CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 
 

 Emmelina Vance [dorosły]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
avatar
avatar
Zwracaj się do mnie : Zapracowany szary człowie

Cytat : You'll never make it as a follower, you'll never know Where you will go or where you will be tomorrow

Punkty doświadczenia : 27

Punkty życia : 100

193

Czystość krwi : Półkrwi

Sakiewka : 120 galeonów

Gif :

Różdżka : Grab, Róg Dwurożca, 13 i 2/3 cala


Szpital św. Munga

PisanieTemat: Emmelina Vance [dorosły]   Pon Kwi 06, 2015 8:17 pm

Imię i nazwisko: Emmelina Vance - przyjęło się, że używa się skrótu Em lub zwraca się do niej po nazwisku, jej rodzice upodobali sobie własną wersję - Emma.
Imiona i nazwiska rodziców: Peyton (zd. Storm) i Hunter Vance - Oboje urodzili się w rodzinach czarodziejskich półkrwi w 1915 roku. Pan Vance jest najzwyczajniejszym na świecie szarym pracownikiem Biura Łączności z Centaurami. Pani Vance to dawna pracownica Apteki Sluga i Jiggersa - po narodzinach córki zrezygnowała z pracy i nigdy do niej nie powróciła, hobbistycznie zajmuje się hodowlą, jak i sprzedażą na niewielką skalę goździków brodatych.
Data urodzenia: 13.01.1950 r.
Miejsce zamieszkania:
Obecnie - Kawalerka w dzielnicy Kings Cross w Londynie (dzielnica ta wyludniała po II Wojnie Światowej, a w latach 80 była znana z narkomanów i prostytutek, ale też niskich czynszy przez co stopniowo zaczęli się tam osiedlać wszelkiego rodzaju artyści), Emmelina wybrała to miejsce, by być możliwie jak najbliżej miejsca pracy. W końcu znajduje się ono w Londynie, a dla mugoli widoczne jest jako dom handlowy Purge & Dowse Ltd. Jednocześnie nie przebywać bezpośrednio w skupisku czarodziejów. Ma przekonanie, że brak kontaktu z mugolami tylko utrudnia adaptację czarodziejów mugolskiego pochodzenia w magicznym świecie.
Wcześniej - Dom rodzinny Vance'ów - Dolina Godryka, West Country w Wielkiej Brytanii (miejsce zamieszkania rodziców, które w chwili śmierci Huntera Vance'a zgodnie z tradycją zostanie własnością pierwszego potomka, czyli Emmeliny, mieszkała tam przez cały okres swojej edukacji w Hogwarcie)
Status majątkowy: Pensja Uzdrowiciela
Czystość krwi: Półkrwi
Była szkoła: Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie (Hufflepuff)
Różdżka: Wykonana została z ponoć szczególnego drewna - grabu i jest wyjątkowo sztywna. Zdobią ją niewielkie, aczkolwiek widoczne rysy. Wewnątrz kryje się rdzeń z rogu dwurożca. Dopasowana idealnie do jej dłoni i charakteru różdżka ma dokładnie 13 i 2/3 cala długości.
Wzrost: 170 cm
Waga: 60 kg
Kolor włosów: Brąz
Kolor oczu: Brąz (wchodzący w odcień podobny do bursztynu)
Praca: Uzdrowicielka w Klinice Magicznych Chorób i Urazów Świętego Munga na oddziale Urazów Pozaklęciowych
Umiejętność/specjalizacja wybrana na starcie: Oklumencja
Bogin:
Obrona Przed Czarną Magią zawsze wydawała się Emmelinie lekcją, która wymaga od człowieka wielkiej wyobraźni. W końcu wszystko, czego się uczą może kiedyś uratować im życiem albo komuś w ich otoczeniu. Tyle, że wyobrażenie sobie takiej sytuacji będąc zwyczajnym uczniem zamkniętym w murach szkoły wymaga trochę wysiłku. Podchodziła z wielkim zapałem do tych zajęć, jednak kiedy weszła do sali i nauczyciel ogłosił im, że dziś spotkają bogina... to nie mieściło się w jej jeszcze młodej główce. Zagrożenia się oddalone, kiedy jest się dzieckiem. A teraz postawieni zostaną w prawdziwej sytuacji. Oczywiście to wciąż lekcja, próbowanie zaklęcia i nic poza tym. Tyle, że oznaczało równocześnie poznanie swojego największego lęku. W takim wypadku to przestawało być tylko jakimś tam momentem w procesie edukacji.
Podchodzili jeden za drugim i jak na razie wszystkim się udawało. Strach przed oblaniem klasy, egzaminów, pająki, węże, czasami jakiś nauczyciel, czy też macocha lub rodzic. Różnorodnie, nie dało się tego ukryć. Kiedy wreszcie przyszła kolej na panienkę Vance struchlała już przy wychodzeniu przed grupę. Nie chciała tego widzieć. Tylko było już na to za późno.
