Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Pią Maj 27, 2016 10:11 pm

Temat specjalnie poświęcony dla Was od Nas, w razie gdyby jakiś Administrator zapomniał dodać komuś fasolek/punktów doświadczenia/punktów dla domu to wystarczy jedynie napisać tutaj, jaka postać i ile jej brakuje, oraz za co! Również poniżej podajemy ilość punktów dla domów, które można otrzymać za którąś z poniższych rzeczy. Taka dodatkowa promocja:

- Za zrobienie każdego miniwyzwania od Mistrza Gry, wskazany przez użytkownika dom otrzymuje - 3 punkty!
- Za zrobienie dorosłej postaci, jeśli ktoś posiada jeszcze postać ucznia, albo zwyczajnie kibicuje danemu domowi otrzymuje - 20 Punktów!
- Za zrobienie postaci ducha, wskazany przez użytkownika dom otrzymuje - 25 Punktów!
- Za stworzenie podręcznika lub odpowiednią edycję któregoś z wybranych, wskazany przez użytkownika dom otrzymuje - 40 punktów!
- Za przyprowadzenie nowego gracza, wskazany przez użytkownika dom otrzymuje - 15 punktów!
- Za poprowadzenie jakiegoś eventu jako Mistrz Gry, dom wskazany przez gracza otrzymuje - 45 punktów!

Ma to na celu zachęcenia Was do różnych inicjatyw ;>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Hughes

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Czw Cze 30, 2016 12:33 am

To za pana Hagrida, pogromcę magicznych stworzeń i magicznych loszek punkty dla Hufflepuffu poproszę <3

I za bycie zajeb*sto Panio Prefekt, co to dewastuje łazienki, zalewa salę i kradnie obrazy poproszę PD
Dzikie figle

Zrobione.

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Tomas Duncan

VII rok

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Pią Sie 19, 2016 3:23 pm

Ja za pana profesora James'a poproszę dla Hufflepuffu punkciki c:

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Julie Blishwick

V rok

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Pią Wrz 02, 2016 2:49 pm

Poproszę punkty dla Ravenclawu za Jęczącą Martę ;>

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Pią Wrz 02, 2016 3:50 pm

Żeby nie było wątpliwości.
1. Za zrobienie mini - wyzwania z konta Rockers, 3 pkt dla Ślizgonów.
2. Za zrobienie mini - wyzwania z konta Charlesa, 3 pkt dla Ślizgonów (bo to dorosły on sobie może wybierać).
3. Zrobienie kolejnej dorosłej postaci - moja piękna Reine miłość

Zrobione.

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Wrz 19, 2016 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pomona Sprout

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Sob Wrz 03, 2016 2:30 pm

Za panią profesor P.M.S. punkciki dla Hufflepuffu poproszę!
łapki

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pamela Winston

VI rok

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Nie Wrz 11, 2016 9:43 pm

Poproszę 15 pkt dla Gryffindoru za przyprowadzenie nowego gracza, czyli Parker White
I tak przy okazji, bo wcześniej zapomniałam, że mogę chcieć 3 pkt za wykonanie jeszcze sierpniowego wyzwania <3

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Asteria Freya Brown

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Wto Wrz 20, 2016 9:56 pm

Poproszę 20 pkt dla Hufflepuffu :D za zrobienie pani nauczycielki

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Alice Hughes

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Wto Wrz 20, 2016 11:20 pm

ZALEGŁE!
3 punkty dla puchonów za miniwyzwanie (czapka na drutach - obecnie własność Pana Deszcza) KOCHANIE WRÓĆ DO MNIE!

Zrobione.

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Powrót do góry Go down
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Pon Gru 05, 2016 2:37 pm

Za zrobienie 2 miniwyzwań z konta Rockers - 6 pkt dla Ślizgonów!

Zrobione.

VII rok

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   Nie Lip 23, 2017 8:10 pm

Poproszę 3 PD do profilu bo wyprułam na to ciężko zarobione fasole.

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!   

Powrót do góry Go down

Proszę mi dodać tego i owego, bo się musi zgadzać!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Recepcja
» Polana
» Asthor!! (pewnie wam tego brakowało XD )
» Panie Boże, bardzo proszę
» Jama Taimi