CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Nieużywane skrzydło

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3

PisanieTemat: Nieużywane skrzydło   Wto Sie 30, 2016 12:36 pm

First topic message reminder :

Zapomniana, na co dzień zamknięta przed uczniami część biblioteki, znajdująca się po jej wschodniej stronie. Na kilku zakurzonych regałach leżą czekające na naprawę książki i nieużywane podręczniki. Drewniana podłoga skrzypi a ponadrywana tapeta jest w kilku miejscach nadpalona - w rogu z resztą znajduje się marmurowy kominek. Jedynie on i wąskie, sięgające wysokiego sklepienia i przyozdobione witrażami okna świadczą o dawnej świetności tego miejsca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Zwracaj się do mnie : Kronikarz

Cytat : & I said to the star ‘consume me’.

Punkty doświadczenia : 231

Punkty życia : 100

23

Czystość krwi : Czysta

Sakiewka : 90g

Gif :

Różdżka : Sosna, włos północnicy, 13 cali

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Nieużywane skrzydło   Czw Sty 05, 2017 1:08 am

Słuchał jej. Bo jakże mogłoby być inaczej. Mimo delikatnego otępienia, które powoli nasuwało na jego zmysły zmęczenie, Ezechiel słyszał ją głośno i wyraźnie, tuż obok niego, na fotelu gdzie przed chwilą sam ją usadził. Mimo tego, wydawała mu się nieco nierealna, jakby senność za bardzo sobie już pofolgowała i otuliła go, i cały ten pokój.
- Kiedy byłem mały, sam czasem chciałem urodzić się kimś innym. - kimś innym, jednak niekoniecznie osobą niemagiczną, albo w niemagicznej rodzinie. Yaxley nie do końca wiedział, czy chciałby czegoś takiego - nie znał tego, było dla niego obce i niezgłębione, nawet jeśli jego ukochana wiodła takie, a nie inne życie. Tak jak ryba nigdy nie będzie latała, człowiek nigdy nie zgłębi co by było gdyby... - Jednak podobnie jak ty, w końcu doszedłem do wniosku, że ten aspekt - to gdzie jestem i kim jestem, nie wpływa na to co dzieje się dookoła. Definiuje tylko te delikatne zmiany, które wcale nie mają wpływu na rzeczy wielkie. Musiałoby być ich na prawdę dużo. Ale ja już wiem, że nie wszystkim można pomóc.
Uścisk serca. Bolesny, wymuszony uczuciami i wspomnieniami, jednak nijak wpływający na jego powierzchowność. Umysł zaszlochał, jednak twarz pozostawała nieruchoma, wpatrzona w rozedrgane płomienie tańczące w kominku. Wiele razy się zastanawiał, czy gdyby Ona żyła, to czy byłby tutaj, w tym miejscu, robiąc to, co robił. I dobrze wiedział, że nie. Nie należałby do Zakonu Feniksa. Nie byłby bibliotekarzem. Nie walczyłby tak zażarcie. Ta wojna najpewniej w ogóle by go nie dotyczyła, bo mieszkałby w Rumunii, razem z Nią. Wolny od zmartwień, trosk, żalu i goryczy. Byłby szczęśliwy.
- Tak, wszystko jest w jak najlepszym porządku. A co do obrania strony... zapamiętam i cieszę się, że to słyszę.
Miał już plan. Czy tego Hughes chciała, czy nie, była jego częścią. Jej pojawienie się sprawiło, że trybiki w jego głowie zmieniły nieco kierunek napędzania. Przestawiły się i zaczęły pracować nad czymś bardziej skomplikowanym, niebezpiecznym i niepewnym. Chciała dobrze. Była dobra. A oni: Ezechiel i inni w zakonie, potrzebowali takich jak ona.
- Lepiej się już czujesz? - zapytał jeszcze cicho, wciąż odwrócony, oddalony, obcy i chłodny. Jak zawsze.

Ostatnio zmieniony przez Ezechiel Yaxley dnia Sob Lip 22, 2017 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://magiclullaby.forumpl.net/t1648-ezechiel-yaxley#25009 http://magiclullaby.forumpl.net/t1650-ezechiel-yaxley#25045 http://magiclullaby.forumpl.net/t1809-skrytka-3013#29494 http://magiclullaby.forumpl.net/t1810-zwierz-eza#29498

PisanieTemat: Re: Nieużywane skrzydło   Wto Kwi 04, 2017 9:59 pm

Zakończenie sesji pomiędzy Alice a Ezechielem z powodu zbyt długiego zwlekania z postami.
[z/t x2]

A. Hughes: +1 PD, + Lefko Floga
E. Yaxley: +1 PD

Sowa Specjalna & Prośby do MG & Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nieużywane skrzydło   

Powrót do góry Go down

Nieużywane skrzydło
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Formy grzecznościowe używane w Japonii.
» Świnka skarbonka Białego skrzydła
» Madara Tenebris
» Nieużywana cieplarnia nr 3
» Restauracja „Pod skrzydłami”