Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Co Cię weseli? - Page 3 Empty Re: Co Cię weseli?

Wto Lis 06, 2018 7:54 pm
Opowiem wam moją dzisiejszą historię, która skłoniła mnie przy okazji do refleksji. Siedzę sobie na fb, przeglądam różne wiadomości. W ramach próby wyjścia ze swojej strefy komfortu, zaczęłam być aktywna na czacie fb. No i on jest tak z prawej strony i od jakiegoś czasu jest ta opcja machania - nadal nie wiem jak to działa - więc sobie przeglądam i nagle się kliknęło na gościa z mojej starej klasy z gimnazjum. Okazało się, że do niego pomachałam. I on do mnie napisał.

Oto nasza rozmowa:

On: Co sie dzieje xD ?
Ja: nic, kliknęło się samo to gówno
On: Haha syndrom sztokholmski
On: Ej ja Cie chyba raz widzialem na Ksiązu na skale olbrzyma
Ja: mmmm, chyba nie
On: Mozliwe to ?
On: Kurde tak mi sie zdawalo
On: No nic, milego wieczora i zycia
On: Pomachaj jeszcze kiedys
Ja: Nawzajem, postaram się tak nie ryzykować jednak xd

Edit: Usunęła się część posta. No to dla zainteresowanych. Ten człowiek z mojej starej klasy z gimnazjum, wyzywał mnie od kujonów, wysypywał rzeczy z plecaka, wrzucał jakieś śmiecie, wywalał zeszyty i tym podobne. Mówili na niego szczur, bo w sumie wyglądał jak szczur. Lubił walić do mnie jakieś teksty, zaczepiać, cholera wie o co mu chodziło. Pamiętam jak raz na WDŻ była mowa o idealnym chłopaku/dziewczynie i on opowiedział o swojej idealnej dziewczynie, która ma duże piersi, potrafi sprzątać, gotować, jest miła, dobra, piękna i choć byłam wtedy mocno nieśmiała i bardziej zakompleksiona niż teraz, postukałam się palcem po czole i powiedziałam mu, żeby kupił sobie dmuchaną dziewczynę. Stare czasy. Teraz jak to napisałam, przypomniałam sobie co nieco i mnie to rozbawiło. Może i was to rozbawi.
Też tak nieraz macie?
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Co Cię weseli? - Page 3 Empty Re: Co Cię weseli?

Pon Gru 03, 2018 10:16 pm
Wypełnię tematy swoją osobą, lepsze to niż tkwicie na discordzie - he, pojazd Rockers 2018.
Dzisiaj weseli mnie pinterest. I obrazki.
Co Cię weseli? - Page 3 A995eac762cac40a63a51c7130a8ece4

Co Cię weseli? - Page 3 5fb3568a4c634eaee43c34c706faecb8

Co Cię weseli? - Page 3 3888a1b20e4cff152e65a5e95303ec13

Co Cię weseli? - Page 3 16de37101c748607f5921fcae352d6ed
Willow V. Prescott
Biznes
Willow V. Prescott

Co Cię weseli? - Page 3 Empty Re: Co Cię weseli?

Pon Gru 10, 2018 8:53 pm
A mnie zimą nic nie cieszy. :c
Sponsored content

Co Cię weseli? - Page 3 Empty Re: Co Cię weseli?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach