Share
Go down

Nieobecności i odejścia

on Pią Maj 27, 2016 10:05 pm
Nieobecności i odejścia
Aby zgłosić nieobecność, należy wypełnić ten formularz:

Kod:
[b]Które konta:[/b]
[b]Termin:[/b]
[b]Powód:[/b]

Natomiast aby odejść, należy wypełnić ten:

Kod:
[b]Które konto:[/b]
[b]Powód:[/b]
[b]Dać postać do nieaktywnych czy do przejęcia?:[/b]
Oczywiście wysyłamy je w tym temacie. Ważne jest żeby na bieżąco informować o swoich nieobecnościach!

Lista usprawiedliwionych nieobecności długoterminowych:

1.  Severus Snape, Tomas Duncan, James van Dijk - do końca grudnia.

Ostatnia Aktualizacja: 03.12.18 r.

Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Nie Maj 13, 2018 2:12 am, w całości zmieniany 6 razy

Re: Nieobecności i odejścia

on Wto Sty 15, 2019 11:30 pm
Które konta: Moje i administracyjne.
Termin: Do końca tygodnia, ale będę wpadać, odpisywać i tak dalej.
Powód: Właśnie do mnie dotarło, że jestem trochę w dupce. Do 20 muszę napisać jedną pracę, a na czwartek W KOŃCU oddać gotową i poprawioną I część licencjatu, żeby choć trochę udobruchać Bogdana (to mój promotor, heh). Także wszelkie odpisy, odpowiedzi i tak dalej będą z opóźnieniem.

Fuck Christmas
I burned your heart

on Sro Sty 16, 2019 12:19 pm
Które konta: Daphne Fawley
Termin: 18-22/01/2019, bez możliwości odpisów
Powód: urlop w ciepłych krajach, gdzie woda jest krystalicznie czysta, trawa soczyście zielona, a ludzie radośnie uśmiechnięci 24/7. Nie zabieram ze sobą laptopa, bo praktykuję elektronicznie odcięcie w trakcie wakacyjnych przerw. Posty na czas wyjazdu muszę wstrzymać, ale po powrocie ruszam z nimi z kopyta. <3

on Sro Sty 16, 2019 6:38 pm
Które konta: Amelka, Prue, Alex, Peter, Oli, Em
Termin: 16.01-23.01
Powód:Zaliczenia, a jestem w dupie.

Amelia Wright
- Co ci leży na sercu?
- Nic - odpowiedziała i po chwili dodała: - Świat.
(...)
- Tak - odparł Magnus. - Tak wyglądasz, jakby świat leżał ci na sercu.

on Sro Sty 16, 2019 7:24 pm
Które konta: moje
Termin: do 10 lutego
Powód: Sesja

Postaram się odpisywać w tych zbiorowych sesjach tak szybko jak mogę i raczej nie zrobię tam zatoru. To nie jest tak, że uczę się cały dzień, ale przez ten stres to mi pisanie idzie jak Smarkowi gluty z nosa.

on Nie Sty 20, 2019 3:43 pm
Które konta: Cheyenne Collins.
Termin: od listopada do, mam nadzieję, końca stycznia.
Powód: gdzieś w połowie listopada mój laptop postanowił wybuchnąć; dosłownie, od środka. Od tego czasu szlaja się z serwisu do serwisu, ja opcjonalnie odkładam pieniądz do pieniądza na nowy sprzęt, ale cały czas się łudzę, że stary wygłaszczą i znów zacznie działać. Na chwilę obecną nie mam stałego dostępu do komputera; nie będę też pisał postów z komórki (moja autokoretka zmienia słowa "hełmów" na "gejów" a "mądra" na "jądra"... także rozumiecie w czym rzecz). Od lutego powinienem być już dostępny normalnie.
Ale ale. Ostatnio częściej wpada mi w ręce komp siostry, więc postaram się jeszcze przed odzyskaniem swojego/kupnem nowego odpisać tutaj na zaległe posty.

Aktualne.

You are the result of 4 bilion years of evolution. So act like it.
Sponsored content

Powrót do góry