Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Peterełke

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Peter Pettigrew

Dojrzały

PisanieTemat: Peterełke   Nie Sie 09, 2015 10:08 pm

Spis zwierzątek: "Szczur"
Wiadomości wysyłam przez: siebi... erm, szczura.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Syriusz Black

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Peterełke   Pią Sty 29, 2016 11:31 pm

Peter,

spotkamy się, czy będziesz udawał, że mnie nie znasz?

Łapa

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Peterełke   Sob Wrz 03, 2016 10:09 pm

Panie Pettigrew,
w związku z odbywającymi się właśnie w Hogwarcie Dniami Kariery, oczekuję Pana przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali.
Proszę pamiętać o stosownym stroju i zachowaniu - liczę na to, że godnie będzie Pan reprezentować szkołę przed przedstawicielami z zewnątrz.
Z wyrazami szacunku,
prof. Minerwa McGonagall

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
James Potter

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Peterełke   Nie Sie 27, 2017 8:12 pm

Ogoniasty,
wbijaj do mnie wieczorem, świętujemy podpalenie Hogwartu.
Rogacz

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Peterełke   Nie Lis 26, 2017 9:04 pm

Drogi Peterze,
ostatnimi czasy bardzo często powracam do Ciebie myślami. Zastanawiam się, jak się czujesz? Czy jesteś samotny? Czy masz z kim porozmawiać? Jak sobie radzisz z byciem opuszczonym?
Wiele słów ciśnie mi się na pióro, ale tak ciężko napisać wszystko, co bym chciała!
Wiedz, Peterze, że Twoja dusza wcale nie jest osamotniona. I pamiętaj, że świat nie kończy się na Jamesie i Syriuszu. Gdy to zrozumiesz, poczujesz się wolny i szczęśliwy.
Niech nargle będą z Tobą,
Pandora

Zobacz profil autora
Pandora Sayre

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Peterełke   Sob Gru 02, 2017 8:48 pm

Kochany Peterze,
nie potrafię uwierzyć w ani jedno Twoje słowo. W rzeczy samej uważam, że za tymi niedorzecznościami stoją nargle, które usilnie mieszają Ci w głowie. Ale jest na to lekarstwo, P. - herbatka z memrotka. Powinieneś spróbować, a od razu się lepiej poczujesz. Jeśli nie - wówczas kostka czekolady. Lub rządek. Lub całą tabliczka.
Dziękuję za ostrzeżenie, Peterze. Choć uwielbiam zaglądać do cudzych dziupli, bo to przecież tak nieziemsko ekscytujące, zgodzę się, że w niektórych rzeczywiście roi się od nargli. I nargli i insektów. Tobie natomiast radzę, byś zdecydowanie częściej wychodził ze swojej dziupli i odwiedził kilka innych. Nie tych niebezpiecznych, a sprawdzonych. Chociaż... czy testowanie odpowiedniej dziupli nie jest ekscytujące?
Oh, nie mam czasu na nudę, a z drugiej strony mam jej aż nadto! Czasami udaję zajętą i wówczas przyłapuję się, że rzeczywiście jestem zajęta! Ostatnio zrobiłam coś naprawdę głupiego, Peterze. Pomyliłam osoby i zaatakowałam tą niewinną - tylko pozornie, to kawał imbecyla - myśląc, że jest winny. Tak mi wstyd, że do tej pory nie wychodzę poza moje czerwone skarpetki.
I zdecydowanie ją przeczytam, skoro mi polecasz. Tak, właściwie to już biegnę do księgarni.

Pandora

Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Peterełke   

Powrót do góry Go down

Peterełke
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1