Share
Go down

Ślepy Zaułek

on Pon Wrz 02, 2013 1:57 pm
First topic message reminder :

Nie ma z niego żadnego wyjścia, oprócz drogi powrotnej.

Re: Ślepy Zaułek

on Pią Wrz 23, 2016 2:40 am
- Źle. Bardzo źle - odpowiedziała pozornie smutnym tonem, choć uśmiech, który widniał nadal na jej twarzy mówił sam za siebie. Oczy płonęły lodowatym ogniem. Stał do niej plecami, nie widziała jego twarzy, choć jego napięte ciało wystarczyło. Zrobiła jeden krok. Drugi. Wyciągnęła leniwie różdżkę. - Ty bezwartościowy śmieciu. Plugawy odmieńcze, zdrajco. Tylko spójrz na siebie, kim się stałeś. Powinieneś zdechnąć, wiesz? Nie boisz się patrzeć w lustro, Blishwick? Nie boisz się nadal być w zamku, w Slytherinie po tym wszystkim? Dziwię się, że jeszcze nikt się tobą nie zajął.
Miała go na wyciągnięcie swojej ręki i mimo, że nadal się nie odwracał, nie zaatakowała od razu. Czekała, czując przyjemną satysfakcję.
- Słyszałam, że twoja siostra umarła i że byłeś przy tym. A może... - zrobiła pauzę i cicho się roześmiała. - Może ty sam ją zabiłeś? Co, Blishwick? Zabiłeś swoją małą siostrzyczkę? Pewnie jej ciało już dawno się rozłożyło. Tak jak pierwszej lepszej szlamy.
Bawiła się tak znakomicie.
Jedną nogę wycofała do tyłu.

Fuck Christmas
I burned your heart

Re: Ślepy Zaułek

on Sob Paź 08, 2016 12:43 am
Słuchał jej słów, czując, że jeszcze trochę i nie wytrzyma. Był już na granicy wytrzymałości, wbijając długie paznokcie w skórę, czując jak krew wypływa by zaraz przestać. Robiła to specjalnie, chciała go pozbawić tej resztki zahamowań... ale po co? Nie chciał chyba wiedzieć. Nie chciał jej widzieć ani słyszeć. Gdy zaczęła mówić o siostrze, zatkał sobie uszy, próbując powstrzymać natłok celnych ataków.
- Zamknij się, zamknij się, zamknij się! - Mówił coraz głośniej z całych sił, zaciskając powieki. Nie było Mistrza, nie było nikogo, kto by go powstrzymał. - ZAMKNIJ SIĘ TY WIEDŹMO!
Rzucił się na nią na ślepo, nie kryjąc się już dłużej z kłami i naturą drapieżnika. Liczyło się tylko to by ją dorwać, upokorzyć, rozszarpać.


Sowa Specjalna * Prośby do MG * Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me.
It resembles my own mind except that you happen to be insane.”

— George Orwell, 1984

Re: Ślepy Zaułek

on Sob Paź 08, 2016 1:01 am
Stanowił interesujący widok i gdyby nie to, że się spieszyła, zapewne pobawiłaby się z nim dłużej, sprawiła, że odczułby każdą komórką swego ciała jak wielkim nieporozumieniem się stał. Niczym najplugawsze ścierwo, nie godne nawet tego by dotknąć jej buta. Różdżka Rockers czekała na odpowiedni moment, a jej lodowate oczy płonęły żądzą zaspokojenia potwora wewnątrz niej. Bo czymże innym była jak nie właśnie tym? Jej śmiech stał się głośniejszy i wypełnił ślepy zaułek. Był szybki, a ona nie była przygotowała na aż tak nagły atak. Na chwilę miał ją w garści, nawet zdążył wbić kły w jej rękę zanim wypowiedziała zaklęcie.
- Flipendo - odleciał do tyłu, a ona sycząc z bólu przeszła do ataku. - Petrificus Totalus!
Zaklęcie trafiło w swój cel. Caroline w tym czasie uzdrowiła ranę, nie mogąc się jednak pozbyć śladu jego zębów. Podeszła do leżącego na ziemi Marcela, kopiąc go z całej siły w brzuch. Rozkoszowała się tym, że Ślizgon nie mógł się nawet poruszyć. Ściągnęła z szyi amulet z głową wilka i przecinając jego skórę za pomocą Diffindo, przyłożyła go do krwi Blishwicka, patrząc jak oczy wyrzeźbionego zwierzęcia płoną. Ciecz zniknęła z amuletu, a on sam zastygł, choć teraz wilk szczerzył kły.
- Mogłabym cię teraz zabić bez większego problemu. Jednak tego nie zrobię. Ciesz się swoim marnym życiem, póki możesz - wyszeptała do chłopaka i zostawiła go samego bez możliwości wykonania jakiegokolwiek ruchu.

[z/t - i dla mnie i dla MG'owego Marcela]
Fuck Christmas
I burned your heart
Sponsored content

Re: Ślepy Zaułek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach