Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Propozycje i skargi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Propozycje i skargi   Pią Maj 27, 2016 9:51 pm

Jeśli posiadasz jakąś propozycję czy też skargę na temat forum, to złóż ją tutaj.  Prosimy o to, by każdy post miał jakieś uzasadnienie - użytkownicy mogą odpowiadać na propozycje i skargi swoich kolegów i koleżanek pod warunkiem, że w poście będą znajdować się jakieś argumenty lub kontrargumenty. Dotyczy to oczywiście również administracji.
I nie zapominajmy o tym by szanować siebie nawzajem! Jeśli czyjaś propozycja zostanie zaakceptowana lub odrzucona, jeden z administratorów powinien wstawić poniższy kod by wszystko było jasne.

Kod:
[b]Ja:[/b] [administrator podaje swoje dane]
[b]Zgadzam/Nie zgadzam się z:[/b] [administrator wpisuje daną propozycję]
[b]Ponieważ: [/b][administrator podaje swoje ostateczne zdanie wraz z uwzględnieniem tego, co sądzi większość graczy i reszta grona administracyjnego]
[b]Pomysłodawca otrzymuje:[/b] [jeśli propozycja została zaakceptowana, administrator wpisuje 10 lub więcej fasolek w zależności od tego jak dany pomysł wpłynął lub wpłynie na fabułę i forum. W przypadku odrzucenia propozycji, należy ominąć ten punkt]

Propozycje eventów/wyzwań/zaklęć/eliksirów należy wysłać na PW kogoś z administracji!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Isaac Fawler

VI rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Wto Gru 06, 2016 2:25 pm

Proponuję - o ile jest to wizerunkowo możliwe - dodać pola profilu odnoszące się do sylwetki postaci. Szczególnie chodzi mi o wzrost i znaki szczególne, bowiem często takie rzeczy mają wpływ na to jak postrzegają nas nowo poznane osoby. Nie każdy ma stronę na wikipedii z tymi informacjami, a w KP się takich rzeczy nie pisze. Tzn ja rozumiem, że można napisać o tym w poście ale tak przy każdej spotkanej osobie... z resztą w cale nie ma gwarancji, że druga osoba zrobi to samo, a akurat ta kwestia jest dla mnie ważniejsza.
Rozmiar ma znaczenie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The author of this message was banned from the forum - See the message
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Wto Gru 06, 2016 5:33 pm

Rozmawiałam z Alice i obie doszłyśmy do wniosku (przede wszystkim to ona zaproponowała takie rozwiązanie, a ja na to poszłam), że najlepiej będzie zmienić pole "obrażenia" na "znaki szczególne", dzięki czemu będzie można napisać zarówno o wzroście, sylwetce, bliznach, siniakach i całej reszcie bez potrzeby tworzenia nowego pola i zerkania do KP czy wiki. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu. Jako, że nie jest to coś wielkiego to niestety nie mogę dać fasolek, ale...! Zostanie to zapamiętane i jako, że jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem Isaac, po prostu przy rozliczaniu dorzucę "fasolkę" ekstra! <3
No i też super podziękowania do Giotto! Bardzo fajnie, że również się wypowiadasz. sława

Hear Me Roar
Burn Them All
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Marlene McKinnon

VII rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Sty 13, 2017 12:17 am

Propozycja - Otóż tak. Jest taka koncepcja ażeby partnera na bal sobie wylosować. Już mówię o co chodzi. Na pewnym blogu był sobie kiedyś taki wątek, że bliźniacy urządzili w Norze sylwestra i wszystkie niezamężne panie miały zawiązywane oczy i po dotyku dłoni mężczyzny wybierały sobie partnera na bal. ALE CO MOIM ZDANIEM BYŁO NAJLEPSZE. Dłonie tej pani i pana były ze sobą sklejone zaklęciem i ten pan miał się do północy opiekować swoją partnerką (o północy zaklęcie traciło moc pod wpływem pocałunku. W wersji szkolnej może po prostu stracić moc).
I to byłoby oczywiście TYLKO DLA CHĘTNYCH no bo wiadomo, że część ma już pewnie umówione gry.
A partnera można by było losować albo na podstawie rzutu kośćmi, albo mężczyźni opisaliby anonimowo swoje dłonie (w sensie postaci dłonie), a panie w jakiej tam określonej kolejności wybierałby ich właśnie po tym opisie.
No taka sytuacja.

