Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!
CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Prośby, propozycje i sugestie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Czy "Umiejętność/Specjalizacja wybrana na start" powinna być usuwana z KP?
Tak
50%
 50% [ 4 ]
Nie
50%
 50% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 8

PisanieTemat: Prośby, propozycje i sugestie   Pią Maj 27, 2016 9:51 pm

First topic message reminder :

Jeśli posiadasz jakąś propozycję, sugestię lub prośbę to idealne miejsce dla ciebie.  Prosimy o to, by każdy post miał jakieś uzasadnienie - użytkownicy mogą odpowiadać na propozycje i sugestie swoich kolegów i koleżanek pod warunkiem, że w poście będą znajdować się jakieś argumenty lub kontrargumenty. Dotyczy to oczywiście również administracji.
I nie zapominajmy o tym by szanować siebie nawzajem! Jeśli czyjaś propozycja zostanie zaakceptowana lub odrzucona, jeden z administratorów powinien wstawić poniższy kod by wszystko było jasne.

Kod:
[b]Ja:[/b] [administrator podaje swoje dane]
[b]Zgadzam/Nie zgadzam się z:[/b] [administrator wpisuje daną propozycję]
[b]Ponieważ: [/b][administrator podaje swoje ostateczne zdanie wraz z uwzględnieniem tego, co sądzi większość graczy i reszta grona administracyjnego]
[b]Pomysłodawca otrzymuje:[/b] [jeśli propozycja została zaakceptowana, administrator wpisuje 10 lub więcej fasolek w zależności od tego jak dany pomysł wpłynął lub wpłynie na fabułę i forum. W przypadku odrzucenia propozycji, należy ominąć ten punkt]

Propozycje eventów/wyzwań/zaklęć/eliksirów należy wysłać na PW kogoś z administracji!

Osoby, które chcą mieć przywrócony kolor, muszą rozegrać minimum jedną sesję i wkleić link do niej w tym temacie.
Ostatnia Aktualizacja: 12.04.18 r.[/center]

Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Czw Kwi 12, 2018 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Pon Kwi 23, 2018 4:24 pm

Mam ogromną prośbę. Czy są gdzieś w jakiś archiwach stare podania o genetykę? Miałam tam dość ważne informacje o moich postaciach, zwłaszcza o Felice x.x Jest jakiś sposób żeby je odzyskać?

*i podania o miejsce w drużynie quidditha też xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gryffindor

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Pon Kwi 23, 2018 5:17 pm

To nie pomysł, ale ten temat znalazłam, a widzę, że jak jest mapa forum i kliknie się w punkty doświadczenia to strona nie działa, także chyba warto coś z tym zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Pon Kwi 23, 2018 7:21 pm

Alex kochana, to temat skarg i błędów jest od tego, tak na przyszłość. A tak to naprawię zagubione w czasoprzestrzeni linki z mapy.

Podania są w archiwum. Wszystkie. Mogę Ci podesłać na PW. Jeśli chodzi o umiejętności wrodzone to są nowe zasady, zaś umiejętności nabyte się tworzą, więc jeszcze może się kilka rzeczy zmienić.

I don't believe in anything, I'm just here for the violence
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gryffindor

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Pon Kwi 23, 2018 10:29 pm

Eileen ładnie prosi o kolorek za ukończenie tej http://magiclullaby.forumpl.net/t141p180-hustawka-na-drzewie#44985 sesji :D Jednocześnie proszę o usunięcie rzutu kością który był kompletnie nie na miejscu, kompletnie błędny i w ogóle nie powinno go tam być xD I dziękuję bardzo za przesłane podania :3

eileen gray
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Slytherin

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sro Kwi 25, 2018 5:34 pm

Klik Czy mogę odzyskać kolorek? Cool

You have a right to live your life. Like no one else does, like no one else might
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gryffindor

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sro Kwi 25, 2018 6:05 pm

http://magiclullaby.forumpl.net/t2784-podania-eileen#45048
ładnie proszę o sprawdzenie mojej genetyki :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sro Kwi 25, 2018 9:34 pm

Wydaje mi się, że to co miałam zrobić z tego tematu to już zrobiłam.
Jeśli coś by nie grało proszę pisać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gryffindor