Katy leżała na szkolnej posadzce i właśnie się wykrwawiała. Wszędzie miała jakieś rozcięcia, jakby ktoś rzucił na nią jakąś okrutną klątwę. W pierwszym momencie Emmelina chciała rzucić różdżkę daleko za siebie i po prostu podbiec do niej i ją przytulić. Byłaby to chyba najgłupsza reakcja w jej życiu. Potem kiedy pierwszy sok już przeszedł i wszyscy zdążyli zobaczyć, jak w jej oczach zbierają się łzy próbowała się uspokoić. Oddychała zdecydowanie szybciej niż dotychczas, ale chociaż zaczęły układać się w jej głowie myśli tak, jak powinny.
- Zaklęcie, panno Vance. Nie mamy całego dnia.
Jak zwykle nauczyciele potrafią być tak bardzo motywujący! Była jednak gotowa, a przynajmniej chciała w to wierzyć. Katy stała przecież gdzieś za nią w kolejce do rzucenia zaklęcia. Nic jej nie grozi. To bogin. Bogin, który pokazał jej, że to, czego się najbardziej obawia to sytuacja w której nie jest w stanie kogoś uratować. Bezsilność w obliczu spotkania umierającego. Jak niby zrobić z tego coś śmiesznego?
Rzuciła zaklęcie.
- Riddikulus!
Ale nie miała przekonania, co do tego, że może się udać. Nie ułatwiały tego też komentarze rówieśników, które do niej docierały
I ona chce pracować w Mungu?
Nie rozumieli, że właśnie dlatego, że najbardziej boi się, że kogoś nie da się uratować to musi próbować to robić.
Amortencja:
Goździk brodaty - zapach tego kwiatu poczułaby natychmiast, bo kojarzy się jej z dzieciństwem. Jej mama zajmuje się hodowlą tych kwiatów, jak i sprzedażą czysto hobbistycznie, więc wiązało się to z latami spędzonymi w ogródku wśród nich. Poza tym czułaby zapach charakterystyczny dla okolic wokół zbiorników wodnych, szczególnie morza. Przebywanie nad nimi (i w nich) to jej ulubiona forma wypoczynku i niestety bardzo rzadko uskuteczniania przez nią. Inną rzeczą, którą zawsze lubiła robić było czytanie książek, więc obecność ich zapachu nie jest niczym zaskakującym. Ostatnim z jej ukochanych zapachów to dym po zgaszeniu np. zapałki, świeczki. Jej rodzice mieli bardzo duży problem z tym zamiłowaniem, kiedy była młodsza. W dodatku ona sama nie wie, skąd się jej takiej dziwactwo wzięło.
Widok z Ain Eingarp:
Biegała wraz z jedną koleżanek po zamku. Były to przyjemne chwile - czas wolny od lekcji i robienia zadań domowych zawsze można wykorzystać na wspólną zabawę albo po prostu nie robienie niczego konkretnego.  Em bardzo to sobie upodobała, bo bycie w towarzystwie, a szczególnie takim, które darzyło ją sympatią i nie twierdziło, iż jako Puchonka jest niezdarą to coś ważnego, kiedy często się wysłuchuje takiej gadaniny mniej miłych dzieciaków. Tak więc we dwie zaglądały w różne kąty bez jakiejś szczególnej potrzeby, by to robić. W końcu młodzieńcze lata są od tego, by nie kryć ciekawości i odkrywać! Razem podczas tej "wyprawy" znalazły coś, rzeczywiście godnego uwagi, ale co się dziwić, ten zamek kryje w sobie wiele niespodzianek.
Dziwne pomieszczenie z lustrem. Towarzyszka tej Puchonki od razu zbliżyła się do niego i zaczęła wpatrywać w nie jak zaczarowana. Ona zaś próbowała rozszyfrować napis znajdujący się na tym zwierciadle.
- Em! Spójrz tylko! Moi rodzice! Są tam! - To już nie podobało się Vance. Przecież rodzice Katy nie żyją od roku. Niemożliwe, że są tutaj, a na pewno nie uwięzieni w lustrze.
- Daj mi chwilkę...
Z początku wydawał się jej bezsensowny. Po chwili jednak pierwsze słowo od lewej wydało się oczywiste. To przecież "nie" pisane od tyłu! - pomyślała. I dzięki temu odkryciu przeczytała całość.
„Odbijam nie twą twarz, ale twego serca pragnienia”
-  Katy spójrz na ten napis - A dziewczyna zrobiła to niechętnie. I zaniosła się płaczem, bo dotarło do niej, że martwi nie wrócili do żywych, tylko ona chciałaby, żeby to się stało. Między chlipaniem zaproponowała, że zanim opuszczą to miejsce Emmelina też powinna chociaż zobaczyć, co jest "pragnieniem jej serca". Ta stanowczo jednak odmówiła.
Są informacje, których lepiej nie poznawać, pragnienia które bezpieczniej jest skrywać i fakty, które tylko mogą nas skrzywdzić. Była na tyle inteligentna, że nie chciała ryzykować, że popadnie w stan podobny do ten w którym przed chwilą znalazła się jej koleżanka.
- Dobrze mieć jeszcze jakieś tajemnice przed samym sobą - mruknęła wreszcie do smutnej i złej Katy, gdy razem opuszczały pomieszczenie, którego już nigdy powtórnie nie odnalazły.

Co by ujrzała, gdyby nie zrezygnowała z wpatrywania się w zwierciadło?
Podsumowanie posiadanej wiedzy i umiejętności
⦁ Żeby zdobyć stanowisko Uzdrowiciela musiała zdawać OWTM-y z OPCM, Transmutacji, Eliksirów, Zaklęć i Uroków oraz Zielarstwa.  Otrzymała Wybitne z Eliksirów, Zaklęć i Uroków i Zielarstwa oraz Powyżej Oczekiwań z OPCM i Transmutacji. Były to przedmioty z którymi zawsze bardzo dobrze sobie radziła, jednak jej głównym zainteresowaniem cieszyło się Zielarstwo.
⦁ Od początku swojej nauki w Hogwarcie uchodziła za utalentowaną, prawda jest jednak taka, że większą rolę w procesie edukacji odegrała jej pracowitość i determinacja, jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy i bardzo wysokich stopni na egzaminach niż wrodzone predyspozycje.
⦁ Poza tym, co ma w głowie dzięki szkole to pojęła takie umiejętności, jak prowadzenie mugolskiego samochodu i udzielania pierwszej pomocy, co spowodowane było jej przeniesieniem się do mugolskiej części Londynu.
⦁ Potrafi pływać.
⦁ Nie umie odmawiać, a jak już to zrobi to czuje się bardzo nieswojo.
⦁ Często martwi się o to, że nie jest wystarczająco kulturalna i zaznajomiona z etykietą. W sumie to w ogóle często martwi się tym, czy ludzie dookoła są wystarczająco szczęśliwi i wiele potrafi uczynić, by rzeczywiście tak było.
⦁ Znana jest z tego, że jeśli podejmuje się jakiegoś zadania to chce je wykonać do końca i to z jak najlepszym rezultatem, co nie zawsze jest zdrowym podejściem. Widoczne jest to szczególnie w czasie, kiedy pracuje - jest idealnym przykładem pracoholizmu.
⦁ Nigdy nie rozumiała, co interesującego jest we Wróżbiarstwie i Numerologii. Jest wyjątkowo krytyczna w kwestii jakiejkolwiek formy "zaglądania" w przyszłość, czy też definiowania człowieka w inny sposób niż przez jego uczynki.
⦁ Jest leworęczna.
Przykładowy post:
Tego dnia na oddziale było wyjątkowo spokojnie.
Można powiedzieć, że aż za bardzo. Jak gdyby zbierało się nie tylko na ogromny deszcz, ale burzę. Cóż, nie każde dni muszą być pracowite. Nawet w Mungu pojawiają się te ciche i spokojne, bo nie da się ukryć, że nie co sekundę ludzie robią sobie krzywdę. Obchody zrobione, pacjenci spokojni i zajęci wypoczynkiem oraz zbieraniem sił, by można było ich wreszcie wypisać, a nawet Ci, którzy byli już tam na stałe, nie sprawiali jakichś większych problemów. W oczekiwaniu na jakiś nagły przypadek brązowowłosa uzdrowicielka spacerowała powolnie po korytarzu. Nawet tam było cicho, co jest niepodobne do tego miejsca. Z zasady mają tu zamieszanie, pracownicy biegają po salach, by pozbierać biednych ludzi, jacy mieli okazję się tu dostać, a Ci krzyczą lub chociaż rozmawiają burzliwe. Zawsze jednak musi być jakiś wyjątek, luźniejszy dzień w pracy. Nie żeby ktoś się o to kłócił, ale Emmelina, którą zwykli wszyscy nazywać Em lub zwracać się do niej po nazwisku była nad wyraz pracowita i lubiła mieć zajęcie. Szczególnie, gdy wiązało się to z czynieniem czegoś dobrego. Swój zawód postrzegała jako ciągle robienie dobrych uczynków, co ogromnie się jej podobało. W końcu uczyła się po to, by wiedzę wykorzystywać, a nie tylko ją mieć, a w ten sposób właśnie się to działo. Ponad to właśnie w tym miejscu szczególnie doceniała to, co ma. Od zawsze to robiła, jednak gdy wreszcie zmierzyła się z realnym wymiarem słowa "pomagać" właśnie w tym szpitalu, przybrało to formę obowiązku wobec świata. Cieszyć się, że jest tak, a nie gorzej, bo przecież zawsze udaje się ominąć tak wielu nieprzyjemności, które są możliwe. Dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu i światopoglądzie współpracownicy szybko ją polubili. Bo jak tu nie kochać istotki, która od początku dnia, aż do jego końca wkracza z uśmiechem, determinacją, dobrym humorem i błyskiem w oku do każdego pomieszczenia? Sumiennie wykonuje powierzone jej zadania z największym możliwym zaangażowaniem, dla pacjentów ma otwarte całe swoje serce, jak i dla każdej istoty. Nie jest tylko szanowana, ale przede wszystkim daje się polubić, gdyż uwielbia słuchać innych i w rozmowach z nią wręcz czuje się, że można powiedzieć jej każdy sekret, bo go nie wyda. Godna zaufania kobiecina, która do tego jest uczciwa ze sobą i innymi. Pięknie brzmi, prawda? Ach, oczywiście, że tak. Wielu uzna za słabość to dobre serce i spokój jakim emanuje. Bo przecież nigdy się kłóciła. Nigdy nie próbowała sprzeciwiać się wyzwiskom, czy zaczepkom. W szkole mieli z tego niezły ubaw. Mogli się bawić jej kosztem, a ona z milczeniem to przyjmowała. Pogodziła się z tym, że "jeśli ma się dobre serce to trzeba mieć twardą dupę". Choć bolało. Takie rzeczy zawsze bolą. Nie ma jednak ludzi idealnych, więc czemu się dziwić? Emmelina to nie kamień, żeby nie czuć. Nie mówi o tym często, ale zdarzało i wciąż zdarza się jej po takich smutnych spotkaniach ukrywać się gdzieś i płakać. Bardzo liczy się z opinią innych ludzi i chciałaby, by złe rzeczy po prostu się nie działy. Często złudnie wierzy w to, że da się każdego "naprostować". Łatwo więc poudawać, że potrzebna jest nam pomoc, a ona z otwartymi rękami pomoże. To duża słabość, bo niejeden raz zdarzyło się już, że ktoś wykorzystał jej dobroć. Nie mówiąc już o zdarzeniach, które umiały wpędzić ją w skrajne przygnębienie tylko z powodu tego, że "świat jest niesprawiedliwy, a ja nie mogę z tym nic zrobić". Inną zaś jej wadą jest pracoholizm. Raz zaczętej pracy nie przerwie, choćby miała wykończyć przy tym siebie. Do tego zakłady. Zdanie zaczynające się od słów: "Nie zrobisz tego" kończy się tylko tym, że po prostu musi spróbować pokazać, że może. Taki już jej urok, nie lubi pokazywać innym, jak bardzo jest krucha od środka. Wystarczy, że z zewnątrz mamy raczej obrazek osóbki łamliwej. Bo jak tutaj powiedzieć, że takie chucherko z kościstymi policzkami i jasną cerą jest drugim wcieleniem słowa siła? Widok nie jest jednak zły - uśmiech rozjaśnia każdemu twarz, a u niej szczególnie wywołuje wrażenie, że gdyby mogła to przychyliłaby wszystkim niebo. Do tego błyszczące, często zmartwione, a jednocześnie kojące sobą spojrzenie. Od razu wiadomo, że wszystkim bardzo się przejmuje.
Dlatego też pewnie, gdy ten niezrozumiały spokój jaki zapanował na chwilę został tak brutalnie przerwany, przeraziła się nie na żarty. Przybiegła do niej wtedy jedna z praktykantek która poinformowała ją, że w sali czeka dziewczynka, około lat 9, potraktowana zaklęciem Cruciatus. "Jaki potwór mógł to zrobić?" - pytanie to było chyba jednak retoryczne. Nie ma na tym świecie wielu takich, którzy podnieśliby różdżkę na kogoś, kto nie jest wstanie nawet się obronić, a tym bardziej niewinne dziecko. Które teraz leżało tuż za drzwiami i walczyło o życie.
Gdy weszła zobaczyła naprawdę drobną blondyneczkę. Nie wiedziała, czy powinna się cieszyć, że była nieprzytomna, czy też ubolewać. Z jednej strony nie świadczyło to za dobrze o jej stanie, zaś z drugiej... może chociaż teraz nie cierpi tak bardzo? Ciężko stwierdzić. Prócz tego miała wiele zranień, na szczęście nie głębokich. Nie wyglądała dobrze, jak to bywa z każdym, kto musi odwiedzić szpital. Zdrowi raczej tutaj nie przesiadują, chyba że są odwiedzającymi.
- Ferula - szepnęła Emmelina, by pozbyć się chociaż utrapienia jakim były krwawiące rany. Na wszelki wypadek potraktowała ją jeszcze Anapneo, aby przypadkiem nie przestała jej oddychać po takim rollercoasterze dla organizmu jaki przeszła. Delikatność dzieci i ich narządów wymagały postępowania stopniowego i bardzo spokojnego, by nie pogorszyć przypadkiem ich stanu. Do tego inni pracownicy rozmawiali już z rodzicami blondyneczki teraz leżącej przed kobietą, która miała nadzieję, że znajdą tego, kto jej to zrobił. Najgorsze jednak dopiero czekało. Trzeba było małą Emily (bo z informacją o imieniu i nazwisku przybył ktoś wreszcie!) obudzić, żeby podać jej potrzebne eliksiry. Jeśli ktokolwiek uważa, że to proste niech lepiej walnie się w głowę, ktoś w tym czasie wyniesie go w zupełnie inne miejsce, a po obudzeniu zaproponuje mu wypicie czegoś. Z pewnością będzie chętny do współpracy, prawda? W ogóle nie będzie zmęczony albo przestraszony...
- Rennervate - padło jednak mimo wszystko. Dziecko po pewnej chwili otworzyło oczy. Można było spodziewać się takiej reakcji, jak ta. Grobowa cisza, zero słów wydobywających się z na co dzień rozgadanej buźki, drgawki. Cruciatus wyrządza spore krzywdy nie tylko cielesne, ale psychiczne. Po pewnym czasie uzdrowiciele po prostu przyzwyczają się do tego, jakkolwiek strasznie by to nie brzmiało. Wiedzą, co się dzieje z ludźmi.
- Emily, kochanie. Twoi rodzice są za drzwiami. Przysłali Cię tu, bo potrzebujesz pomocy. Wypijesz coś i poczujesz się lepiej, dobrze? Przestanie boleć... - mówiła powoli i głaskała dziecko po główce w tym samym momencie, gdy podano jej Eliksir Uspokajający. Siedziała w ciszy i po chwili podano jej również Eliksir Wiggenowy oraz Wzmacniający, a ona nawet nie po minutach znowu spała. Oczywiście nie można było jeszcze nic powiedzieć o jej stanie umysłowym, ale wiadomo było, że chociaż przebudziła się i żyje kontaktując na tyle dobrze, że wykonywała proste czynności. To już sporo szczęścia po takim zaklęciu albo ktoś zwyczajnie nie miał zamiaru się nad nią znęcać. Była efektem ubocznym jakiegoś zdarzenia - znalazła się w nieodpowiednim miejscu w złym czasie i została szybko wyeliminowana z całego zdarzenia.  Panna Vance zakładała, że wszystko nie trwało dłużej niż kilkanaście sekund, jednak biorąc pod uwagę kruchość i słabość Emily uwarunkowaną wiekiem i budową wystarczyły, by musiała odbyć wizytę u nich.
- Była niczym zawadzający pionek w jakiejś okrutnej rozgrywce szachowej - stwierdził jej jakiś czas później przy spotkaniu Albus Dumbledore, który jak zwykle wybitnie orientował się w tym, co zaszło. Zadziwiał ją tym. Miał informatorów dokładnie wszędzie. Nigdy nie mogła go czymś zaskoczyć.
- Uważam droga Emmelino, że mogłabyś pomóc ograniczać takie wypadki. Służyć słusznej sprawie - dodał potem, a było to jawne zaproszenie... do Zakonu Feniksa o którym dowiedziała się w następnej kolejności. Nawet tak wielki czarodziej, jak on miał zaufanie do Vance.
Odpowiedź nie mogła być wtedy inna niż pozytywna.
Dla tej dziewczynki, która mogła zginąć przez cudze porachunki.
Dla każdego, kogo życie jest zagrożone w obecnych czasach przez całe zło jakie się po świecie panoszy.
Dla lepszego jutra dla nas wszystkich.


Ostatnio zmieniony przez Emmelina Vance dnia Nie Wrz 09, 2018 11:00 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://magiclullaby.forumpl.net/t1206-emmelina-vance-dorosly http://magiclullaby.forumpl.net/t1210-emmelina-vance#16244 http://magiclullaby.forumpl.net/t1209-skrytka-16521#16243 http://magiclullaby.forumpl.net/t1211-sowka-em-vance#16245 http://pl.magiclullaby.wikia.com/wiki/Emmelina_Vance
avatar
avatar
Zwracaj się do mnie : Survivor

Cytat : Bite off the venomous head. Follow the chemical scent

Punkty doświadczenia : 635

Punkty życia : 100

390

Czystość krwi : Czysta

Sakiewka : 51g 51s 17k

Gif :

Różdżka : cis, szpon hipogryfa, 12 cali


Oczekujący

PisanieTemat: Re: Emmelina Vance [dorosły]   Pią Kwi 10, 2015 10:51 pm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://magiclullaby.forumpl.net/t254-uczennica-c http://magiclullaby.forumpl.net/t548-c http://magiclullaby.forumpl.net/t360-skrytka-269 http://magiclullaby.forumpl.net/t238-prychajaca-poczta-panny-rockers#239 http://magiclullaby.forumpl.net/t2891-pachnie-swiezoscia#46324 http://pl.magiclullaby.wikia.com/wiki/Caroline_Rockers
avatar
avatar
Zwracaj się do mnie : Zapracowany szary człowie

Cytat : You'll never make it as a follower, you'll never know Where you will go or where you will be tomorrow

Punkty doświadczenia : 27

Punkty życia : 100

193

Czystość krwi : Półkrwi

Sakiewka : 120 galeonów

Gif :

Różdżka : Grab, Róg Dwurożca, 13 i 2/3 cala


Szpital św. Munga

PisanieTemat: Re: Emmelina Vance [dorosły]   Nie Paź 29, 2017 9:13 pm

Gotowa do sprawdzeniaSometimes the truth isn't good enough, sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve to have their faith rewarded...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://magiclullaby.forumpl.net/t1206-emmelina-vance-dorosly http://magiclullaby.forumpl.net/t1210-emmelina-vance#16244 http://magiclullaby.forumpl.net/t1209-skrytka-16521#16243 http://magiclullaby.forumpl.net/t1211-sowka-em-vance#16245 http://pl.magiclullaby.wikia.com/wiki/Emmelina_Vance
Sponsored content


PisanieTemat: Re: Emmelina Vance [dorosły]   

Powrót do góry Go down
 
Emmelina Vance [dorosły]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [DOROSŁY] Alastor "Szalonooki" Moody
» Albus Dumbledore [Dorosły]
» [Dorosły] Horacy Slughorn
» [dorosła] Narcyza Black
» Pomona Sprout [dorosła]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magic Lullaby :: Biblioteka :: Kroniki :: Dorośli :: Emmelina Vance-
Skocz do: