Mieszkania i posiadłości

Kamienica Meadowesa

Wielka Brytania, Londyn, ulica Pokątna 23. Trzypiętrowa własność Thomasa Meadowesa, która była jedną z jego pierwszych samodzielnych inwestycji. Kamienica przez wiele lat straszyła dosyć obskurnym wyglądem. Ze względu na wiekowość, potrzebowała praktycznie całościowej renowacji na zewnątrz i dalszego remontu w środku.
Mieszkanie N. Irvine'a - Wto Wrz 26, 2017 1:49 pm
Mistrz Labiryntu Zobacz ostatni post

Mieszkanie Greybacka

Wielka Brytania, Londyn, ulica Śmiertelnego Nokturnu. Niewielkie mieszkanie znajdujące się na czwartym - ostatnim piętrze w wąskiej, starej i niezbyt reprezentacyjnej kamienicy na śmiertelnym Nokturnie. Cześć lokatorów kamienicy nie żyje, przez co połowa budynku stoi pusta. Wewnątrz kamienicy pachnie wilgocią, a skrzypienie starych drewnianych schodów roznosi się niczym echo po obskurnej klatce schodowej.
Sypialnia Aleca - Wto Cze 12, 2018 5:34 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Mieszkanie Alyssy Meadowes

Wielka Brytania, Londyn, Ladbroke Grove. Typowy segment londyńskiej szeregówki - dosyć wysokiej, ale wąskiej - o całkiem zadbanym wyglądzie i stosunkowo niedawno odnowionej elewacji. Przynależy do niej nieduży kawałek ogródka znajdującego się z na tyłach. Nie da się tam dostać poprzez zwykłe okrążenie szeregowca, ponieważ płot i krzewy skutecznie zagradzają przejście.
Salon i kuchnia - Nie Lis 19, 2017 5:53 pm
Alec Greyback Zobacz ostatni post

Mieszkanie Deverillów

Wielka Brytania, Londyn, ulica Pokątna 24. Salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, sypialnia i mały pokój gościnny. Nie wyróżniające się w żaden sposób mieszkanie, które na własność wykupili Polly i Drake Deverill. Otrzymali je w dobrym stanie, dodali tylko kilka elementów wystroju od siebie i urządzili sobie przytulne gniazdko. Znajduje się ono na drugim piętrze bloku.
Sypialnia - Wto Cze 12, 2018 5:33 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Opuszczone domy

Zazwyczaj opuszczone budynki to domy, często w niezbyt dobrym stanie by mogły się sprzedać lub zapomniane zarówno przez właścicieli jak i osoby odpowiedzialne za te nieruchomości. Stoją więc i czekają. Na co? Tego nie wiedzą nawet jasnowidze.
Dom Marleny M - Wto Gru 11, 2018 9:26 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Posiadłości dużych rodzin

Często piękne i bogate domy, a właściwie pałace, należące do rodów czystej krwi. Czasami jednak wśród nich zdarzają się mniejsze budowle, którym daleko do tych posiadłości godnych pierwszych stron Proroka Codziennego.
-

Apartament Ireny Avery

Wielka Brytania, centrum Londynu. Apartament do którego drzwi znajdują się w wąskim korytarzu konserwatorów jednego z niepozornych budynków w centrum miasta. Zaklęte wewnątrz pomieszczenia rozłożone są po dwóch przestronnych piętrach. Wystrój utrzymany w ciemnych kolorach z bogatymi rzeźbieniami i wszechobecnym złotem, podkreślający absolutną pretensjonalność aktualnej lokatorki, która otrzymała to lokum na trzydzieste urodziny.
Salon - Wto Lis 13, 2018 11:48 pm
Abaddon Rosier Zobacz ostatni post
  • Ogłoszenie & Ważne

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak

Moderatorzy

Brak

Permissions in this forum:

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

  • Nowe postyNowe posty
  • Nowe posty [ Popularny ]Nowe posty [ Popularny ]
  • Nowe posty [ Zablokowany ]Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postówBrak nowych postów
  • Brak nowych postów [ Popularny ]Brak nowych postów [ Popularny ]
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ]Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • OgłoszenieOgłoszenie
  • WażneWażne
  • Ogłoszenie globalneOgłoszenie globalne