Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Oficjalne Oświadczenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Oficjalne Oświadczenie   Czw Gru 22, 2016 9:56 pm

Moi drodzy (prawie dodałam rodacy).
Po głębszym przemyśleniu i dłuższej walce, przyznaję się do porażki odnośnie egzaminów. Nie wyszło tak jak oczekiwałam za co przepraszam i mam nadzieję, że nie będziecie zbyt mocno rozczarowani. Oczywiście osoby, które stworzyły egzaminy, które brały w nich mimo wszystko udział (choćby i w jednym) otrzymają odpowiednie wynagrodzenie. Wiedźcie, że to nie poszło na marne, tak samo jak ocenianie i cała reszta. Przy okazji informuję, że gracze, którzy byliby dalej zainteresowani sprawdzaniem wiedzy pod tą postacią mogą oczywiście dalej w nich uczestniczyć (wystarczy dać znać).
Z losowania również rezygnujemy - ta forma jednak nie jest taka dobra (rzuty więc się nie liczą).
Oceny z egzaminów powstaną w oparciu o rozmowy z zainteresowanymi graczami, którzy chcieliby te oceny posiadać i o aktywność szkolną na fabule. Do praktyk nie będą się aż tak bardzo wliczać, można by rzec, że będą pełnić bardziej poboczną niż główną rolę, swoisty dodatek.
Wszystko o wyglądzie praktyk pojawi się podczas fabularnych wakacji.

Oficjalne Oświadczenie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1