VII rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Sty 13, 2017 5:37 pm

Popieram propozycję Marlene o losowania partnera. Niektórzy są skazani na samotność, ale na balu sami tańczyć nie będą, sami w dormitorium siedzieć też nie będą, więc gdyby mieli z kimś pójść, to czemu nie? BARDZO NA TAK W KWESTII LOSOWANIA. Obojętnie czy to przez kostki czy przez dłonie, nie ważne jak, ważne by było!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Hughes

VII rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Sty 13, 2017 6:17 pm

Ohohoho, jakie wstydziochy xD gorzej jak będzie trzeba tłumaczyć czemu pan Lupin tańcuje z panienką Rockers, no bo przecież razem chyba nie przyszli xD
Dla mnie losowanie niby spoko, ale ryzykujecie troche tym, że kości spłatają Wam figla. Albo wylosowany partner zostanie ciapciakiem, który napisze jednego posta i zniknie, więc wtedy:
a) i tak nie ma par,
b) trzeba zagadać do kogoś, kto też stoi pod ścianą (co można zrobić i bez kostek, w końcu nikt nie powiedział, że cały bal grać trzeba z jedną osobą) xD
Tak czy siak dla mnie spoko, ale raczej mocno luźno bym to traktowała. Może coś w stylu: "wypada wymienić chociaż trzy posty z wylosowaną osobą"? Wtedy nawet jak pan Lupin wylosuje panienkę Rockers to może jej po prostu wejść na stopę... Ups xD
Albo już kompletnie polecieć w kosmos i uznać, że przed balem po zamku latali swaci, pary poznają się dopiero przed wejściem na sale i albo się cieszą albo z głośnym "no chyba kur... nie" postanawiają jednak szukać towarzystwa na własną rękę xD
PS. Uważajcie z losami, wpadnę Hagridem Cool
PS. 2. Propsuje pomysł Marlene ze sklejonymi łapkami. Może trzeba razem przekroczyć próg?

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...

Ostatnio zmieniony przez Alice Hughes dnia Pią Sty 13, 2017 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lynette Nott

VI rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Sty 13, 2017 6:21 pm

Jedyny problem jest taki, że jest znacznie mniej chłopaków od dziewczyn, a część z nich już ma partnerki, wiec losowanie jest trochę nierówne, bo tylko kilka dziewcząt mogłoby losować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Hughes

VII rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Sty 13, 2017 6:29 pm

Racja. Tym bardziej skłaniam się nie tyle do losowania pary co ewentualnie osoby do popisania chociaż przez chwilę, nawet jeśli ma to być pierdoła w stylu podania ciasteczek.
Wiecie, jeśli ktoś wbija na bal żeby wysadzić fontanne czekolady to partner mu specjalnie nie potrzebny i nie musi nawet pisać, że go nie ma. Starczy uznać, że to jakiś random xD
No a jak ktoś potrzebuje miłości to no... Plecy prosto, pierś do przodu Cool
PS. Hagrid jest za losowaniem Cool
PS. 2. Hagrid i tak weźmie wszystkie. Obtańcuje ofc.

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Remus J. Lupin

VII rok

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Sty 13, 2017 9:34 pm

No pewnie, że wstydziochy! Niby do kogo mam zagadać jak wszystkie panny z mojego rocznika są zajęte albo prawie zajęte? Przyjdę z Syriuszem XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Sty 16, 2017 2:55 pm

JEZU XDDDDDDDDDDDD
Śmierć wilkołaka na miejscu, tak przy okazji. Nie no, odzywam się w końcu, bo bym zapomniała, a to byłoby nieuszanowanko.

Alice Hughes napisał:
Tak czy siak dla mnie spoko, ale raczej mocno luźno bym to traktowała. Może coś w stylu: "wypada wymienić chociaż trzy posty z wylosowaną osobą"? Wtedy nawet jak pan Lupin wylosuje panienkę Rockers to może jej po prostu wejść na stopę... Ups xD
Albo już kompletnie polecieć w kosmos i uznać, że przed balem po zamku latali swaci, pary poznają się dopiero przed wejściem na sale i albo się cieszą albo z głośnym "no chyba kur... nie" postanawiają jednak szukać towarzystwa na własną rękę xD

Również w tym przypadku rzeczywiście byłabym za luźnym potraktowaniem, połączeniem pierwotnego pomysłu Marlene z tym, co zaproponowała Alice. Oczywiście zgadzam się również z Lynette - mi także przyszło to do głowy, patrząc na oczywistą nierówność pod względem uczniów, zdecydowanie więcej na forum jest uczennic, ale można by było połączyć w pary dwie osoby jednej płci, jako że miałaby to być coś luźniejszego i powiedzmy każda z par dostałaby swoje minizadanie za które albo otrzymało się jakiś drobiazg (po kieliszku różowego szampana) albo też psikusa za jego niewykonanie (coś w stylu rogu na środku czoła, który po 2 postach by zniknął, etc.). No i jeśli byłoby za mało osób, ale jakaś grupa by się uzbierała, ewentualnie można by było wciągnąć w to również nauczycieli - jako że przecież nie byłoby to nic poważnego.
Oczywiście bez przymusu.
No ale nie wiem, też zależy jak Wy sądzicie, jestem bardzo ciekawa Waszego zdania :D

Spis par będzie widniał w temacie technicznym - opisowym balu, który pojawi się w tym tygodniu <3

Hear Me Roar
Burn Them All
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   

Powrót do góry Go down

Propozycje i skargi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-