Go down
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Avellin Louvel dla początkujących Empty Avellin Louvel dla początkujących

on Sob Lis 21, 2015 7:08 pm
Avellin Louvel dla początkujących Tumblr_mz1zc6haIy1s9ggpto1_500
Imię i nazwisko: Avellin Louvel
Data urodzenia: 23.03.1954, Paryż
Czystość krwi: półkrwi, syn Lorda Beauxbatons i Mugolki
Była szkoła: Beauxbatons
Praca: Praktykant Transmutacji w Hogwarcie

Avellin Louvel (czyt. Awelę Luwel), to przybrane alterego Rudolfa. Dzięki zastosowaniu Eliksiru Wielosokowego, udało mu się otrzymać posadę praktykanta Transmutacji w Hogwarcie, gdzie znajduje się na polecenie Czarnego Pana. Oczywiście, jego tożsamość jest super duper sekretna i nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że Avellin to tak naprawdę dziedzic Lestrange.
Avellin jest dokładnym przeciwieństwem samego Rudolfa - super nierozgarnięty chłopak, zawsze pogodny, czarujący, uprzejmy i pomocny, personifikacja niewinności. Jest też Francuzem, co Rudolf sprytnie podkreśla delikatnym francuskim akcentem, który wtłacza w każdą swoją wypowiedź. Posty, w których Rudolf jest Louvelem oznaczane będą tagiem: !Avellin Louvel.
Jako użytkownik postaram się zmieniać w odpowiednich momentach avatary, jednakże może mi się to znudzić, dlatego też zamieściłam powyżej zdjęcie/gif wizerunku Avellina, którym jest Jamie Campbell Bower.


Post ten napisany został, jako małe wyjaśnienie dla przyszłych współgraczy autorki oraz próba uniknięcia zbędnego zamieszania, gdyż wątpię, by ktokolwiek miał ochotę szukać fabularnego postu z wyjaśnieniem Rudolfowej przemiany. Ten, oczywiście, również za niedługo znajdzie się na forum.


Avellin Louvel dla początkujących 757275abc34a3
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach