Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!
CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Zwierzęta Severusa.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Oczekujący

PisanieTemat: Zwierzęta Severusa.   Wto Paź 06, 2015 8:33 pm

Mercury

Rasa: Puszczyk Uralski.

Nie za wielka, biała sowa płci męskiej. Severus dostał go kilka dni przed wyjazdem do Hogwartu na pierwszy rok i to od tamtego czasu się nim zajmuje. Mercury bardzo lubi jak się go głaszcze i chwali, a wszelkiego rodzaju przesyłki dzięki niemu zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Ma jednak dziwne poczucie humoru i zdarza mu się straszyć wszystkich wokół dziwnymi minami.

Wiadomości dostarcza Mercury.

Ostatnio zmieniony przez Severus Snape dnia Pon Lis 02, 2015 2:54 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Martwy †

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Wto Paź 06, 2015 9:05 pm

Na pergaminie znalazło się zaledwie jedno słowo: będę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Poltergeist

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Czw Paź 15, 2015 3:41 pm

Mercury tym razem miała paczuszkę dla swego właściciela, a w niej dwa przedmioty z ręcznie pisanymi etykietkami: klej w sztyfcie "na złamane serce" i maść "na ból dupy".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Sob Wrz 03, 2016 9:46 pm

~ na pergaminie znajdują się ślady czekolady

Panie Snape!
W związku z Dniami Kariery zapraszam do swojego stoiska w Wielkiej Sali. Ciekaw jestem Pana planów na przyszłość.
Horacy Slughorn

Sowa Specjalna & Prośby do MG & Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Pią Sty 20, 2017 3:19 am

Severusie... nie wiem jak to powiedzieć, ale... stało się coś okropnego! Jestem męż... Nie mogę w to uwierzyć, nie jestem w stanie spojrzeć w lustro, co dopiero normalnie napisać ten list. Piszę do Ciebie, bo jestem przekonana, że mnie zrozumiesz i... nie będziesz z tego żartował.  Miałbyś może dzisiaj trochę czasu?

Lily

Lily Evans
Daj rękę, pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę cię raz jeszcze.

Ostatnio zmieniony przez Lily Evans dnia Nie Lut 26, 2017 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nauka

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Sro Lut 08, 2017 2:58 am

Nadawca: H. Slughorn.
Odbiorca: Severus Snape.
Treść: Drogi Severusie,
Z przyjemnością zapraszam Cię na moje przyjęcie dla wszystkich członków Klubu Ślimaka. Ostatnie w tym roku szkolnym warto dodać! Mam wielką nadzieję, że się tam pojawisz, zwłaszcza, że opuszczasz Hogwart z czym niestety będę musiał się pogodzić. Możliwe, że pojawią się wyjątkowi goście, którym chciałbym Cię przedstawić. Przyjęcie odbędzie się dzisiejszego dnia około godziny 18 w nieużywanej cieplarni numer 3. Możesz przyjść z osobą towarzyszącą. Mile widziany nietypowy strój!
Z wyrazami szacunku,

profesor Slughorn.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Pią Lut 10, 2017 3:12 am

[Do Severusa przyleciało kilka sów z jego zamówieniami. Jedna paczka zawierała szatę, druga buty]

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Nie Lut 26, 2017 7:17 pm

Drogi Severusie,
Będę zaszczycona mogąc Ci towarzyszyć na balu. Sądzę że profesor Slughorn będzie zachwycony, nie sądzisz? Nikt mnie nie zaprosił, dlatego też tym chętniej skorzystam z Twojego zaproszenia. Do zobaczenia.

Lily

Lily Evans
Daj rękę, pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę cię raz jeszcze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   Pią Sie 18, 2017 2:41 am

Adresat: p. Severus Snape
Nadawca: Roger Hewitt
Treść:

Szanowny Panie!
Pierwsze spotkanie przyspieszonego kursu odbędzie się 12 lipca 1978 roku około godziny 3 p.m. w Kichającym Parku w Glasgow. Serdecznie zapraszam.

Kłaniam się nisko,
Roger Hewitt.

— George Orwell, 1984

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zwierzęta Severusa.   

Powrót do góry Go down

Zwierzęta Severusa.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1