Go down

Skrytka 69 Empty Skrytka 69

on Sro Wrz 07, 2016 9:26 pm
50 GALEONÓW

Skrytka 69 Empty Re: Skrytka 69

on Nie Sty 14, 2018 5:02 pm
DODANO:

Zestaw małego zielarza (III Urodziny ML)
Latająca wycieraczka (święta 2016)
Miętowe dropsy - 3 sztuki (święta 2016)
Wesoły Wampierz - 250ml (IV Urodziny ML)
Eksperymentalna maść na blizny pochodzenia magicznego (IV Urodziny ML)
Torba "Magiczne Wakacje" (loteria listopadowa)
Jajeczko z figurką smoka (Dni Kariery)


AKTULANIE:

50 GALEONÓW
ZESTAW MAŁEGO ZIELARZA - mały kuferek wypełniony różnymi magicznymi roślinami, które największą moc mają wtedy, gdy użyje się ich wszystkich na raz. Wystarczy wypić napar, a zyska się możliwość szybszego uczenia się nowych zaklęć.
LATAJĄCA WYCIERACZKA - Zaczarowana wycieraczka może i lata nisko, ale z jaką szybkością! Jest w stanie unieść do dwóch osób.
MIĘTOWE DROPSY - 3 SZTUKI - wypełnione eliksirem prawdy (nie mylić z Veritaserum!) miętówki sprawiają, że spożywająca je osoba pragnie szczerze odpowiedzieć na zadane jej pytania.
WESOŁY WAMPIERZ - 250ml - jeśli chcielibyście poczuć jak to jest być wampirem na haju to ten alkohol jest dla Was idealny. Halucynacje? Skakanie z dachów budynków? To jedynie przedsmak, co oferuje ta iście krwawa mieszanka.
EKSPERYMENTALNA MAŚĆ NA BLIZNY POCHODZENIA MAGICZNEGO - eksperymentalna maść jest w stanie usunąć jedną bliznę (niezależnie od jej wielkości).
TORBA "MAGICZNE WAKACJE" - znajdują się w niej różne fantastyczne drobiazgi: niesamowite okulary przeciwsłoneczne, które są przydatne również pod wodą, pozwalając  na widzenie tego, co danego czarodzieja otacza (za sprawą specjalnych zaklęć), ręcznik wyciągający z ciała i włosów całą wodę, eliksir do smarowania, który wsiąka w ciało i sprawia, że pięknie ono błyszczy, składany parasol chłodzący, który w najgorsze upały chłodzi dzięki zaklęciom tak, że ma się wrażenie jakby była zima.
JAJECZKO Z FIGURKĄ SMOKA - z jajka wykluje się ruchoma figurka smoka, która będzie rosła aż osiągnie wielkość pięści.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach