Share
Go down

Nasze bannery

on Pią Maj 27, 2016 6:07 pm
ZASADY

1. Jeśli chcesz się z nami wymienić bannerami, napisz w tym temacie. Nie potrzebne jest do tego konto. W tym temacie możesz pisać jako gość.
2. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej ścisłą współpracą, możesz zgłosić się w PW Caroline Rockers.
3. Umarłe fora zostaną usunięte z listy!
4. Zastrzegamy sobie zmianę wymiarów bannerów w ramach estetyki.
5. Proponując reklamę, umieszczasz nasz banner jako pierwszy.
6. Wszystkie bannery stron i for z którymi współpracujemy, znajdują się w tym miejscu.
7. Po dodaniu banneru forum do lity, usuwamy post z tego tematu.
8. W przypadku pytań możesz zgłosić się do Julie Blishwick w PW lub gg 3447425.


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/j4PFMdI.png"></a>


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/JF5WHYv.png"></a>


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/A83lRKp.png"></a>


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/5A6ZvjC.png"></a>


KOD REKLAMY WRZESIEŃ 2016
Kod:
Nie zwlekaj już! Forum PBF wita cię w swych ramionach, jak już raz uściskają, nigdy nie odejdziesz! Zagrasz z nami jak Szalonooki Moody w świecie Huncwotów na podstawie Pottera! Przeczytaj, co ci oferujemy, a może pozwolisz ściskać się już po wsze czasy!

Szał ciał! Kończy się etap edukacji dla uczniów VII klas, już niedługo pójdą podbijać lub bronić świat. Śmierciożercy rosną w siłę, sieją strach jak szaleni.Tylko oni wiedzą, gdzie zaboli najbardziej. W opozycji stoi Zakon Feniksa, jeszcze w cieniu, ale z chwili na chwilę coraz silniejszy, dzięki czarodziejom nie bojącym się stanąć naprzeciwko Czarnego Pana. Tyle się dzieje wkoło nas, a w Hogwarcie jest nasz mini świat. Taki spokojny, gdy zaczynają się Dni Kariery tuż przed egzaminami, które zadecydują o losie uczniów. Zaraz potem wielki bal na koniec nauki: panie wystąpią w pięknych sukniach, a panowie w garniturach i surdutach. W tym gronie jest wiele niesamowitych postaci kanonicznych, na gwałt potrzebnych! I to ty możesz stworzyć jedną z nich! Więc nie zwlekaj i zerknij, a może znajdziesz swojego bohatera. Kilka przykładów, o których z pewnością słyszałeś:

James Potter! Doskonale wie, co to odwaga i męstwo, zawsze dąży po zwycięstwo! O serce Lily zabiega, choć gdy go nie ma, to Severus punkty zbiera. Czeka na ciebie do przejęcia, bo niewybaczalne jest, że tego Huncwota wciąż nie ma!

Frank Longbottom czeka na właściciela. Aurorem marzyć zachciał, a panienki wciąż się nie doczekał. Alice, ani widu, ani słychu, bo wciąż nikt o nią nie zabiegał. To przecież para idealna, więc gdzie podziewasz się Franku i Alice?

Bartemiusz Crouch Junior z najczystszą z możliwych czystych krwi. Przebiegły jak wąż, już swoją kartę ma, lecz nie grał za wiele. Może kolej na ciebie? Zmienisz coś, a może pozwolisz mu stać się złym? Wybieraj, ale prędko, bo czas ucieka!

Mary McDonald - może ją znasz? Czas, aby udowodniła jak odważna i silna jest. Tylko dzięki tobie osiągnie wszystko i w progi Zakonu wkroczy. Nie zwlekaj więc i do dzieła się bierz!

Regulus Black już czarną ma duszę. Czy zawróci z tej ścieżki, czy jeszcze bardziej zadłuży się u diabła? Pokieruj nim mądrze, bo głupoty nie znosi. W końcu to przedstawiciel szlachetnego rodu, któremu los możesz spisać ty sam.

Peter Pettigrew - niewiele uczynił dobrego ani złego. Możesz całkiem odmienić jego losy lub zaprowadzić tuż nad przepaść. Twoja wola, czyń co ci wena przyniesie.

Wśród uczniów nie brakuje świetnych bohaterów, lecz i dorośli nie mniej ciekawsi są dla ciebie.
Albusem Dumbledorem może pokierujesz? Duża rola wymaga poświęcenia, ale może temu podołasz? Administracja wybredna w wyborze, jednak dobrym postem jej serce podbijesz i postać dyrektora twoja w garści. Lecz pamiętaj, że jak zaraz znikniesz, to dosięgną cię śmiertelne czary!

Nauczycieli wielka garść, a to Filius Flitwick, który opiekuje się domem Ravenclaw, co na prowadzeniu w rywalizacji jest. Horacy Slughorn, który dba o Ślizgonów przyszłość oraz Minerwa McGonagall, co na czele, odważnych jak lwy, Gryfonów stoi. Rywalizują zaciekle, lecz zawsze dobrze lekcje prowadzą. Nie zapominaj o tym!

Po stronie Zakonu Feniksa zobaczysz Alastora Moody'ego i Dorcas Meadowes, co dzielnie walczą z ciemnością w świecie czarodziejów. Niezwykłą rolę mogą odegrać, a wszystko zależy tylko od ciebie. 

I jak wisienka na torcie czeka sam Lord Voldemort na najmroczniejszego gracza forum! Nie zna on litości, ani dla swoich wrogów, ani popleczników. Dzierży największą broń - strach. Doskonale wie, co zrobić, aby skrzywdzić drugiego człowieka, a zwłaszcza mugolaka. Czy ty sam podołasz temu wyzwaniu?
Kod:

[img]http://i.imgur.com/j4PFMdI.png[/img]
[code]<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/j4PFMdI.png"></a>[/code]

[img]http://i.imgur.com/JF5WHYv.png[/img]
[code]<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/JF5WHYv.png"></a>[/code]

[img]http://i.imgur.com/A83lRKp.png[/img]
[code]<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/A83lRKp.png"></a>[/code]

[img]http://i.imgur.com/5A6ZvjC.png[/img]
[code]<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/5A6ZvjC.png"></a>[/code]
[/center]
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach