Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Kim ja jestem? [zakończone]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistrz Gry

PisanieTemat: Kim ja jestem? [zakończone]   Pon Gru 12, 2016 4:29 pm

First topic message reminder :

Kim ja jestem?

I dla uczniów i dla dorosłych. Chętne duchy mogą służyć jako postacie "urozmaicające" (je zapraszam na PW bez konieczności zapisywania się).

Limit: Nie ma żadnego.
Data rozpoczęcia: 27-28 czerwca (fabularnego oczywiście).
Warunki: Chęć pisania czegoś nietypowego, konsultowanie się w nagłych przypadkach z Mistrzem Gry, zakończenie lub zawieszenie dotychczasowych sesji, kreatywność, trzymanie się realiów pomimo możliwych trudności.
Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=g_72RkQV25Y.
Treść: Profesor Slughorn uwielbia eksperymentować z różnymi eliksirami w wolnym czasie, kiedy nie myśli o Klubu Ślimaka, swoich pupilach i planach na najbliższe dni. Ostatnimi czasy dość głośno wśród mistrzów eliksirów zrobiło się o eliksirze... zmieniającym płeć. Dokładnie. Czarodzieje i czarownice z kilku państw zastanawiają się czy jest to w ogóle możliwe, jak to przebiega, jaki ma wpływ na zachowanie, zwyczaje i, co chyba najważniejsze, jak długo utrzymuje się ten "efekt". Nieco zrezygnowany nauczyciel Eliksirów niepewny swoich wyników, nie zabezpieczył swojego kociołka, co wykorzystały pewne osoby. Jakie? Ich tożsamość jest nieznana. Tak samo jak to, co zrobiły z tym eliksirem. Istnieją pogłoski o wysłaniu części z nich sowią pocztą do przypadkowych (lub też nie) czarodziejów z informacją o całkiem innych właściwościach tej mikstury. Co z resztą i czy to w ogóle prawda? Nie wiadomo, bo jak to zwykle bywa, nikt nic nie wie.
Dodatkowe informacje: Wszelkie instrukcje początkowe zostaną Wam wysłane na PW, łącznie z propozycjami na możliwe sesje - dotyczy to zarówno Hogwartu jak i miejsc poza nim.
[zapisy otwarte - zbieram ekipę]

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Gilderoy Lockhart

VII rok

PisanieTemat: Re: Kim ja jestem? [zakończone]   Sob Sty 14, 2017 4:00 pm

Bójcie się, drogie panie, już niebawem to ja będę najpiękniejszą z Was.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Kim ja jestem? [zakończone]   Sro Sty 18, 2017 1:32 am

ZAMYKAM ZAPISY.

Bardzo proszę by osoby zapisane na event przeczytały swoje PW i mi na nie odpisały - niezależnie od tego, co postanowią, chcę by jednak była jasność.

Edit: Spotkania Klubów i mniejsze/większe eventy są rozgrywane zgodnie z planem jako że nie ma możliwości ich zamknięcia - jako że zajęły się przed "zamianą", odpisujecie w nich normalnie!

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Kim ja jestem? [zakończone]   Pon Lut 13, 2017 9:30 am

Jako że event dobiega końca i niedługo wrócicie do swoich postaci - przynajmniej większość to postanowiłem udzielić pewnych informacji.
O rozpoczęte wątki w zmienionej formie nie musicie się martwić, możecie w nich pisać aż do ich zakończenia. Reszta, zaczęta już później - dzień po powrocie do siebie - będzie zależała od Was. Jeśli uznacie, że chcecie jeszcze trochę się tak pobawić to dajcie po prostu odpowiednią informację we wstępie posta. Zostanie Wam to uznane.

Dla każdego, kto zaczął pod tą formą pisać przydzielam 15 dodatkowych fasolek. W wątkach ze mną jeszcze pomyślę, czy jakoś dodatkowo nie wynagrodzę, co niektórych.

— George Orwell, 1984

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kim ja jestem? [zakończone]   

Powrót do góry Go down

Kim ja jestem? [zakończone]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» dzień dobry, jestem rudy
» Celestia | Silver Ticket