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Czw Kwi 26, 2018 8:49 am

Chciałam wyjść z pewną propozycją czy też sugestią odnośnie dat. Na lekcji transmutacji moja postac dostala polecenie by przyjść w sobote do gabinetu pani profesor. W zwiazku z tym, że nie wiedziałam jaka to może być data, sprawdziłam rzeczywisty kalendarz i wychodzi na to, że jest to 30.10.1978. No i elegancko, dzień po transmutacji, wszystko się zgadza. Tylko że ogarnęłam też, że lekcja zaklęć przypada wtedy na niedzielę. Zwróciłam na to uwage ze wzgledu na dużą ilość wydarzeń w przygodach mojej postaci, dlatego mam pytanko. Olać temat i jakos na wyczucie te weekendy dawać czy może warto usystematyzować też tą rzecz?
Tutaj link do kalendarza, potwierdzilam zgodność jeszcze z innym :)
http://www.kobosz.pl/kalendarz/index.php?rok=1978
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Czw Kwi 26, 2018 12:23 pm

Idziemy inaczej z datą niż miało to miejsce w prawdziwym roku 1978. Dlaczego? A to dlatego, że kiedyś, było to robione na czuja, a potem jak w ogłoszeniu zaczęłam umieszczać mniej więcej który jest dzień to się okazało, że... cóż, było nieco inaczej. Rozpisane daty są tutaj: http://magiclullaby.forumpl.net/t2647-data-i-pogoda#44851, dlatego tym powinni się wszyscy kierować.

26 to w tym przypadku sobota, 27 niedziela etc., czyli 03 października przepada na sobotę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gryffindor

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sob Kwi 28, 2018 7:18 am

http://magiclullaby.forumpl.net/t484p15-szyszka-sowa-specjalna#45099
Wyslalam list o tutaj i proszę pięknie o list zwrotny :D

eileen gray
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sob Kwi 28, 2018 2:52 pm

Eileen, z takimi rzeczami nie musisz tutaj pisać, a wręcz nie powinnaś się tym martwić, bo na pocztę fabularną odpisuję tak czy inaczej xD

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gryffindor

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sob Kwi 28, 2018 2:55 pm

Aaaa wybacz xD Tyle tych różnych tematów że łatwo się zgubić co gdzie zgłaszać ;-; A przy okazji, ćwiczyłyśmy z Annie w kuchni jedno zaklęcie, nieskutecznie, a potem jeszcze w drugiej sesji, już półskutecznie xd takie sesje gdzie nikt się nie nauczył tez należy zgłaszać? A zaklęcia Tergeo Eileen nauczyła się tutaj:
http://magiclullaby.forumpl.net/t54p75-stara-klasa-obrony-przed-czarna-magia?nid=51#45165
choć sama sesja jeszcze nie skończona, to rzucanie kośćmi już tak, bo te przepisowe 10 rzutów już zużyte :C

eileen gray
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Sob Kwi 28, 2018 2:57 pm

Skopiuj pytania i wklej w temacie "pytania". Dział próśb, sugestii i propozycji dotyczy spraw bardziej technicznych, takich jak prośba o kolor, sugestia by coś zmienić, propozycja by coś usprawnić. c:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hufflepuff

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Nie Kwi 29, 2018 9:40 pm

Zapomniałam, że wykupiłam za fasolki zaklęcia niewerbalne o tutaj:

http://magiclullaby.forumpl.net/t545p210-wymiana-fasolkowa-dla-uczniow#45134

Można mnie dopisać do listy czy coś Very Happy

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   Wto Maj 08, 2018 10:39 pm

Mam pomysła Pragniesz tego

Proponuję, żeby grupę "Poszukiwani" potraktować w sposób techniczny, a nie fabularny.
Obecnie znajdują się tam osoby, poszukiwane ze względu na wydarzenia w jakich brały udział. I z jednej strony to całkiem fajne, ale z drugiej tak naprawdę niewiele nam daje – poszukiwany może być w końcu morderca śmierciożerca, ale też przeciętny Kowalski co to wyszedł po fajki dwa miesiące temu. Pomarańczowy nick w jakimś temacie też raczej nie sprawi, że nagle rzuci się tam kilka osób, chcących zdemaskować poszukiwanego, bo i sam jegomość pewnie też nie będzie się przechadzał po ulicy ot tak.

Wydaje mi się, że gdyby w tą samą grupę wrzucić postaci do przejęcia, miałaby ona trochę więcej sensu. Nowi użytkownicy (i Ci starsi, którzy nabiorą ochoty na multi) nie musieliby szukać odpowiednich tematów, bo wszystko zawsze by było pod ręką. Skończył by się też problem z tym, że ktoś loguje się na kanona po kilku miesiącach nieobecności, a gracze się zastanawiają, czy postać jest aktywna czy nie.
elephant

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Prośby, propozycje i sugestie   

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next