Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Święta na ML!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 2:26 pm

Cześć wszystkim! Jako, że nadszedł ten magiczny czas i dzisiaj jest Wigilia i wszyscy (a przynajmniej większość) będziemy się obżerać przy rodzinnym stole to wypadałoby Wam złożyć życzenia! No czego ja Wam mogę życzyć kochani? Na pewno szczęścia, zdrowia, miłości, spełnienia wszystkich marzeń, ale też weny i chęci i tego byście dobrze się czuli na naszym forum, żebyście nadal z Nami tworzyli tę magiczną historię. I mieli do Nas cierpliwość i do tych wiecznych remontów godnych polskich budowlańców.

A teraz czas na prezenty! Wbrew pozorom bardzo lubię dawać prezenty i sprawiać, że na czyjeś twarzy pojawia się uśmiech. Może nie będą one w tym roku jakieś super wypasione, ale z cała pewnością inne od wszystkich. W tym roku będą... kupony! Dokładnie tak! Każdemu graczowi przysługuje jeden kupon, który może wykorzystać w każdym momencie - by go zdobyć musi po prostu napisać w tym temacie posta w którym znajdzie się informacja, który kupon wybiera. A oto one!

1. Kupon rabatowy:
Daje możliwość kupienia 10 zaklęć lub 5 eliksirów o 50% taniej! Działa tylko do momentu, aż wykupicie 10 zaklęć lub 5 eliksirów przy użyciu tego kuponu.

2. Kupon nakazu:
Daje możliwość zmuszenia admina do tego by zajął się naszą kartą postaci, sprawdzeniem próśb, skarg, propozycji, prywatnej wiadomości, etc. w trybie natychmiastowym i admin nie może odmówić; no chyba, że go całkiem nie ma na forum. Działa przez cały dzień.  Można go też użyć w celu otrzymania odpisu od jakieś postaci lub MG prowadzonego przez danego admina w tym samym dniu. Jeśli zignoruje ten kupon, Wy zyskujecie 20 fasolek, które on traci! Kupon traci moc po jednym dniu w którym zdecydujecie się go użyć.

3. Kupon prośby:
Z tym kuponem możecie poprosić o jakąś drobną przysługę (a nawet przysługi) admina a on nie może tego zignorować. Nawet jeśli przysługa będzie absurdalna,  obie strony muszą dojść do porozumienia, które zadowoli stronę proszącą. Dotyczy to zarówno spraw technicznych jak i fabularnych. Kupon działa przez cały dzień!

4. Kupon świąteczny:
Dzięki niemu Wasza postać może otrzymać prezent od wybranej przez Was postaci. Jeśli jest ona na forum i jest aktywna, musicie do niej napisać i posłużyć się właśnie tym kuponem, prosząc o to by coś Wam podarowała. Jeśli natomiast postać, która ma Wam coś podarować jest  nieaktywna to wtedy piszecie na PW do MG. Należy pamiętać, że prezent, który otrzyma Wasza postać zależy od kupującego - Wy nie możecie mu podpowiadać ani tym bardziej nakazywać, co ma kupić! Kupon działa tylko do otrzymania jednego prezentu.

5.  Kupon wybuchowy:
Z tym kuponem macie szansę zdobyć więcej Punktów Doświadczenia, ale będziecie musieli liczyć się z tym, że otrzymacie również więcej wrażeń. Oprócz tego będziecie mieli szansę uniknąć fabularnych konsekwencji swoich czynów, niemniej w zamian Mistrz Gry będzie mógł zrobić Wam coś innego. Jeśli ktoś nie wykorzysta tego kuponu w przeciągu miesiąca to on wybucha. Kupon działa jednorazowo.

VI rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 2:48 pm

To ja ładnie proszę o kupon rabatowy. :)

I również chciałabym złożyć życzenia tak administracji, jak i wszystkim użytkownikom Magicznej Kołysanki! Oby Wasze Święta były najmilsze ze wszystkich~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Irytek

Poltergeist

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 3:26 pm

Wesołych <3 pisać posty, dawać prezenty. Zwłaszcza mnie @_@ Bierę kupon świąteczny, czekajcie na pw... Iryś był grzeczny w tym roku i chce coś od Mikołaja!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Genevieve Corleone

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 4:03 pm

Errrr... To ja poproszę kupon wybuchowy i mam nadzieję, że nie rąbnie mi eksplozją w twarz. :D

(Chociaż jeszcze nie mam pojęcia jak dziadostwo wykorzystać).

Życie na krawędzi.

A tak poza tym, Wesołych Świąt. :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
David o'Connell

V rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 4:12 pm

Wesołych!
Biorę kupon rabatowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Natalie Dark

VII rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 9:13 pm

Poproszę o kupon rabatowy.

A! I Wesołych świąt wszystkim! ;-)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Giotto Nero

VI rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 10:47 pm

A jebacz. Biorę kupon świąteczny, i tak go nie wykorzystam, ale jakby ktoś chciał jednak jakiś prezent Nero wręczyć, to zapraszam ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Riley Acquart

VII rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Czw Gru 24, 2015 11:37 pm

Wesołych Świąt. Świąt pełnych Magii i Czarów. Niech w waszych sercach zawsze tli się iskierka miłości i radości. Ściskam was mocno i całuję...
- R.

A na swój prezent wybieram Kupon Świąteczny. I od razu napiszę, że chciałabym dostać upominek od samego Lorda Voldemorta. Jak szaleć, to szaleć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kelly McCarthy

V rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Pią Gru 25, 2015 1:32 pm

Biere Kupon świąteczny. Jeszcze nie wiem na kim go użyję, ale będzie bosko :D

Wesołych magiczne mordeczki <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alaric Hawke

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Pią Gru 25, 2015 4:13 pm

Piąteczka brzmi interesująco.
Biorę kupon wybuchowy.
Podziękował.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aaron Burke

Strona cienia

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Wto Gru 29, 2015 12:48 am

Kuponę rabatowę :v
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Addyson Clemen

VI rok

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Wto Gru 29, 2015 10:39 am

Ja bardzo chętnie przygarnę Kupon rabatowy :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Hughes

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   Sro Gru 30, 2015 6:43 pm

*Bierze kupon rabatowy i chowa na przyszłość*
Miłość

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Święta na ML!   

Powrót do góry Go down

Święta na ML!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1