawet Szekspir nie wymyśliłby takiej tragedii, jaką jesteś Ty. Życie jednak pisze najlepsze scenariusze, bo o typie spod tak ciemnej gwiazdy chyba nie słyszano nawet w średniowieczu.

Jak mogłeś zostawić ciężarną kobietę? Kobietę, która zaraz wyda na świat cudowne dziecko. Broniła Cię, mówiła, że jesteś inny, niczym niepodobny do swojego ojca, a jednak! Chyba nawet on, by tak nie postąpił, bo przecież bękart to wstyd.

Radzę Ci lepiej wziąć się w garść i odwiedzić ją w szpitalu, do którego trafiła (czy w ogóle Cię to interesuje?!) i błagać o wybaczenie, bo jak nie to policzę się z Tobą. Tfu, jak to zepsujesz, żadna dziewczyna ani na Pokątnej, Nokturne, czy w całej Anglii na Ciebie nie spojrzy.

Bez poważania, Pandora Sayre.

P.S. Tak, mówię o Alyssie, złamasie. Pamiętasz w ogóle o niej?

Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Listy do A. Greybacka   Nie Gru 10, 2017 4:51 pm

Adresat: p. A. Greyback.
Nadawca: Apteka Sluga i Jiggersa.
Treść:
Witamy serdecznie,
dziękujemy za zamówienie, mamy nadzieję, że przesyłka dotarła do Pana na czas. Dwie fiolki znajdują się w małym woreczku zabezpieczonym zaklęciem ochronnym. Każda fiolka zawiera zawartość dla jednej osoby. Zapłatę prosimy o wrzucenie do woreczka jak go już pan opróżni.
Oto pański rachunek:
1x Eliksir Wiggenowy - 7 sykli i 9 knutów
1x Eliksir Słodkiego Snu - 3 sykle i 10 knutów  

Razem: 10 sykli i 19 knutów
Pozdrawiamy,
Apteka Sluga i Jiggersa.

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cień

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Listy do A. Greybacka   Sro Sty 03, 2018 10:12 pm

[lniany woreczek, przewiązany sznurkiem z listem zwiniętym w rulon, w woreczku znajduje się fałszoskop]

Alec, to kieszonkowy fałszoskop, zwinąłem go jakiemuś uchlanemu durniowi w Dziurawym Kotle i tak myślę... Cholera, oby ci się nie przydał... Ta twoja... Zresztą, nie będę nic gadał, ja wiem swoje, ty wiesz swoje... Trzymaj się stary i tyle, nie lubię się rozpisywać. Rozbiłbym z Tobą buteleczkę Ognistej, a nie kreślił jakieś liściki jak jakaś zakochana dzi... Także ten...
Ch. G.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Listy do A. Greybacka   

Powrót do góry Go down

Listy do A. Greybacka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lucjusz Malfoy