Go down
Gwendoline Tichý
Oczekujący
Gwendoline Tichý

Poczta Gwendoline Empty Poczta Gwendoline

Czw Lut 26, 2015 7:31 pm
Spis zwierząt:
Madlene
  

Poczta Gwendoline Tumblr_n345fjCrWA1t11472o1_400
Usłuchana sowa, która doręcza listy w całości, nie dziobie. Poza tym jest bardzo łowna i mocno przyczynia się do zmniejszenia populacji gryzoni na terenie, na którym aktualnie przebywa. Dodatkowo jest niezwykle duża.

Schrödinger
  

Poczta Gwendoline NSmQxQE

Bardzo wygodnicki kocur, który kolorem futra oraz oczu jest bardzo podobny do właścicielki. Zwykle do wszystkiego podchodzi obojętnie, cieszy się swobodą, jaki Gwendoline mu daje, oraz ma obrożę z drogich, szlachetnych kamieni.
Któż bogatemu zabroni?

Listy odbieram od: Sowy, kota diabelnie trudno złapać.
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Sro Maj 27, 2015 10:58 am
Miss Tichý,

godzi mnie niezmiernie przypuszczenie, iż mógłbym zapomnieć o Twojej niezwykłej osobie. Wakacje we Francji, po części spędzone właśnie z Tobą, należą do wspomnień, których nie pozbyłbym się nawet za wór galeonów, na które jak wiesz zawsze jestem łasy (jakkolwiek paskudnie by to nie brzmiało).
Z przyjemnością, bo moją radością jest sprawianie jej Tobie, mogę Cię uspokoić, iż w moim życiu niewiele się zmieniło w sprawach, o które pytasz. Tak samo chętnie, tak samo dużo. No może z tym drugim przesadziłem, mamy bowiem rok szkolny, a nie hedonistyczny czas letni.
Jesteś akurat tym duchem z przeszłości, którego ochoczo powitam ponownie. Nie będę pytał listownie co Cię sprowadza w mroczne na ten czas mury Hogwartu mając nadzieję, że wkrótce natrafi się (lub sam ją stworzę) okazja do rozmowy tête-à-tête.
Odpowiadając na Twoje pytanie; owszem, znałem taką osobę. W chwili obecnej jej szczątki są już chyba poskładane w całość po przygodzie na błoni, w której na szczęście nie dane było mi uczestniczyć. Przybywasz w idealnym momencie, rynek stoi przed Tobą otworem, konkurencja poległa, że tak brzydko zażartuję. Ja mam niezbędne Ci znajomości, a Ty masz niezbędne mi artefakty. Wyczuwam owocną współpracę, moja droga.


Z niecierpliwością czekam na odpowiedź,
Twój Avery.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Czw Maj 28, 2015 5:17 pm
Spotkajmy się w opustoszałym lochu jutro o godzinie 21, ten list poprowadzi cię do miejsca naszego spotkania sprzed dormitorium Zielonych - upewnij się, że nikt cię nie będzie śledził.

Podpisano:
Przyjaciel Jonathana.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Wto Cze 09, 2015 11:09 pm
Sahir Nailah, wampir (bywa nerwowy, uważaj na niego), litr krwi, eliksir wiggenowy, 2g SM.

Notatka niepodpisana. 
David o'Connell
Oczekujący
David o'Connell

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Pią Lip 17, 2015 5:29 pm
(List został przyniesiony przez nieznośnie agresywną sowę, która wyraźnie i boleśnie daje do zrozumienia, że żąda nagrody. Notatka jest krótka, ale to zdecydowanie typowe dla jej autora. Pismo jest mało czytelne, ale bez tragedii. Kartka jest pognieciona, ale możliwe, że to wina tego wrednego ptaka.)


Jeśli mamy współpracować, muszę wiedzieć więcej. Jakieś sugestie, kiedy i gdzie porozmawiamy? Bez tego w nic się nie pakuję. Liczę, że tym razem poznam jakieś szczegóły.
PS. Nie stęskniłem się, nagli mnie tylko jedna sprawa: Masz może jakieś papierosy? Straciłem ostatnią paczkę przez pewien zbieg okoliczności.
PS2. Odpisz szybko. Papierosy.
Carney



(Po dostarczeniu przesyłki sowa czeka na odpowiedź. Ten skurwiel będzie cię dręczył do samego końca - chyba, że przywalisz mu jakimś zaklęciem... Dla ostudzenia jego zapału.)
David o'Connell
Oczekujący
David o'Connell

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Sob Lip 18, 2015 10:21 am
Mademoiselle Jaszczurko,
randka już jutro brzmi wspaniale. Nie mogłem liczyć na nic lepszego, niż tak szybka i miła odpowiedź.
Szósta na balkonie Wieży Astronomicznej. Zjawię się na pewno.
Nie mogę doczekać się moich obrzydliwych, zapaczkowanych przyjaciół.

PS. Daj Odyseuszowi to śmierdzące, to już raczej nic nie zabierze.
Carney


(List nabazgrany na odwrocie wiadomości Gwendoline. W kartkę zawinięty jest wcześniej ukradziony przez Odyseusza kolczyk i jakaś podejrzanie pachnąca gruda.)
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Nie Lip 26, 2015 5:07 pm
Poczta Gwendoline Jl0a55
Poczta Gwendoline 2r2q0pe
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Wto Lip 28, 2015 10:48 am
Zgrabna, dobrze zadbana Płomykówka położyła paczuszkę na śniadaniu przed Gwendoline i usiadła obok niej, najwyraźniej oczekują zapłaty za dostarczony towar.

* kawałek błękitnego jedwabiu (25 cm x 50 cm)
* biała nić z jedwabiu naturalnego
* 3 sztuki igieł do szycia - grubość 60-70mm
* 0,5 kg pierza gęsiego

Cena:
3g 7s 2k
David o'Connell
Oczekujący
David o'Connell

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Pon Wrz 28, 2015 10:02 pm
(Standardowo pognieciona kartka tym razem została dostarczona przez wielkiego orła, który - zamiast w czasie śniadania - znalazł dziewczynę, kiedy ta wyszła z zamku na jakieś zajęcia. Zanim odleciał patrzył na nią jeszcze przez chwilę jednym bursztynowym okiem, jakby czekał na jej reakcję, po czym wzbił się w powietrze i zniknął gdzieś nad krawędzią murów szkoły.)

Mademoiselle Jaszczurko,
brak wiadomości faktycznie był zastanawiający. Bez naszych randek trochę się nudzę, ale jak na razie udaje mi się samemu zapewniać sobie rozrywkę.
Wierzę, że Twój plan jest doskonały. Zapewniam, nie musisz się martwić o moje umiejętności - zwłaszcza w zakresie transmutacji.




Carney

David o'Connell
Oczekujący
David o'Connell

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Wto Lis 03, 2015 9:52 pm
Mademoiselle Jaszczurko,
czy wybieramy się niedługo na randkę? Ekscytującą randkę? Wybacz, może jestem niecierpliwy - ale jeśli nie, musimy spotkać się chociaż na chwilę, bo w takim wypadku będę chciał dostać od Ciebie coś... Specjalnego. Oczywiście wezmę coś na wymianę.

Carney
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Pon Lis 16, 2015 10:53 am



Załatw mi dużą butelkę Plot Twista. I przynajmniej 2 litry krwi.
Najlepiej na wczoraj.
Poczta Gwendoline 30swyva
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Pon Lis 16, 2015 11:25 am



Szanowna Pani Gwendoline Tichy,
Jako osoba w potrzebie uniżenie proszę o dostarczenie mi paru niezbędnych produktów, mianowicie Plot Twista i dwóch litrów ludzkiej krwi. Z całego serca mam nadzieję, iż nie będzie to dla Pani zbyt kłopotliwym przedsięwzięciem.

Z wyrazami Szacunku,
Poczta Gwendoline 30swyva
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Sob Wrz 03, 2016 9:45 pm
~ na pergaminie znajdują się ślady czekolady

Panno Tichy!
W związku z Dniami Kariery zapraszam do swojego stoiska w Wielkiej Sali. Ciekaw jestem Panny planów na przyszłość.
Horacy Slughorn
Kalipso Rockers
Ministerstwo Magii
Kalipso Rockers

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Nie Paź 02, 2016 2:36 am
[Broszura była zapakowana w beżową kopertę z której unosił się bardzo nikły zapach kobiecych perfum. Całość została zachowana w eleganckim i prostym stylu,  pergamin otoczony ruszającymi się zdjęciami młodych panien. Niektóre napisy połyskiwały, jakby chciały przyciągnąć uwagę czytelnika]

Jeden krok ku lepszej przyszłości - stań się prawdziwą damą
Poczta Gwendoline Tumblr_inline_myx82b1Tk61soqm2i
Szanowne towarzystwo, wytworni panowie i dumne panie, a także i Wy, młode panienki, raczkujące po parkiecie dobrego stylu i naszych starych zwyczajów. Wychowanie to podstawa, klucz do najznamienitszego sukcesu w świecie, do podkreślenia wyjątkowości pochodzenia. Wirowanie w przepięknych szatach i sukniach to nie wszystko, bo prawdziwa siła kryje się w gestach, w zachowaniu młodej panienki, czy też raczej nieopierzonego pisklęcia, które dopiero raczkuje by przemienić się w pięknego, dumnego łabędzia. Jak to jednak osiągnąć? Jak sprawić by nawet najniesforniejsze dziewczę na świecie stało się uosobieniem wszystkich szlachetnych przymiotów?
Przede wszystkim cierpliwość i systematyczność. Rodzic musi pokazać, że nic go nie wzrusza, żaden płacz ani błaganie. Musi  drążyć do zaszczepienia w latorośli odpowiednich cech, poniekąd i - choćby pozornej - uległości wobec swego ojca i przyszłego męża. Każda  panienka powinna zrozumieć, że to ona w przyszłości będzie podporą, będzie silnym rdzeniem rodu do którego, za sprawą małżonka, zacznie przynależeć. Panna, która ma stać się prawdziwą damą, powinna znać wszystkie powiązania, choćby i część powszechnej historii czystokrwistych rodzin, być wierna, taktowna i elegancka w każdej sytuacji. Rodzina powinna jak najlepiej przygotować młodą kobietę na poświęcenie, zaangażowanie i oddanie. W ciężkich przypadkach należy użyć wszelkich dostępnych metod by osiągnąć zadowalające rezultaty.
Każda dama jest warta więcej niż tysiąc galeonów i bardziej pożądana.
W razie problemów, mój adres znajdziecie na ostatniej stronie.

Kalipso Enosis-Rockers
Sponsored content

Poczta Gwendoline Empty Re: Poczta Gwendoline

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach