Share
Go down

Skrytka 777

on Pią Wrz 02, 2016 9:48 pm
START: 110 galeonów
~ pensja nauczyciela

Re: Skrytka 777

on Sob Wrz 17, 2016 9:55 am
Źródło: Loteria sierpniowo/wrześniowa
Otrzymano: Darmowa sukienka lub szata na bal. Będzie wyglądała tak, jak sobie tego zażyczysz (możesz posiłkować się jakimś własnym projektem, albo skorzystać z czyjegoś, jeśli pojawi się w tym temacie). Kto wie, jakie właściwości będzie posiadać?RAZEM:
• 110 galeonów
• suknia na bal (posiada specjalne właściwości)

Re: Skrytka 777

on Pon Sty 15, 2018 11:52 am
OTRZYMANO:
Paczka Kociołkowych Piegusków (zebranie)
Maść na oparzenia (III Urodziny ML)
Kuferek minibuteleczek z alkoholem (loteria październikowa)
Torba bez dna x2 (święta)
5 Galeonów (loteria styczniowa)
Szyfrowane pamiętnik (IV Urodziny ML)
Rozpraszacz (IV Urodziny ML)
Nokturnowska Dama (loteria listopadowa)AKTUALNIE:
115 GALEONÓW
SUKNIA LUB SZATA NA BAL - Będzie wyglądała tak, jak sobie tego zażyczysz (możesz posiłkować się jakimś własnym projektem, albo skorzystać z czyjegoś, jeśli pojawi się w tym temacie). Kto wie, jakie właściwości będzie posiadać?
PACZKA KOCIOŁKOWYCH PIEGUSKÓW - ponoć są tak bombowe jak ja.
MAŚĆ NA OPARZENIA - nie jest typowym eliksirem, bardziej przypomina mugolskie specyfiki (stąd nazwa), ale jest od nich skuteczniejsza. Jest w stanie poradzić sobie nawet z obrażeniami spowodowanymi przez ogień smoków.
KUFEREK PEŁEN MINIBUTELECZEK Z ALKOHOLEM - jest ich około 8 i każda zawiera w sobie porcję dla jednej osoby. Już po jednej dawce słabsze głowy odpadają.
TORBA BEZ DNA x2 - na niepozorna, skórzaną torbę rzucono zaklęcie pomniejszająco-powiększające, dzięki czemu pomieści ona i pozbawi wagi prawie wszystkie przedmioty.
SZYFROWANY PAMIĘTNIK - nie ujawni swojej treści nikomu poza swoim właścicielem. Nie działają na niego żadne ze znanych współcześnie sposobów.
ROZPRASZACZ - dyskretna przyssawka jednorazowego użytku. Przyczepiony do przedmiotu, zneutralizuje użyte zaklęcia, dzięki czemu można przy jego pomocy otworzyć praktycznie każde drzwi, wyssać klątwę czy sprawić, że magiczny przedmiot stanie się bezużyteczny.
NOKTURNOWSKA DAMA - mocna wódka na bazie rozcieńczonego eliksiru dobrego powodzenia z dodatkiem leśnych owoców i starego, dobrego korzenia mandragory. Automatycznie poprawia nastrój i dodaje pewności siebie w podejmowaniu decyzji. Jeśli jednak wypije się jej zbyt dużo, prowadzi do szybkiej utraty pieniędzy.
Sponsored content

Re: Skrytka 777

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach