Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!


CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 
 

 Prefekci i ich dyżury

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Caroline Rockers
avatar


avatar
Dojrzały

PisanieTemat: Prefekci i ich dyżury   Wto Wrz 03, 2013 6:25 pm

Prefekt - mianem tym określa się ucznia, który swoimi wynikami w nauce oraz zachowaniem zasłużył na miano „starosty domu”, do którego przynależy – to prefekci, wraz z dyrekcją, ustalają ważne dla Hogwartu sprawy. Oni także, jako jedni z niewielu uczniów, wiedzą gdzie znajduje się gabinet dyrektora oraz jakie jest do niego hasło. Prefekci konsultują się z opiekunem swojego domu, aby przekazywać pozostałym jego członkom niezbędne informacje, jak np. aktualnie obowiązujące hasło do dormitorium.  Żeby zostać prefektem należy napisać podanie.

Jeśli Administrator uzna, że Prefekt nadużywa swoich kompetencji, lub też nie wywiązuje się z obowiązków może go pozbawić tego stanowiska!

Każdy uczeń, który dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków oprócz dostępu do słynnej łazienki prefektów, otrzyma regularnie co fabularny miesiąc 10 PD i 10 fasolek! Będzie to jednak obowiązywało, kiedy zaczną się dyżury prefektów!

GRYFFINDOR:
- & -

SLYTHERIN:
- & -

RAVENCLAW:
Jules Nox & -

HUFFLEPUFF:
- & Amelia Wright


PREFEKCI NACZELNI:
x
Hannah Wilson
x
Gilderoy Lockhart


PODANIE NA PREFEKTA
Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b] (należy pamiętać, że Prefektem można zostać od V roku)
[b]Dom:[/b]
[b]Dlaczego chcesz zostać Prefektem:[/b]


Z racji tego, że należy dbać o bezpieczeństwo uczniów, jak i oto, żeby nie łamali oni szkolnego regulaminu dyrektor Dumbledore wraz z gronem pedagogicznym ustalił dyżury prefektów. Będą miały one na celu pomóc nauczycielom i woźnemu. Po każdym miesiącu pary dyżurujące będą się zmieniać.

Tydzień I:
Gilderoy Lockhart & y
x & x
x & y
x & y

Tydzień II:
x & y
y & y
Gilderoy Lockhart & x
x & x

Tydzień III:
x & y
x & Gilderoy Lockhart
x & y
y & x

Tydzień IV:
x & x
x & x
y & Gilderoy Lockhart
y & y

Ostatnia aktualizacja: 20.02.18 r.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pią Gru 01, 2017 7:34 pm, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dasza Mietanowa
avatar


avatar
V rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Czw Wrz 11, 2014 5:03 pm

Imię i Nazwisko: Dasza Mietanowa
Wiek: rocznikowo 15 lat (V rok)
Dom: Ravenclaw
Dlaczego chcesz zostać Prefektem: Chciałabym zostać prefektem, bo staram sie być osobą obowiązkową i szanującą regulamin szkolny. Sumiennie wypełniam swoje obowiązki, tak samo jak nie opuszczam zajęć bez powodu. Staram się być sprawiedliwa i obiektywna, nie oceniam po plotkach i stereotypach. Chciałabym utrzymywać porządek i przywoływać do niego młodszych uczniów. Jednocześnie nie jestem osobą zaborczą, ale staram się rozsądnie rozważyć problem. Poza tym pełnienie obowiązków prefekta jest dla Krukona olbrzymim wyróżnieniem. Tak jak staram sie być konkretna, tak krótkie, zwięzłe i na temat jest moje zgłoszenie. Mam nadzieje, że wystarczy i moja kandydatura zostanie rozważona pozytywnie.

Przyjęta na Prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mathias Rökkur
avatar


avatar
Dojrzały

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Pon Sty 12, 2015 12:11 pm

Imię i Nazwisko: Mathias (Mat) Rokkur
Wiek: VII rok (18 lat)
Dom: Ravenclaw
Dlaczego chcesz zostać Prefektem: Aspiruję do bycia prefektem naczelnym, ponieważ zawsze byłem w dobrych układach z nauczycielami, pomimo drobnych incydentów, które i tak nie miały prawa przyćmić dobrej reputacji u nich.
Plotki są dla mnie niewystarczające, zawsze je muszę zweryfikować, a konflikty staram się rozwiązywać najpierw pokojowo, choć nie boję się użyć siły czy silniejszej perswazji. Możliwości, jakie daje ta funkcja są dla mnie bardzo warte uwagi. Każdego roku miałem dobre wyniki w nauce, ponieważ mam ambicje, do których dążę niezmiennie odkąd pojawiłem się w Hogwarcie. Dostęp do Łazienki Prefektów i możliwość chodzenia po nocy są czymś, co mnie nie może ominąć.
Pozycja prefekta zmusza ludzi do pewnego respektu. Nie chcę zepsuć nazwiska swego rodu, a bycie prefektem jest mimo wszystko niemałym zaszczytem i świadectwem jakiejś mocy i siły charakteru zarówno dla mojego nazwiska, jak i domu. Poza tym podanie motywuję innymi osobistymi pobudkami, które mam nadzieję spełnić pełniąc rangę prefekta naczelnego.

Przyjęty na Prefekta Naczelnego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kim Miracle
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Pon Sty 12, 2015 6:52 pm

Imię i Nazwisko: Kim Miracle
Wiek: 17 lat
Dom: Hufflepuff
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Kim jest miła, pomocna i odpowiedzialna. Zawsze wie czego chce, a jej celem jest zostanie w przyszłości Aurorem. Dziewczyna nie lubi patrzeć na krzywdę innych, stara się każdą sytuację, której była świadkiem rozwiązać, aby nie było niepotrzebnych konfliktów, bo ona jest pokojowo nastawiona do życia, ale ma tez burzliwy charakter, więc jeśli ktoś nie chcą się posłuchać jest zdolna do odjęcia punktów lub dania szlabany, czy tez zaprowadzenia do nauczyciela. Oczywiście ona nie będzie wykorzystywać przywilejów prefektów, jeśli nie będzie to konieczne, bo ona zawsze jest szczęśliwa, a bycie prefektem jest dla niej szansą do zrobienia czegoś dobrego i rozwinięcia swojego doświadczenia, które mogłoby sie jej przydać w przyszłości jako Auror. Chciałaby też, aby inni traktowali ją poważnie, a nie tylko jako taką wiecznie radosną dziewczynkę.
Dlatego Kim chce być prefektem naczelnym.

Przyjęta na Prefekta Naczelnego
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Hughes
avatar


avatar
Dojrzały

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Sro Lut 18, 2015 4:28 pm

Imię i Nazwisko: Alice Hughes
Wiek: 17 (VII rok)
Dom: Hufflepuff
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Swoją pracowitością i nieposzlakowaną (prawie) opinią udowodniłam, że posiadam wiele cech potrzebnych do tego by stać na straży porządku i regulaminu. Dodatkowo dzięki wrodzonemu altruizmowi i poczuciu sprawiedliwości bez większych problemów jestem w stanie rozwiązać konflikty między uczniami. A jeśli będą zbyt oporni? Zawsze pozostaje Bombarda maxima... Oczywiście nie mówię poważnie. Staram się szkolić raczej w zaklęciach ochronnych i wzmacniających (czym również mogę przysłużyć się potrzebującym) jednak gdy trzeba potrafię być bardzo stanowcza. I lepiej uwierzyć w to od razu... Jako przedstawicielka swojego domu nie mogę patrzeć na to jak te wstrętne gadziny inni uczniowie traktują młodsze Puchonki, których dobre serduszka nie pozwalają oddać ciosu.
Dodatkowo sądzę, że funkcja ta bardzo pomogła by mi w osobistym rozwoju. Z chęcią wykorzystam swoją teoretyczną wiedzę i skonfrontuję ją z realnym życiem, nabywając dzięki temu nowe umiejętności.
Napisz wprost, że masz metr sześćdziesiąt i chcesz się schować za odznaką...
Cicho!
Zdaje sobie sprawę, że żeńskie pary prefektów stanowią rzadkość, jednak lepiej chyba nagiąć lekko obyczaje niż pozostawić uczniów bez opieki, prawda?
Z wyrazami szacunku,
Alice Hughes

Z powodu ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w Hogwarcie i braku odpowiedniego kandydata męskiego na to stanowisko, przyjmuję Cię na drugiego prefekta Hufflepuffu!


Szanowny Panie Dyrektorze
W związku z ostatnimi wydarzeniami i nagłym wyjazdem Panny Miracle, zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko Prefekta Naczelnego. Nie mogę pozwolić, by jakiś nieopierzony Nie chciała bym narażać uczniów na konieczność kolejnego oswajania, a tym samym - obarczać kogoś dodatkowymi powinnościami przed końcem roku. Znam swoje obowiązki i potrafię się z nich wywiązywać. Gwarantuję też, że nadal stawiam dobro uczniów na pierwszym miejscu i jestem obiektywna... HD^$#w I JESTEM OBIEKTYWNA w osądach. Jeśli tylko powierzy mi Pan nowe obowiązki - wywiąże się z nich najlepiej jak potrafię.  
Pozdrawiam i liczę na możliwie szybką odpowiedź.
Alice Hughes

Zaakceptowany Prefekt Naczelny!


Ostatnio zmieniony przez Alice Hughes dnia Nie Sty 10, 2016 2:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maverick Mulciber
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Sro Sie 12, 2015 8:10 pm

Imię i Nazwisko: Maverick Mulciber
Wiek: 17
Dom: Slytherin
Dlaczego chcesz zostać Prefektem: Jestem przedstawicielem jednego z szanowanych w czarodziejskim świecie czystokrwistych rodów, który ma na swoim koncie sześć lat nauki w Hogwarcie, w trakcie których byłem zmuszony do odpracowania zaledwie jednego szlabanu. Mimo że nie jestem uczniem wielbionym przez przedstawicieli innych domów, to nie można powiedzieć, że jestem złym człowiekiem. Konflikty rozwiązuję w sposób może w dość nietypowy - wysłucham obojga ze stron, po czym w bezkompromisowy sposób przedstawiam swoją opinię na ten temat, jednak w żaden sposób się nie wyżywam. Będąc prefektem nie nadużywałbym w żaden sposób swojej funkcji, bo to nie leży w moim interesie. Jakoś zbytnio nie zależy mi na korzystaniu z łazienki prefektów, bowiem w zupełności wystarcza mi ta w dormitorium, jednak to na czym mi zależy to szacunek. Nie znoszę okazywania braku szacunku, również w stosunku do nauczycieli, co też chciałbym eliminować będąc prefektem. Dodam też, że uczę się dość dobrze, więc z chęcią oferowałbym pomoc w nauce dla rówieśników i młodszych roczników.
Na sam koniec chciałbym dodać, że bardzo zależy mi na dumie mojego ojca i dokładałbym wszelkich starań, żeby nie zawieść jego zaufania. Gdybym nie został przyjęty na stanowisko prefekta naczelnego, byłbym równie rad z bycia zwyczajnym prefektem.

Przyjęty na Prefekta Naczelnego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ieva Greengrass
avatar


avatar
VI rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Czw Paź 01, 2015 7:02 pm

Imię i Nazwisko: Ieva Greengrass
Wiek: Jeśli mnie pamięć nie myli, to 16. Rok VI.
Dom: Slytherin
Dlaczego chcesz zostać Prefektem: Huh. Nie bardzo pamiętam, co pisałam w poprzednim podaniu, ale jakoś dam sobie radę.

Ieva Greengrass jest jednostką stosunkowo odpowiedzialną, oczywiście z pewnymi wadami, jak każdy. Jednak zdecydowanie potrafi utrzymać ład i porządek i samej się do niego stosować. Zdecydowanie jest dobrą kandydatką na prefekta, zarówno z powodu swojego rodowodu (bycie pół wilą należy tu kompletnie pominąć) jak i umiejętności pozwalających na godne reprezentowanie tego stanowiska. Dlaczego jednak chce zostać prefektem? Bo tak wypada komuś z rodu czystej krwi. Bo to stanowisko pomoże jej udoskonalać swoje umiejętności i życiorys, przygotowując do przyszłego życia i ulepszając jestestwo panny Greengrass, przede wszystkim jednak pozwoli jej w pewien sposób zmienić chociaż troszkę złą reputację swojego domu. Ze względu na swoje podejście do innych przy konfliktach będzie kompletnie obiektywna, poza tym chciałaby być przydatna nauczycielom i być może również innym uczniom, bo nawet chętnie pomoże, o ile tylko ktoś o tę pomoc poprosi. Uprzejmie więc zwracam się o przydzielenie pannie Greengrass stanowiska prefekta Slytherinu.

Przyjęta na Prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Connie Wellington
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Pon Paź 26, 2015 10:30 am

Imię i Nazwisko: Connie Wellington
Wiek: 18
Dom: Ravenclaw
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Connie jest bardzo dobrze zorganizowaną uczennicą. Pomimo planu wypełnionego po brzegi zajęciami, zawsze znajdowała czas na pomoc w bibliotece, skrzydle szpitalnym (jeśli była taka potrzeba) i zawsze pomagała młodszym dzieciom w nauce; oprócz wiedzy książkowej zawsze starała się im przekazać to, czego sama nauczyła się w życiu. Dlatego, gdy po raz pierwszy przyprowadziła grupkę przestraszonych pierwszoroczniaków, celowo udała, że nie zna odpowiedzi na pytanie (kołatka oczywiście była wtajemniczona i zadała niezbyt trudne pytanie, takie, z którymi dzieci mogły sobie poradzić), żeby pokazać, że nawet prefekci nie wiedzą wszystkiego i nie ma w tym nic wstydliwego, a później tak pokierowała rozmową, że młodzi uczniowie musieli połączyć siły i wspólnie odgadnąć odpowiedź na pytanie.
Przyjęta na Prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Natalie Dark
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Nie Gru 13, 2015 9:27 pm

Imię i Nazwisko: Natalie Violette Dark
Wiek: 18 lat
Dom: Slytherin
Dlaczego chcesz zostać Prefektem: Ponieważ to możliwość wykazania się, opanowania jakoś rozrabiających uczniów, wielki zaszczyt oraz możliwość zdobycia doświadczenia.

Natalie nadaje się na to stanowisko, gdyż nigdy w historii swojej edukacji nie wpakowała się w poważne kłopoty. Nie pije, nie pali ani nie korzysta z używek. Jest dobrą uczennicą, która szanuje nauczycieli oraz osoby wyżej od niej postawione. Lubi porządek i dyscyplinę, ale nie wymaga by wszystko chodziło jak w zegarku. Jest w stanie zrozumieć, że człowiek nie jest maszyną i nie wszystko zrobi doskonale. Przestrzegania najważniejszych zasad jednak wymaga i nie da się nabrać na ładne oczy.
Innym z powodów jest fakt, że (choć panna Dark się do tego nie przyzna) lubi pomagać ludziom i nad nimi czuwać. Potrafi wykazać się bezinteresownością, co było widać chociażby wtedy gdy sama posprzątała w dormitorium po zabawie Irytka. Ot tak, z dobroci serca i umiłowania porządku.

Przyjęta na Prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gilderoy Lockhart
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Sob Sie 06, 2016 6:32 pm

Imię i Nazwisko:
Gilderoy Lockhart
Wiek:
17 lat (VI rok)
Dom:
Ravenclaw
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Dlaczego chcę zostać prefektem? Na dodatek prefektem naczelnym? Czyż to nie oczywiste? Aspiruję na to stanowisko, gdyż dzieląc się swym doświadczeniem i umiejętnościami, mam zamiar pomóc innym, zdecydowanie mniej kompetentnym, uczniom, jak najlepiej przeżyć swe szkolne lata. A żeby móc to zrobić, muszą ściśle przestrzegać regulaminu. Ważnym jest, by darzyli odpowiednie jednostki szacunkiem, nie podważali autorytetów i orientowali się w tym, co w życiu i w szkole jest ważne. Kto jest ważny. I wybitny. Samą swą obecnością jestem w stanie sprawić, by każdy poczuł się lepiej. Ofiary, w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu, odnajdą sens swego nijakiego żywota, jeżeli tylko zwrócą się do mnie. Cóż jest jeszcze warte uwagi? Naturalnie plotki - należy je zdusić w zarodku. Powodują jedynie niepokoje i rozprzestrzeniają nieprawdziwe informacje. Jestem także pewien, że rodzą się w zazdrosnych, zgniłych sercach uczniów, których należy nawrócić na właściwą ścieżkę. Ja zaś jestem gotów podjąć się tego niełatwego zadania i sprawić, że Hogwart stanie się lepszym miejscem.


Przyjęty na prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gwendoline Tichý
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Wto Sie 09, 2016 11:56 am

Imię i Nazwisko: Gwendoline Tichý
Wiek: 18 lat
Dom: Slytherin
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:

Dziwki, proszę... Jestem bajeczna.

Kto nadaje się lepiej na Prefekta Naczelnego Domu Węży i Pijawek jak nie najlepszy poskramiacz w (co najmniej) Europie? Wlezie za nimi wszędzie, jeśli przyłapie po godzinach na randce albo fajczeniu - nie ważne, czy ich kryjówką będzie nawiedzona klasa, Zakazany Las, dziura w ścianie czy rura pod kiblem. Złapie za chabety zarówno wampira, jak i wilkołaka, i jeszcze zmusi ich do siedzenia we wspólnym kącie i trzymania się grzecznie za rączki. Na dodatek będzie mieć zawsze przy sobie zestaw Małego Słodkiego Dupoliza, jakby jej niekonwencjonalne metody wychowawcze zostałyby wystawione na widok nauczycieli i w jakikolwiek sposób przez nich podważone - na przykład przez stawianie pod znakiem zapytania jej moralności czy czysto ludzkich odruchów, albo miłosierdzia.


Przyjęta na prefekta bezczelnego naczelnego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rabastan Lestrange
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Wto Sie 09, 2016 6:56 pm

Imię i Nazwisko: Ten Rabastan Lestrange      
Wiek: 18 lat ._.
Dom: Slytherin
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:

Miło, że się tym ktoś interesuje, jednakże pytanie to jest zgoła zbędne. Czyż to nie jest oczywiste? Jednak, ku uciesze gawiedzi, odpowiem. Otóż stanowisko prefekta jet dla najlepszych, kompetentnych uczniów. To prestiż, tytuł, który by mi się przydał do kolekcji, ponieważ z racji znamienitego rodowodu mam ich wiele, ale nigdy aż nadto, prawda? Dlatego pragnę pilnować porządku i uczyć "znajomych" ze szkoły trochę kultury i ogłady. Aby i oni, po ukończeniu szkoły zabłyśli jakimkolwiek blaskiem w czarodziejskim świecie. Sumienny i odpowiedzialny - to nieliczne z moich znamienitych cech, które ukarzę w pełnej krasie na tymże stanowisku. Nikt nie ukryje się przed moim iście sokolim wzrokiem. Pod igłę jaśni Czarodzieje. Podczas moich obchodów wszystkie niekompetencje uczniów zostaną ujawnione i adekwatnie ukarane. Niech wasze serca uraduje me zgłoszenie i przytępi zapał do rozbojów ewentualnych śmieszków. Muszą wiedzieć, gdzie ich miejsce. Niestety to już koniec moich wyjaśnień. W razie chęci posłuchania dłuższej opowieści o moich idealnych predyspozycjach na to stanowisko proszę się ze mną skontaktować. Z chęcią rozwinę temat.
Z poważaniemPrzyjęty na prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lynette Nott
avatar


avatar
VI rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Sob Sty 07, 2017 9:06 pm

Imię i Nazwisko: Lynette Ten-Drugi-Nott
Wiek: 17 lat
Dom: Slytherin
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Od początku swojej edukacji w Hogwarcie, staram się być przykładem dla swojego Domu, ale przede wszystkim dla szkoły. Respektuję obowiązujące w niej zasady. Co mogą potwierdzić moi koledzy z Domu, pozbawiona jestem międzydomowych uprzedzeń. Uczniów oceniam indywidualnie, nie poddając się steretypom. Z każdym integrując się w podobnym stopniu - wcale, co pozwala mi patrzeć na ludzi przez pryzmat obiektywnej oceny, pozbawionej osobistych sympatii. Nie jestem wzorem człowieka, jakiego chciałoby się lubić i z nim kolegować; nie idę za tłumem, ale jestem przykładem osoby obowiązkowej, wychowanej w idei przestrzegania pewnych reguł. Twarde wychowanie Nottów nauczyło mnie zdrowego podejścia do wszelkich, nawet nieodpowiadających mi zasad. Znany wam bardzo dobrze przykład mojego starszego brata, był natomiast dla mnie dużym autorytetem, za którym podążałam przez wszystkie lata nauki. Chociaż nie jestem jednostka wybitną, jak on, posiadam cechy inne, nie mniej cenne: wytrwałość, upartość, wielkie ambicje i chłodne, logiczne myślenie, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodło. Lata nauki spędzam na pokonywaniu własnych słabości i naprowadzaniu innych (nawet idiotów) na odpowiednie ścieżki (nawet jeśli tylko dlatego, że denerwuje mnie, kiedy przecinają mi drogę - pozostaje to nie mniej podbudowujące ducha szkoły). Jestem osobą surową w ocenie, którą nie łatwo zmanipulować, a przez tryb życia jaki obrałam, również i czujnym, bacznym obserwatorem.
Nie jestem kandydatem idealnym, ale jestem osobą, jaką brakuje u prefektów, o szerszej perspektywie patrzenia, tylko dlatego, że nie jestem perfekcyjnym wyborem i potrafię myśleć jak niepoprawny w prawach ucznia mieszkaniec Hogwartu.

Przyjęta na prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hannah Wilson
avatar


avatar
VII rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Pon Lis 27, 2017 11:51 pm

Imię i Nazwisko: Hannah Wilson
Wiek: 17 lat (klasa VII)
Dom: Slytherin; Prefekt Naczelny
Dlaczego chcesz zostać Prefektem: Hannah to bardzo sumienna osoba oraz uczennica. Z wielkim zaszczytem i nawet lekką przechwałką piastowałaby stanowisko prefekta a odznakę nosiła na piersi z dumą. Ponadto Hannah ma naprawdę bardzo wąskie grono znajomych co ograniczałoby ją przed jakąkolwiek faworyzacją któregokolwiek z domów czy poszczególnych uczniów - nie z nią po prostu te numery. Wielu pokusiłoby się o stwierdzenie, że Hannah jest starą kobietą zaklętą w ciele młodej dziewczyny z różnych względów - dziewczyna raczej nigdy nie wpakowała się w żadne kłopoty, ma mało poczucia humoru, za to spore poczucie obowiązku. Jest osobą zwyczajnie stworzoną do piastowania tego stanowiska, co tutaj dużo mówić.

Przyjęta na Prefekta Naczelnego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jules Nox
avatar


avatar
V rok

PisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   Pon Gru 04, 2017 5:08 pm

Imię i Nazwisko: Jules Nox
Wiek: 15 V rok
Dom: Krukon
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Wywiązuję się bardzo dobrze z moich obowiązków szkolnych.
Na lekcjach jestem aktywną osobą, dużo się udzielam na zajęciach odrabiam wszystkie zadania domowe, nawet jeśli wydają się być niemożliwe do wykonania.
Angażuje się we wszystko co się da, jest ambitny, pełen energii, ma gadane i nie da się złapać na niczym nielegalnym wcale nie łamie szkolnych przepisów, skądże.
Mam dobry kontakt z uczniami starszymi i młodszymi potrafię wspomóc, wskazać właściwą drogę.
Staję w obronie słabszych, niezależnie w jakiej sprawie i kto ich atakuje.
Rzadko kiedy to ja zaczynam awanturę lub staję się agresywny dążę do bycia sprawiedliwy i opanowania emocji w sytuacjach, które tego wymagają.
Dla Krukona ,pełnienie takiej funkcji bedzie zaszczytem i wyróżnieniem godnego następcę jak odejdzie Gilderoy Lockhart.

Przyjęty na Prefekta!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored contentPisanieTemat: Re: Prefekci i ich dyżury   

Powrót do góry Go down
 
Prefekci i ich dyżury
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prefekci i ich dyżury
» Prefekci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Biblioteka :: Dział Ksiąg Zakazanych :: Świat uczniów -