Go down

Bob Empty Bob

on Wto Sie 02, 2016 1:59 pm
Spis zwierzątek: Gołąb pocztowy Bob

Bob 1z5nn1z
Bob to czarno-biały gołąb pocztowy. Lubi stroszyć piórka i dziobać niewinnych ludzi. Tomas nauczył go siadać mu na głowie i często tak się przechadzają.

Bob Empty Re: Bob

on Pią Wrz 02, 2016 11:17 pm
Szanowny Panie Duncan
W związku z Dniami Kariery, mam nadzieję gościć Pana przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali, gdzie w sprzyjających i zapewniających dyskrecję warunkach przedyskutujemy Pana postępy w nauce i porozmawiamy o planach.
Pozdrawiam,
profesor P.M.S.

Bob Empty Re: Bob

on Nie Wrz 04, 2016 5:46 pm
Panie Duncan

Oczekuję pana na boisku do quidditcha tuż po wschodzie słońca. Ma pan stawić się na szlabanie w związku z niedawnymi szaleństwami na pożyczonych ode mnie miotłach.

Profesor Genevieve Araminta Corleone


Bob V2us8x

Bob Empty Re: Bob

on Nie Lut 26, 2017 8:46 pm
[Do Tomasa przyleciało kilka sów z jego zamówieniami. Jedna paczka zawierała szatę, druga buty, trzecia kwiatka. Oprócz tego przy każdej była karteczka z podziękowaniami za dokonanie zakupów. Loga firm się poruszały]


Sowa Specjalna * Prośby do MG * Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me.
It resembles my own mind except that you happen to be insane.”

— George Orwell, 1984

Bob Empty Re: Bob

on Czw Lis 16, 2017 12:10 am
[Pognieciona koperta zaadresowana była nieco koślawym pismem, z drugiej zaś strony została pomalowana różnokolorowymi farbkami – mającymi nadać jej charakteru. W środku, oprócz listu, znajdował się liść – liść, jak liść, znaleziony zapewne na drodze przed domem.]

Tom!
Przepraszam, że tak długo czekałeś na odpowiedź, ale tyle się działo! Wiesz, zrobiłam hamak... a nawet pięć! Na dodatek próbowałam stworzyć zbroję ze skrzynki na listy, ale mojemu wujkowi nie do końca się to spodobało, choć zupełnie nie wiem dlaczego (przecież może kupić sobie nową).
Ale, chwila, czy wilki naprawdę są z chęcią się spotkam. I chcę iść do zoo. W zoo na pewno są pingwiny! A w parku wiewiórki. Możemy iść i tam, i tam, prawda? Za to potem pójdziemy na lody zobaczy się... jeżeli dobrze znasz miasto, to możesz prowadzić, a jak nie, to ja poprowadzę, zdając się na mój niezawodny instynkt!
Będzie super, nie mogę się doczekać naszych wspólnych przygód!


Pam


P.S. Jeżeli zastanawiasz się, czy naprawianie brzęczącego kaloryfera za pomocą kleju, nożyka oraz gumki do włosów jest dobrym pomysłem... To nie. A przynajmniej tak mówią inni, ja tam dobrze się bawiłam!

P.S.2 Nawet jeżeli będziesz znał miasto, mogę prowadzić, jeżeli chcesz!
Sponsored content

Bob Empty Re: Bob

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach