Share
Go down

Nieobecności i odejścia

on Pią Maj 27, 2016 10:05 pm
Nieobecności i odejścia
Aby zgłosić nieobecność, należy wypełnić ten formularz:

Kod:
[b]Które konta:[/b]
[b]Termin:[/b]
[b]Powód:[/b]

Natomiast aby odejść, należy wypełnić ten:

Kod:
[b]Które konto:[/b]
[b]Powód:[/b]
[b]Dać postać do nieaktywnych czy do przejęcia?:[/b]
Oczywiście wysyłamy je w tym temacie. Ważne jest żeby na bieżąco informować o swoich nieobecnościach!

Lista usprawiedliwionych nieobecności długoterminowych:

1.  Felice Felicis, Eileen Gray, Lilou Blue - czas nieokreślony, uporządkowanie spraw prywatnych.
2. Greg Avery, Mercedes Belanger, Vakel Bułhakow, Katya Zamolodchikova, Ellie Peletier - czas nieokreślony, uporządkowanie spraw.

Ostatnia Aktualizacja: 07.07.18 r.

Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Nie Maj 13, 2018 2:12 am, w całości zmieniany 6 razy

Re: Nieobecności i odejścia

on Czw Wrz 27, 2018 9:24 am
Które konta: Q
Termin: aż wróci mój kochany netbook i unormuje się plan tygodnia, oby jak najszybciej
Powód: zepsułam sprzęt i mam jakiś ciężki okres w życiu chwilowo. Będę odpisywała jak się dorwę do jakiegoś komputera! Ale wolę tu się zgłosić, żeby nie było, że znikam. :)

Działał całe cztery dni i znowu musiałam go wyprawić do sanatorium. Aktualnie mam dostęp do przyzwoitej klawiatury w bibliotece na uni i w domu rodzinnym, w którym bywam nieczęsto. Mam nadzieję, że jak tym razem wróci z odnowy technicznej, będzie działał nieco dłużej. Netbook, rzecz jasna.

Ostatnio zmieniony przez Reina Q Zabini dnia Pią Paź 19, 2018 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz

♪♪♪

on Sob Paź 20, 2018 8:26 am
Które konta: Massimo Rockers
Termin: pewnie do przyszłego weekendu, ale tak daję znać, że żyję.
Powód: życie.

EDIT: Termin: długo.

Ostatnio zmieniony przez Massimo Rockers dnia Pią Lis 09, 2018 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

on Pon Lis 05, 2018 9:48 pm
Które konta: Całe zgromadzenie (Amelia, Alex, Prue, Em, Peter, Olivier i jeśli o czyms zapomniałam to też)
Termin: Do 12.11 (ale postaram się odkupić swe zaległe winy i tak, obiecuję! Oliviery, lekcyje, czy inne zdarzenia takie tam tego typu)
Powód: Dwa kolokwia, cztery lektury i przyjazd przyjaciółki na kilka dni z UK. Samo się to wszystko nie ogarnie

And I know, I may end up failing, too
But I know, you were just like me
With someone disappointed in you

on Pon Lis 05, 2018 11:01 pm
Które konta: Moje
Termin: 9-15.11
Powód: Jadę do chłopca

Good men don't have rules. Today is not a good day
to find out why i have so many.

Kostium na event Halloween:

on Pią Lis 09, 2018 3:23 pm
Które konta: Severus, Tomas i James
Termin: Na razie nieokreślony, ale mam wielką nadzieję, że już niedługo
Powód: Studia, dojazdowe na domiar złego. I do tego dobrałam sobie pracę, próbuje usilnie nie rozjebać sobie wszystkich relacji i życia prywatnego no i tak bardzo mało mnie jest przy komputerze jeśli nie licząc tego w pracy. Wrócić wrócę więc daje znak, żeby mnie nie wywalić do nieaktywnych :(( Postaram się ogarnąć ze wszystkim jak najszybciej!

Yesterday at 7:32 pm
Które konta: Moje.
Termin: Do końca tego tygodnia.
Powód: Będzie zmniejszona aktywność jeszcze, bo zapomniałam że mam jutro od rana do wieczora zajęcia plus muszę na poniedziałek oddać I część licencjatu promotorowi (XD), więc czeka mnie zabawa z literaturą i z tym całym stuffem. Piszę żeby nikogo nie zdziwiło, dlaczego nadal nie ma postów lub czegoś tam.

Rain down
from a great height
Sponsored content

Powrót do góry