Go down
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Zwierzęta Severusa. Empty Zwierzęta Severusa.

Wto Paź 06, 2015 8:33 pm





Mercury



Rasa: Puszczyk Uralski.

Nie za wielka, biała sowa płci męskiej. Severus dostał go kilka dni przed wyjazdem do Hogwartu na pierwszy rok i to od tamtego czasu się nim zajmuje. Mercury bardzo lubi jak się go głaszcze i chwali, a wszelkiego rodzaju przesyłki dzięki niemu zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Ma jednak dziwne poczucie humoru i zdarza mu się straszyć wszystkich wokół dziwnymi minami.




Wiadomości dostarcza Mercury.




Ostatnio zmieniony przez Severus Snape dnia Pon Lis 02, 2015 2:54 am, w całości zmieniany 3 razy
Birdie Fleur
Martwy †
Birdie Fleur

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Wto Paź 06, 2015 9:05 pm
Na pergaminie znalazło się zaledwie jedno słowo: będę.
Irytek
Poltergeist
Irytek

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Czw Paź 15, 2015 3:41 pm
Mercury tym razem miała paczuszkę dla swego właściciela, a w niej dwa przedmioty z ręcznie pisanymi etykietkami: klej w sztyfcie "na złamane serce" i maść "na ból dupy".
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Sob Wrz 03, 2016 9:46 pm
~ na pergaminie znajdują się ślady czekolady

Panie Snape!
W związku z Dniami Kariery zapraszam do swojego stoiska w Wielkiej Sali. Ciekaw jestem Pana planów na przyszłość.
Horacy Slughorn
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Pią Sty 20, 2017 3:19 am
Severusie... nie wiem jak to powiedzieć, ale... stało się coś okropnego! Jestem męż... Nie mogę w to uwierzyć, nie jestem w stanie spojrzeć w lustro, co dopiero normalnie napisać ten list. Piszę do Ciebie, bo jestem przekonana, że mnie zrozumiesz i... nie będziesz z tego żartował.  Miałbyś może dzisiaj trochę czasu?

Lily


Ostatnio zmieniony przez Lily Evans dnia Nie Lut 26, 2017 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nauczyciele
Nauka
Nauczyciele

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Sro Lut 08, 2017 2:58 am
Nadawca: H. Slughorn.
Odbiorca: Severus Snape.
Treść: Drogi Severusie,
Z przyjemnością zapraszam Cię na moje przyjęcie dla wszystkich członków Klubu Ślimaka. Ostatnie w tym roku szkolnym warto dodać! Mam wielką nadzieję, że się tam pojawisz, zwłaszcza, że opuszczasz Hogwart z czym niestety będę musiał się pogodzić. Możliwe, że pojawią się wyjątkowi goście, którym chciałbym Cię przedstawić. Przyjęcie odbędzie się dzisiejszego dnia około godziny 18 w nieużywanej cieplarni numer 3. Możesz przyjść z osobą towarzyszącą. Mile widziany nietypowy strój!
Z wyrazami szacunku,

profesor Slughorn.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Pią Lut 10, 2017 3:12 am
[Do Severusa przyleciało kilka sów z jego zamówieniami. Jedna paczka zawierała szatę, druga buty]
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Nie Lut 26, 2017 7:17 pm
Drogi Severusie,
Będę zaszczycona mogąc Ci towarzyszyć na balu. Sądzę że profesor Slughorn będzie zachwycony, nie sądzisz? Nikt mnie nie zaprosił, dlatego też tym chętniej skorzystam z Twojego zaproszenia. Do zobaczenia.

Lily
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Pią Sie 18, 2017 2:41 am
Adresat: p. Severus Snape
Nadawca: Roger Hewitt
Treść:

Szanowny Panie!
Pierwsze spotkanie przyspieszonego kursu odbędzie się 12 lipca 1978 roku około godziny 3 p.m. w Kichającym Parku w Glasgow. Serdecznie zapraszam.

Kłaniam się nisko,
Roger Hewitt.
Sponsored content

Zwierzęta Severusa. Empty Re: Zwierzęta Severusa.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach