Share
Go down

Peterełke

on Nie Sie 09, 2015 10:08 pm
Spis zwierzątek: "Szczur"
Wiadomości wysyłam przez: siebi... erm, szczura.

What will we do when we get old?
Will we walk down the same road?
Will you be there by my side?
Standing strong as the waves roll over

Re: Peterełke

on Pią Sty 29, 2016 11:31 pm
Peter,

spotkamy się, czy będziesz udawał, że mnie nie znasz?

Łapa

I solemnly swear that I am up to no good.

on Sob Wrz 03, 2016 10:09 pm
Panie Pettigrew,
w związku z odbywającymi się właśnie w Hogwarcie Dniami Kariery, oczekuję Pana przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali.
Proszę pamiętać o stosownym stroju i zachowaniu - liczę na to, że godnie będzie Pan reprezentować szkołę przed przedstawicielami z zewnątrz.
Z wyrazami szacunku,
prof. Minerwa McGonagall

Sowa Specjalna & Prośby do MG & Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.

on Nie Sie 27, 2017 8:12 pm
Ogoniasty,
wbijaj do mnie wieczorem, świętujemy podpalenie Hogwartu.
Rogacz

on Nie Lis 26, 2017 9:04 pm
Drogi Peterze,
ostatnimi czasy bardzo często powracam do Ciebie myślami. Zastanawiam się, jak się czujesz? Czy jesteś samotny? Czy masz z kim porozmawiać? Jak sobie radzisz z byciem opuszczonym?
Wiele słów ciśnie mi się na pióro, ale tak ciężko napisać wszystko, co bym chciała!
Wiedz, Peterze, że Twoja dusza wcale nie jest osamotniona. I pamiętaj, że świat nie kończy się na Jamesie i Syriuszu. Gdy to zrozumiesz, poczujesz się wolny i szczęśliwy.
Niech nargle będą z Tobą,
Pandora

With shortness of breath, I’ll explain the infinite
How rare and beautiful it truly is that we exist.

on Sob Gru 02, 2017 8:48 pm
Kochany Peterze,
nie potrafię uwierzyć w ani jedno Twoje słowo. W rzeczy samej uważam, że za tymi niedorzecznościami stoją nargle, które usilnie mieszają Ci w głowie. Ale jest na to lekarstwo, P. - herbatka z memrotka. Powinieneś spróbować, a od razu się lepiej poczujesz. Jeśli nie - wówczas kostka czekolady. Lub rządek. Lub całą tabliczka.
Dziękuję za ostrzeżenie, Peterze. Choć uwielbiam zaglądać do cudzych dziupli, bo to przecież tak nieziemsko ekscytujące, zgodzę się, że w niektórych rzeczywiście roi się od nargli. I nargli i insektów. Tobie natomiast radzę, byś zdecydowanie częściej wychodził ze swojej dziupli i odwiedził kilka innych. Nie tych niebezpiecznych, a sprawdzonych. Chociaż... czy testowanie odpowiedniej dziupli nie jest ekscytujące?
Oh, nie mam czasu na nudę, a z drugiej strony mam jej aż nadto! Czasami udaję zajętą i wówczas przyłapuję się, że rzeczywiście jestem zajęta! Ostatnio zrobiłam coś naprawdę głupiego, Peterze. Pomyliłam osoby i zaatakowałam tą niewinną - tylko pozornie, to kawał imbecyla - myśląc, że jest winny. Tak mi wstyd, że do tej pory nie wychodzę poza moje czerwone skarpetki.
I zdecydowanie ją przeczytam, skoro mi polecasz. Tak, właściwie to już biegnę do księgarni.

Pandora

on Nie Gru 17, 2017 9:06 pm
Peterze,
oh, wystarczy się skupić, to nie takie trudne, Peterze. Ty - tak samo cierpiący i myślący jak ja - z pewnością to zrozumiesz. Prawda jest taka, że chciałam postąpić słusznie, rozumiesz?
Gdy ktoś skrzywdził bliską mi osobę - ruszyłam bez opamiętania. Tylko oni, oni są tak paskudnie do siebie podobni, że aż mam ciarki na całym ciele! Ukarałam nie tą osobę, chociaż stek łajna hipogryfa - z jednej z tych bomb, których używaliście na mnie w Hogwarcie - wypełnił jego mieszkanie i czuję się winna, ale... czy postąpiłam słusznie, zmuszając go do posprzątania mieszkania? Lubię myśleć, że jednak nie popełniłam okropnego głupstwa.
To miłe że to mówisz, Peterze. Ostatecznie chętnie skorzystałabym z interwencji kolegi, ale zdecydowanie nie w obliczu niebezpieczeństwa. Rozumiesz co mam na myśli, Peterze? Czy ty też czujesz się tak okropnie samotny? Musisz się tak czuć, widziałam to w Twoich czasach...

Rozumiejąca Cię Pandora.

P.S. Podsyłam saszetkę herbatki wraz z listem.

Sponsored content

Powrót do góry