Go down
Amelia Wright
Hufflepuff
Amelia Wright

Gacek Empty Gacek

Pią Lip 08, 2016 9:13 pm
Spis zwierzątek:
Gacek
Gacek Fruitbat-990x636_s

Gacek lubi być miziany po główce i nie zabierze ze sobą niczego, jeśli nie dostanie jakiegoś kawałeczka owocu.
Wiadomości wysyłam przez: Gacka
Pomona Sprout
Nauka
Pomona Sprout

Gacek Empty Re: Gacek

Pią Wrz 02, 2016 11:16 pm
Szanowna Panno Wright
W związku z Dniami Kariery, mam nadzieję gościć Panią przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali, gdzie w sprzyjających i zapewniających dyskrecję warunkach przedyskutujemy Pani postępy w nauce i porozmawiamy o planach.
Pozdrawiam,
profesor P.M.S.
Isaac Fawler
Ravenclaw
Isaac Fawler

Gacek Empty Re: Gacek

Pon Gru 05, 2016 4:17 am
List przesłany szkolną sową w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Pismo w oczywisty sposób męskie ale przy tym też dość staranne. Skrawek pergaminu zwinięty w ciasny rulonik i zabezpieczony zwykłym, cienkim sznurkiem przeznaczonym do tego celu.


Droga Amelio,

Spotkaj się ze mną w najbliższą środę o ósmej wieczorem przy wierzy zegarowej.


I.F.

PS: Obiecuję, że nie jestem seryjnym mordercą.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Gacek Empty Re: Gacek

Pią Lut 10, 2017 3:20 am
[Do Amelii przyleciało kilka sów z jej zamówieniami. Jedna paczka zawierała szatę, druga buty. Oprócz tego przy paczce z butami była karteczka z podziękowaniami za dokonanie zakupów. Logo firmy się poruszało]
Minabi Izumi
Martwy †
Minabi Izumi

Gacek Empty Re: Gacek

Nie Maj 14, 2017 12:21 pm
[do nóżki Gacka, bo to jego wykorzystał do tego zadania Minabi, przywiązana była paczuszka. W niej znajdowała się mała kula dyskotekowa - przy wzięciu w dłonie zaczynała świecić i uspokajać, niezależnie od nastroju posiadaczki]

Z nadzieją, że Ci się przyda, Nieśmiałku. Do zobaczenia później!
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

Gacek Empty Re: Gacek

Nie Wrz 02, 2018 10:17 pm
Nie obchodzi mnie to. Zapomnij.
CCC
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

Gacek Empty Re: Gacek

Nie Wrz 02, 2018 10:28 pm
Nie chcę nawiązywać z nikim kontaktów. Żadnych - nie tylko z Tobą, jeśli czujesz się w tym osamotniona. Przeprosiny przyjąłem i uznaję temat za zakończony.
CCC
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

Gacek Empty Re: Gacek

Nie Paź 21, 2018 12:29 am
Dziękuję za zbędną troskę.
I mam prośbę - daj mi spokój.
CCC
James Potter
Oczekujący
James Potter

Gacek Empty Re: Gacek

Nie Lis 11, 2018 9:08 pm
List jest zapieczętowany czarnym lakiem, po którego przełamaniu w pomieszczeniu roznosi się ta muzyka. Do listu załączony jest również Modulator Głosu - dyskretne urządzenie wielkości pudełka zapałek dowolnie zmienia głos mówiącego. Wystarczy przyłożyć je do ust i przywołać w myślach oczekiwany efekt.


A czemużby nie Szanowna Panno Wright,
Na wstępie tego listu chciałbym zaznaczyć, że tytuły którymi Panienka mnie obdarzyła są nad wyraz uprzejme, aczkolwiek niebywale przesadzone zważając na fakt, że ukończenie naszej wykwintnej szkoły magii i czarodziejstwa jaką jest Hogwart w żadnym stopniu nie uczyniło ze mnie mężczyzny, a dalej mam się za niedoświadczonego życiem podlotka, który na szacunek i poważanie wśród magicznej społeczności dopiero musi sobie zasłużyć. Niemniej jednak jestem wielce wdzięczny Panience, zacnie mi to połechtało ego, a ma pierś napompowała się z dumy niczym najbardziej gumowy na świecie balon.
Panienki gest i historia którą się ze mną Panienka podzieliła wprawiły mnie w bezkresną melancholię i mam nadzieje, że charakter mego listu nie zatuszuje prawdziwego poruszenia które ścisnęło me zbolałe po stracie serce.
Niestety nie znam historii tej bransoletki, ale być może uda mi się odkryć przynajmniej skrawki jej przeszłości wśród zdjęć i zapisków mej zmarłej już Pani Matki. Jeżeli mi się to kiedyś uda, nie omieszkam Panienki o tym poinformować, tymczasem całkowicie rozumiem, że zapragnęła Panienka pozbyć się tego artefaktu, który bądź co bądź, kojarzył się Panience z mą Panią Matką, ale i faktem, że leży ona już zimna pod ziemią.
Natomiast cudny rysunek morza którym mnie również Panienka obdarzyła postanowiłem zawiesić sobie nad swym łożem i zapewniam Panienkę, że cieszy on me oko każdego poranka i wieczora, gdy pogoda za oknem jest zdecydowanie bardziej niewdzięczna, niż wakacyjne ciepło emanujące z Panienki arcydzieła. Spokój fal wymalowany na tym szlachetnym kartonie nie raz już wspomógł me skołatane myśli i rozdarte serce, wielce więc za ten dar dziękuję.
Zdaję sobie sprawę, że me słowa w żadnym stopniu nie oddają wdzięczności za szlachetny gest który spotkał mnie ze strony Panienki, więc również postanowiłem odwdzięczyć się małym upominkiem. Skoro Panienka czyta te słowa, to zapewne pierwszy z nich już Panienka otrzymała. Jestem traumatycznym rysownikiem, ale muzycznie uzdolnionym, mam nadzieję, że był to utwór miły dla ucha Panienki. Drugim upominkiem jest to magiczne pudełeczko załączone do listu. Jest to Modulator Głosu, który mam wielką nadzieję, że wprowadzi w życie Panienki trochę szaleństwa. Wyluzuj Amelka ;)

Z wyrazami wdzięczności,
James Potter

Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Gacek Empty Re: Gacek

Sro Gru 26, 2018 8:15 pm
Sponsored content

Gacek Empty Re: Gacek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach