Magiczny Londyn

Ulica Śmiertelnego Nokturnu

Czarodziejska ulica handlowa, znajdująca się w magicznej części Londynu. Jest równoległa do Ulicy Pokątnej. Na Ulicy Śmiertelnego Nokturnu zakupy robią przede wszystkim czarnoksiężnicy. Można tutaj znaleźć wiele niebezpiecznych a przy tym nielegalnych przedmiotów.
Pub Zgniłe Jabłko - Sro Lis 14, 2018 9:10 pm
Olivier Cartwright Zobacz ostatni post

Ulica Pokątna

Znajduje się w Londynie, można tam się dostać przez tyły pubu o nazwie Dziurawy Kocioł lub przy użyciu Proszku Fiuu. Aby użyć wejścia przez pub, należy odpowiednio stukać różdżką w cegły ściany na tyłach Dziurawego Kotła. Ulica Pokątna to jedyne miejsce w Londynie, gdzie czarodzieje prowadzą swoje sklepy z magicznymi rzeczami.
Perfumeria "Demeter" - Sro Gru 05, 2018 1:06 am
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Mieszkania i posiadłości

Każdy czarodziej posiada swój własny dom do którego zawsze wraca. Są to zarówno jakieś pomniejsze wynajmowane mieszkania, jak i większe posiadłości, które zazwyczaj należą do czystokrwistych rodzin. W takich czasach, jakie obecnie są, warto zadbać o swoje cztery kąty i o najbliższych, by tym nic się stało. Bowiem nawet we własnym domu można stracić życie.
Dom Marleny M - Wto Gru 04, 2018 4:31 pm
Marlene McKinnon Zobacz ostatni post

Szpital św. Munga

Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga mieści się w starym (dla oka mugoli) domu handlowym Purge & Dowse Ltd. Może i szpital ten nie należy do najpiękniejszych i jego wnętrze można uznać wręcz za nieprzyjemne, ale z pewnością mają tutaj najbardziej wykwalifikowany personel w całym Londynie, który wie jak zająć się magicznymi chorobami.

Katakumby

Gdzieś nieopodal Londynu stoi niewielki, stary grobowiec jeszcze z czasów Elżbietańskich, wyciosany z ciemnego kamienia, nagryziony przez warunki pogodowe i czas, jednak trzymający się zadziwiająco dobrze - jego wnętrze czeka na zbadanie przez odważnych i zasłużonych. Tylko wybrani mogą się tam dostać i otrzymać coś wyjątkowego.
Komnata Emeryka Złego - Nie Sie 20, 2017 11:32 am
Marjorie Greyback Zobacz ostatni post
  • Ogłoszenie & Ważne

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak

Moderatorzy

Brak

Permissions in this forum:

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

  • Nowe postyNowe posty
  • Nowe posty [ Popularny ]Nowe posty [ Popularny ]
  • Nowe posty [ Zablokowany ]Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postówBrak nowych postów
  • Brak nowych postów [ Popularny ]Brak nowych postów [ Popularny ]
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ]Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • OgłoszenieOgłoszenie
  • WażneWażne
  • Ogłoszenie globalneOgłoszenie globalne