Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Styczeń Empty Loteria Styczeń

Wto Sty 12, 2016 2:45 pm
Witam Was wszystkich bardzo, ale to baaardzo gorąco w kolejnej loterii Kołysanki! Tym razem przyszła do nas zima i dała nam się odczuć w postaci śniegu i mrozu, który sprawia, że nawet tyłki nam marzną z zimna. Żeby się ogrzać należy oprócz herbaty wziąć udział w styczniowej loterii! A o co będzie w niej chodziło? No cóż... po prostu zerknijcie do podanych poniżej zasad!

1. Chyba większość z Nas kojarzy "Historyjki z Chwili dla Ciebie", a jeśli nie to tu macie przykład. Zapoznajcie się z nim.

2. Po przeczytaniu historyjki, Waszym zadaniem będzie wymyślenie czegoś podobnego! Ale, ale! Są pewne wymogi, których musicie się trzymać. Oto one:
- historia musi dotyczyć postaci, które są na forum,
- musi to być uniwersum Harrego Pottera,
- klimatycznie powinno przypominać lata, które obecnie panują na forum (przypominam, że są to lata 70./80.),
- styl historyjki ma być podobny do stylu historyjek z "Chwili dla Ciebie"; konieczny jest też więc tytuł i odpowiedni podpis, a także zdjęcie, które będzie pasowało do historyjki.

3. Jeśli historyjka mi się spodoba to wylosuję nagrodę za pomocą mojej "karuzeli śmiechu".

4. Oto spis nagród, które można wygrać:
- 50 galeonów
- Zgoda na dostęp do Działu Ksiąg Zakazanych (podpisane przez wybranego przez Was nauczyciela)
- 40 punktów dla domu
- Wybranie sobie dowolnej miotły, którą otrzyma się za darmo
- 5 darmowych zaklęć ofensywnych
- 1 buteleczka Veritaserum
- Możliwość odkrycia jednego z przejść w Hogwarcie (nie chodzi o przejście z Kartą Czarodziejów)
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Sty 22, 2016 1:14 am
Buhahaha
Loteria Styczeń 2rqzns1
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Sty 22, 2016 2:12 am
KARUZELA ŚMIECHU PRZEMÓWIŁA!
Loteria Styczeń GDzKANN
GRATULACJE!
Sharon Gallagher
Hufflepuff
Sharon Gallagher

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Sty 22, 2016 3:57 am
Loteria Styczeń OEaDsqD
Arthur Oldman
Oczekujący
Arthur Oldman

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Sty 22, 2016 10:27 am









A TO BYŁ TYLKO ŻART

Tydzień temu przydarzyła mi się ciekawa historia.
Kiedy wracałem z pracy, na jednej z mugolskich ulic, na których mieszka wielu czarodziei, natknąłem się na pewną staruszkę. Nosiła szpiczasty kapelusz i była odziana w modną kilkanaście lat temu szatę. Pamiętam, bo moja żona kiedyś taką nosiła i bardzo ekscytowała się tą kolekcją. Ale wracając do historii...
Staruszka upuściła niechcący kilka szklanych fiolek, które niosła i które potłukły się przez upadek. Natychmiast pospieszyłem z pomocą, bo wiedziałem, ze nikt inny tego nie zrobi. W tylko nasza dwójka znajdowała się wtedy w tamtej uliczce.
 
Loteria Styczeń Giphy

Podszedłem do niej mówiąc: "Niech się pani nie martwi. Ja się wszystkim zajmę." Wyjąłem różdżkę, machnąłem kilka razy i szkła były jak nowe. Niestety, kobieta wydawała się tym faktem przerażona. Krzyczała:"A! Bies! Bies! Wysłannik piekieł!"Po tych słowach zorientowałem się, że to jednak mugolka i zacząłem nieco panikować, starając się wytłumaczyć. Kobieta jednak zaczęła się śmiać. Powiedziała mi, że wcale nie jest mugolką, a to był tylko żart i tak naprawdę bardzo mi dziękuje. Ja też się zaśmiałem i stwierdziłem, że to właściwie zabawny zbieg okoliczności, bo mam w różdżce Róg Biesa. Śmialiśmy się jeszcze długo z tego zdarzenia zanim każde z nas postanowiło udać się w swoją stronę.
Arthur Oldman

Skoro nie ma tu żadnych mugoli, to pozwoliłam sobie skorzystać z magicznego zdjęcia. ;-)
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Sty 22, 2016 12:15 pm
SHARON, KARUZELA ŚMIECHU PRZEMÓWIŁA!
Loteria Styczeń MhoeQXx
GRATULACJE!


ARTHUR, KARUZELA ŚMIECHU PRZEMÓWIŁA!
Loteria Styczeń GzJWAyQ
GRATULACJE!
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Sty 22, 2016 1:30 pm









NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO

Loteria Styczeń Liz-gillies-killing-daddy-lifetime-movie

Miesiąc temu przytrafiła mi się zabawna historia.
We wtorek wypożyczyłam z biblioteki pasjonująca książkę. Cały wieczór nie mogłam się od niej oderwać. Doszło nawet do tego, że wszystkie koleżanki w pokoju poszły już spać, a ja nadal czytałam. Nie mogłam się powstrzymać i nie sprawdzić, jak potoczą się losy jej bohaterów. Nawet nie zauważyłam, kiedy nastał ranek. Wtedy pomyślałam: "Och nie! Całą noc czytałam i zapomniałam się położyć." Nie miałam wyboru, musiałam zrezygnować tego dnia ze snu i iść normalnie na lekcje. Ubrałam się i zeszłam do Wielkiej Sali na śniadanie.

 


Czułam się naprawdę zmęczona. Nawet nie pamiętam, kiedy zamknęłam oczy i odpłynęłam. Obudziły mnie dopiero śmiechy koleżanek. Wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że leżę głową w misce z płatkami. Zerwałam się na równe nogi i pobiegłam do łazienki by zmyć mleko z włosów. Miałam ochotę zapomnieć o tej okropnej sytuacji. Po południu zauważyłam jednak coś niezwykłego. Moje włosy były wyjątkowo miękkie i ładnie się układały. Naprawdę. Nawet moje koleżanki to zauważyły i pytały się mnie, co z nimi zrobiłam. Wtedy przypomniałam sobie drzemkę w miseczce ze śniadaniem i skojarzyłam fakty. Teraz wszystkie maczamy sobie przy śniadaniu włosy w miseczkach z płatkami i chwalimy dzień, w którym zapomniałam pójść spać.

Natalie Violette Dark
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Nie Sty 31, 2016 5:04 pm
NATALIE, KARUZELA ŚMIECHU PRZEMÓWIŁA!
Loteria Styczeń WJFnYYQ

GRATULACJE!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Pią Lut 05, 2016 5:40 pm
OFICJALNIE ZAMYKAM!
Sponsored content

Loteria Styczeń Empty Re: Loteria Styczeń

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach