Go down
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Nie Paź 29, 2017 6:50 pm
Oddaję: 250 fasol
Przeznaczam je na: specjalizację z zaklęć medycznych, nareszcie, ha!
Ponieważ: praca wymaga zdolności, no i wszyscy wiemy, że to szpan, nie? Jezu jak się cieszę
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Sro Lis 01, 2017 10:36 pm
Oddaję: 15 fasolek
Przeznaczam je: Periculum |zakres nauki szkolnej|
Ponieważ: potrzebuję do eventu patrzę sobie
Alec Greyback
Przestępczość
Alec Greyback

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Nie Lis 12, 2017 9:56 pm
Oddaję: 110 fasolek
Przeznaczam je: genetyka - oklumencja
Ponieważ: brak czasu na pisanie podania
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Wto Gru 26, 2017 6:55 pm
Oddaję: 30 fasol (zdzierstwo ekhe... ekhe...)
Przeznaczam je: Engorgio i Reducio
Ponieważ: Bo mi są w tej chwili cholernie potrzebne
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Pon Sty 01, 2018 11:27 pm
Oddaję: 200 fasol
Przeznaczam je: Czarowanie niewerbalne
Ponieważ: Poleruje sobie ego Cool
Rubeus Hagrid
Nauka
Rubeus Hagrid

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Nie Sty 14, 2018 9:19 pm
Oddaję: 200 FASOL (ekhe, ekhe, coś mówiłeś, Potta?)
Przeznaczam je: na Accio i Lumos
Ponieważ: Taki już zdolny jestem...
Pomona Sprout
Nauka
Pomona Sprout

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Pon Sty 15, 2018 2:50 pm
ODDAJĘ: 300 fasolek
PRZEZNACZAM JE: na 20 szkolnych zaklęć: Antrospis, Audito, Avis, Aperacjum, Bąblogłowy, Bespridusz, Bilowio, Baubillious, Butterflio, Caught, Cauldieve, Colovaria, Densaugeo, Draconifors, Ducklifors, Duro,. Engorgio, Epoximise, Evanesco, Fumus Species.
PONIEWAŻ: Leciałam po kolei i na więcej mnie nie stać, a trzeba zacząć wychowywać Puchony Very Happy
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Wto Sty 16, 2018 12:00 am

→ Kupon rabatowy - Daje możliwość kupienia 10 zaklęć lub 5 eliksirów o 50% taniej! Działa tylko do momentu, aż wykupicie 10 zaklęć lub 5 eliksirów przy użyciu tego kuponu.

Czekałam na ten dzień... Very Happy

ODDAJĘ: 150 FASOL (kupon)
PRZEZNACZAM JE: na 10 zaklęć dla dużych ludzi - Latebra, Malice, Repello Muggletum, Waulimor, Aequs, Huff and Puff, Protego Persona, Anapneo, Redactum Skullus, Flagrate.
PONIEWAŻ: ...więcej nie mogę?

ODDAJĘ: 150 FASOL
PRZEZNACZAM JE: na jeszcze 5 zaklęć dla dużych ludzi - Flagrante, Iocus, Olfato, Zaklęcie Szyfrujące, Bracchium Emendo.
PONIEWAŻ: ...jestem już duża?

ODDAJĘ: 40 FASOL
PRZEZNACZAM JE: na Eliksir Trzeźwości.
PONIEWAŻ: zaprzyjaźniam się na nowo z Potta...
Andromeda Tonks
Nauka
Andromeda Tonks

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Czw Sty 25, 2018 6:48 pm
Oddaję: 30 fasolek
Przeznaczam na: zaklęcie Riflitto
Ponieważ: pilnie potrzebne do sesji
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Nie Kwi 22, 2018 6:39 pm
Oddaję: 300 fasolek
Przeznaczam je: Specjalizacja z zaklęć ofensywnych
Ponieważ: Bo już jestem duży Potta i chcę siekać śmierćków
Atropos Shacklebolt
Ministerstwo Magii
Atropos Shacklebolt

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Sob Paź 13, 2018 4:28 pm
Oddaję: 250 fasolek, wszystkie o smaku czekolady
Przeznaczam je: Na specjalizację w magii czarnej
Ponieważ: Atropos Shacklebolt od zawsze przejawiał zainteresowania starą magią pochodzącą z krainy jego przodków. Jednakże Afrykańska magia nie równa się użytecznością ze starym dobrym Impetusem. Dobry wpierdol jest zawsze na propsie.
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Pią Sty 25, 2019 7:09 pm
Oddaję: 15 + 15 + 15 + 15 + 15 + 15 + 15 + 15 = 120
Przeznaczam je: Enervate, Depulso, Reducto, Rennervate, Everte Statum, Acusdolor, Confringo, Engorgio
Ponieważ: przydałoby się coś umieć
Sponsored content

Wymiana fasolkowa dla dorosłych - Page 3 Empty Re: Wymiana fasolkowa dla dorosłych

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach