Share
Go down

Regulamin Wspomnień

on Pon Kwi 03, 2017 10:01 pm
Regulamin Wspomnień

Wspomnienia są istotną częścią tożsamości człowieka, dlatego na forum również istnieje możliwość ich rozegrania, jako że czas płynie szybko do przodu i nie zawsze jest możliwość by na fabule wszystko rozegrać. By jednak ułatwić życie zarówno graczom i administracji stworzony został regulamin. Poniżej zaprezentowane są zasady, których należy przestrzegać.

1. Wspomnienia można pisać nawet w kilka osób pod warunkiem, że wszystkie zostaną jakoś wspomniane w tytule i/lub w pierwszym poście. Jest możliwość by samemu takie wspomnienie rozegrać, ale warto zaznaczyć czy jest to wspomnienie snu czy jakiegoś wydarzenia i w przypadku postaci występujących również na forum, konieczne jest ich spytanie o zgodę lub chociaż poinformowanie. Niemniej w sytuacjach kryzysowych (kiedy np. postać jest martwa albo nieaktywna od dłuższego czasu) należy napisać do kogoś z administracji.

2. Wspomnienia nie należy mylić z pamiętnikami czy też notesami. Ich forma przypomina sesje, dlatego należy je pisać w podobny sposób jak się pisze posty na fabule.

3. Wspomnienia jak można to również wywnioskować z nazwy, obejmują tylko i wyłącznie przeszłość. Wymagane jest by dotyczyły wydarzeń rozgrywających się przynajmniej dwa tygodnie wcześniej. W pierwszym poście powinna zostać również zawarta data, jeśli nie ma jej w tytule.

4. Za wspomnienia nie otrzymuje się żadnych bonusów w postaci fasolek czy PD.

5. Jeśli wspomnienie zostanie zakończone bądź zawieszone należy dodać odpowiednią adnotację do tytułu.

6. W przypadku większych wydarzeń, które to zostały odnotowane w głównej fabule, należy pisać do administracji. Należy jednak pamiętać, że wspomnienia nie mogą znikąd rzutować na czyjeś postacie.

7. Po 2 miesiącach niezakończone wspomnienia zyskują status porzuconych.


Ostatnia Aktualizacja: 03.04.17 r.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach