Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Główna Ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Mistrz Labiryntu

PisanieTemat: Główna Ulica   Pon Wrz 02, 2013 12:41 pm

First topic message reminder :

Bardzo urokliwa ulica Doliny Godryka, którą otaczają różnego rodzaju sklepy, a gdy pójdzie się dalej można zauważyć nieograniczone ilości zielonych terenów i domki należące zarówno do czarodziejów, jak i mugoli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Matthew Peter Howard

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Główna Ulica   Nie Lis 01, 2015 11:20 pm

Jakby usłyszał, że jednak ona nie jest wilą, ani nie ma nikogo takiego w swojej rodzinie, to by się szczerze zdziwił, że rzeczywiście ma taka dużą odwagę. I tak po prawdzie to można by stwierdzić, że Monique była pierwszą przedstawicielką płci pięknej, przy której on się tak zachowywał. Jego wcześniejsze partnerki, czy w ogóle kobiety, które mu się podobały, takiego wpływu na niego nie miały jak panna Fiante. No ale co on się będzie teraz nad tym wszystkim zastanawiał, skoro jest na służbie i ma pewne zadanie do wykonania?
Matthew lekko się zachichotał ponownie na to, co ona powiedziała na temat obiadu, buraka na jego twarzy oraz prawieniu komplementów przez nią. Rzadko mu się zdarzało, aby był chwalony przez białogłowe. Zresztą raczej nawet wypadałoby aby tak było, że to facet komplementuje, a nie płeć przeciwna. W tym przypadku mieliśmy jednak zdarzenie zupełnie odwrotne do powszechnie przyjętych stereotypów.
Matt skinął głową, kiedy ta wskazała mu miejsce docelowe, którym był dom z numerem 87.
- Dzięki. Niech Cię Merlin ma w swojej opiece. – powiedział i podszedł pod drzwi. Zadzwonił w dzwonek, a następnie wszedł do środka, gdy wcześniej otworzyła mu drzwi pewna kobieta – matka chłopca, który sobie przeskrobał sprawę.
Interwencja przebiegła dość sprawnie, więc nie trzeba było tutaj nic bardziej drastycznego zastosować. Po kilku minutach opuścił dom przy numerze 87. Podszedł do Monique. Wpatrywał się w nią.
- Zamyśliłaś się? – zapytał spoglądając na młodą dziewczynę. - Ja jestem tutaj. – pomachał jej ręką przed oczyma, i użył takiej oto wypowiedzi żeby trochę rozluźnić atmosferę. Ciekawe czy mu się udało…
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Monique Fiante

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Główna Ulica   Czw Lis 19, 2015 10:10 am

Monique stala tak caly czas nawet nie zwracala uwagi na inne rzeczy wokol. Nawet na zblizajacego sie mezczyzne z ktorym rozmawiala i ktoremu pokazala miejsce w ktorym mial sie znalezc. Wciaz myslala: o swoim marzeniu i jakos wolala wciaz zaglebiac sie w te marzenie. Dopiero glos mezczyzny ja z niego wybudzil. Nie hciala jednak od razunsie odzywac. Spojrzala na niego i lekko sie usmiechnela. Byl to troche ironiczny usmiech poniewaz ten o to facet pomachal jej swoja lapa tuz przed oczami co sprawilo ze miala wielka ochote nieco mu przydzwonic.
- Myslalam troszke. Czasami lubie postac sama i pomyslec na temat tego co sie dzieje i czego bym chciala i jak poszla interwencja??- zapytala zwracajac wzrok na wzgorza za soba. Usmiechala sie lekko. -Ok zrobimy tak ja musze wracac do biura bo wiadomo obowiazki wzywaja. Spotkamy sie po pracy a koncze o 18 i wtedy omowimy nasz obiad pasuje?
Tak naprawdę chciala sie oddalic od tego miejsca gdyz nekalo ja tutaj za wiele dziwnych mysli. Odwrocila sie zate spowrotem w jego strone. I powoli ruszala do miejsca przeznaczenia.
- Idziesz ze mna czy zostajesz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Matthew Peter Howard

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Główna Ulica   Czw Lis 19, 2015 11:32 am

Na całe szczęście można powiedzieć, że Monique wreszcie odzyskała świadomość, albo zlądowała myślami na miejsce swojego ucieleśnienia. I dobrze, że się tak stało, bo już myślał, czy czasami nie trzeba będzie wzywać służb magomedycznych. Uznał w pierwszej chwili bowiem, że to bardzo ciężki przypadek, który wymaga natychmiastowej interwencji. Wszystko jednak dobrze się skończyła, choć czuł, że owy ironiczny jej uśmieszek, który pojawił się na twarz po jego machaniu ręką, był nieco niemiły. Może nawet chciała mu przywalić?
- Rozumiem. – odpowiedział Matthew w dalszym ciągu wpatrując się w Monique. Była taka piękna, że aż sądził, iż nieosiągalna dla niego.
- Pasuje mi. Czyli… – chciał zadać pytanie, ale ona odeszła kawałek w przód, więc ją dogonił. - Idę z Tobą. Czyli widzimy się o 18, ale gdzie? – zapytał Matt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Monique Fiante

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Główna Ulica   Pią Lis 20, 2015 9:29 pm

Moni nigdy nie straciła świadomości, po prostu lubiła czasami sobie pomyśleć. Pomagało jej to w odróżnieniu fikcji od realiów życia. Uśmiechnęła się do niego jak tylko do niej podszedł. Gdzie się spotkają? O tym nie pomyślała musiała pomyśleć teraz. Spojrzała wiec na niego lekko z ukosa.
- Cóż, spotkamy się przed wejściem do ministerstwa o godzinie 18. - Miała nadzieje, że się wyrobi, bo właściwie teraz szła na chwile do ministerstwa, a potem na bardzo ważne spotkanie.- -Jeśliby mnie nie było, po prostu poczekasz na mnie przez góra pół godziny, ponieważ mam ważne spotkanie, a nie wiem ile ono potrwa. I mam nadzieje, że nie będziesz na mnie zły..
Po tych słowach ruszyła już powoli w miejsce docelowej teleportacji. Złapała go za ramie i teleportowała się do ministerstwa wraz z nim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Matthew Peter Howard

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Główna Ulica   Pią Lis 20, 2015 9:34 pm

Matthew tylko kiwnął głową na znak, że zrozumiał słowa swojej nowej znajomej. Co prawda podróż do Ministerstwa na tę chwilę na razie mu się nie uśmiechała, bo swoje już zrobił, a raport planował napisać jutro, ale skoro o mus to mus. Lekko wzdrygnął się, gdy ta złapała go za ramię, ale ostatecznie nie zareagował zbyt nerwowo. Teleportowali się w miejsce docelowe i tyle ich widzieli w Dolinie Godryka.

z/t Matthew i Monique
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Główna Ulica   

Powrót do góry Go down

Główna Ulica
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Główna ulica