Kąt Mistrza Gry

Wydarzenia

Informacjach o eventach mniejszych i większych pojawiają się w tym miejscu. Są to zarówno oficjalne jak i prywatne wydarzenia, co do których są jakieś wymagania lub też kompletnie ich nie ma. Zazwyczaj prowadzi je któryś z Mistrzów Gry, jednak zdarzają się przypadki, kiedy robi to zwykły gracz. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo może spod nosa uciec ci szansa na pokaźną ilość PD lub unikalnych przedmiotów.
Runy w sali zaklęć - Sro Sie 29, 2018 1:55 pm
Katya Zamolodchikova Zobacz ostatni post

Sklep MG

Masz mnóstwo fasolek i nie wiesz, co z nimi zrobić? A może pragniesz zamienić swoje przedmioty na coś innego lub zwyczajnie na kasę? Sklep Mistrza Gry jest więc dostępny dla ciebie! Oprócz tego w tym miejscu wymienisz słynne karty czarodziejów lub kamienne jaja smoków na specjalne nagrody.
Wymiana fasolkowa dla uczniów... - Pon Lis 26, 2018 7:26 pm
Jules Nox Zobacz ostatni post

Informacje od MG

Mistrz Gry organizuje zapisy na jakieś unikatowe kursy lub próbuje zrobić rozeznanie wśród graczy? Jesteś zainteresowany? Kliknij i sam sprawdź. Oprócz tego znajdziesz tutaj bardziej szczegółowe informacje o pogodzie, dacie, NPCach dostępnych na forum i postaciach kanonicznych, którymi możesz się zająć.
Czyj Cień? - Sob Wrz 08, 2018 2:14 am
Cień Zobacz ostatni post

Sprawy do MG

Mistrz Gry o tobie zapomniał? Pragniesz otrzymać rachunek za swoje zakupy, pomoc przy pojedynku, a może zwyczajnie tworzysz gdzieś nową lokalizację? Zerknij, sprawdź i napisz w jednym z tematów, które są dostępne dla ciebie. Oprócz tego znajdziesz tutaj listę wyzwań dla siebie za które możesz coś otrzymać, jeśli tylko je wykonasz i zgłosisz. Sam zresztą możesz stworzyć nowe wyzwania.
Wyzwania - Nie Paź 14, 2018 9:36 pm
Sharon Gallagher Zobacz ostatni post

Kartoteka Filcha

Nie od dzisiaj ten jakże zacny mebel jest znany uczniom. Właśnie tutaj i nigdzie indziej znajdują się wszelkiego rodzaju informacje na temat przewinień "chuliganów". Argus Filch dokładnie i na bieżąco wszystko wypełnia, więc nie myśl, że o tobie zapomni, jeśli coś zbroiłeś.
Riley Acquart - Wto Wrz 22, 2015 12:42 am
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Konkursy

"To właśnie ty dostaniesz wielką paczkę fasolek i tuzin czekoladowych żab...!". Czyli wszystko co zarówno młodzi, jak i starsi czarodzieje lubią. Różnego rodzaju konkursy mające na celu urozmaicić nam czas i wynagrodzić tych wyjątkowych użytkowników.
Loteria Grudzień - Sro Gru 12, 2018 10:17 pm
Caroline Rockers Zobacz ostatni post

Magiczne Media

Jeśli interesują cię doniesienia medialne, różnego rodzaju informacje na temat tego, co dzieje się na forum i w świecie magicznym to trafiłeś w dziesiątkę. Znajdziesz tutaj stare i nowe numery szkolnych gazetek, poważnych gazet jak Prorok Codzienny, czy też wieści ze świata radia, które gra wedle swojego specyficznego czasu. Rozsiądź się więc wygodnie i sięgnij po jakiś magazyn lub odpal radio!
Radio ML! - Nie Sie 26, 2018 8:05 pm
Caroline Rockers Zobacz ostatni post
  • Ogłoszenie & Ważne

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak

Moderator

Mistrz Gry

Permissions in this forum:

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

  • Nowe postyNowe posty
  • Nowe posty [ Popularny ]Nowe posty [ Popularny ]
  • Nowe posty [ Zablokowany ]Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postówBrak nowych postów
  • Brak nowych postów [ Popularny ]Brak nowych postów [ Popularny ]
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ]Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • OgłoszenieOgłoszenie
  • WażneWażne
  • Ogłoszenie globalneOgłoszenie globalne