Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

wyzwanka Empty wyzwanka

Sob Paź 31, 2015 2:39 am
Wyzwany/Wyzwani: 2 dowolnych uczniów. Mile widziane też osoby, które chciałyby się przysłużyć sprawie poprzez bycie swoistego rodzaju przeszkodą na drodze dla adeptów magii.
Treść Wyzwania: Sir Nicholas de Mimsy−Porpington jest jednym z najbardziej przyjaznych i honorowych duchów w Hogwarcie i słynie z różnego rodzaju opowieści. Obecnie posiada właśnie jedną, która może być źródłem niezwykłych przygód... Jednak czy znajdą się śmiałkowie, którym uda się odkryć skarb kryjący się w słowach rezydenta Gryffindoru? I co najważniejsze... czy Prawie Bezgłowy Nick będzie chciał im opowiedzieć tę historię?
Wymagania: Czas nie jest ograniczony, wszystko zależy od osób, które będą brały w nim udział. Głównym wymaganiem będzie to, żeby nie dać się złapać żadnemu nauczycielowi, prefektowi, nadgorliwemu uczniowi lub woźnemu. Wszystko to zapewne będzie regulowane przez Mistrza Gry. Wymagam też osób, które mają więcej niż 5 zaklęć a wśród nich mają wykupione Lumos i Nox.
Twórca: Sir Nicholas de Mimsy−Porpington (fabularne), Mistrz Gry (technicznie).

WYZWANIE ROZPOCZĘTE!
(2/2)

Od Mistrza Gry:
1. Alexandra i Alice rozpoczynają swoją przygodę w tym miejscu. Jest środek nocy, możecie mieć powód lub też nie Waszego spotkania na VI piętrze. Jest 18 maja 1978 roku a przez okna, które będziecie mijać pada światło pełnego księżyca.
2. Przeszkody, które się do mnie zgłosiły niech ponownie dadzą mi znać na PW bym wiedział, kogo mam uwzględnić w tej przygodzie.


Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach